Акмал Холматов 7 йилдан сўнг яна «Нефтчи»га қайтди
Аввал хабар берганимиздек, бугун "Нефтчи" ўзининг иккинчи йиғинини Тошкентда бошлади.
Киритилди: 16:26, 18.07.2014. Ўқилди: 5559 марта. Фикрлар сони: 11 та.
«Локомотив» «Брюн» билан дуранг ўйнади
Австриядаги йиғин доирасида "Локомотив" жамоаси дастлабки ўртоқлик учрашувини Чехиянинг "Брюн" клубига қарши ўтказди.
Киритилди: 11:21, 18.07.2014. Ўқилди: 5035 марта. Фикрлар сони: 5 та.
«Машъал»га камерунлик футболчини кўрикка таклиф этди
Бугун "Машъал" клуби сафига кўрикдан ўтиш учун яна бир легионер таклиф этилди. Камерундан таклиф этилган футболчи Эбаx Тоби Камерун Олий лигаси вакили "Астрес" клубидан жамоамизга кўрикка келган.
Киритилди: 10:36, 18.07.2014. Ўқилди: 3762 марта. Фикрлар сони: 5 та.
«Бунёдкор» Жазоир чемпиони билан дуранг ўйнади
Ўзбекистон ва Жазоирнинг амалдаги чемпионлари ўртасидаги баҳсда кучлар тенг келди.
Киритилди: 04:31, 18.07.2014. Ўқилди: 5253 марта. Фикрлар сони: 6 та.
«Бухоро» Акопянц ва бир қатор футболчилар билан хайрлашди
"Бухоро" жамоаси мавсумнинг иккинчи қисмига тайёргарликни давом эттирмоқда. Бугунги кунга келиб жамоани бир қатор футболчилар тарк этишди.
Киритилди: 03:16, 18.07.2014. Ўқилди: 4173 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Борис Белошапка: "Андижон шаҳри анча чирой очибди"
Украиналик Борис Белошапка жамоамизда дарвозабонлар мураббийи бўлиб иш бошлаганини хабар қилгандик. Бундан 11 йил аввал Белошапка “Андижон”да фаолият олиб борганини ишқибозлар яхши эслашса керак. 2003 йилги мавсумда у “Андижон” дарвозасини қўриқлаганди.
Киритилди: 16:32, 17.07.2014. Ўқилди: 4460 марта. Фикрлар сони: 3 та.
"Андижон": Таркибга Игорь Мельник қўшилди
Тайёргарликни Андижонда олиб бораётган жамоамиз таркибида ўзгаришлар давом этмоқда. Ушба ҳафтада таркибга бир қатор янги ўйинчилар қўшилганини хабар қилиб ўтгандик. Сўнгги пайтларда деярли ҳар куни клуб қароргоҳига янги ўйинчилар келмоқда.
Киритилди: 16:28, 17.07.2014. Ўқилди: 4169 марта. Фикрлар сони: 2 та.
«Бунёдкор»нинг мулкчилик шакли ўзгарди
"Бунёдкор" футбол клуби мулкчилик шакли ўзгартирилгани муносабати билан "FK BUNYODKOR" очиқ акциядорлик жамиятидан "FK BUNYODKOR" акциядорлик жамиятига айлантирилгани ҳақида хабар қилади.
Киритилди: 15:30, 17.07.2014. Ўқилди: 5822 марта. Фикрлар сони: 5 та.
«Машъал» лагеридан дараклар
"Машъал"нинг асосий, ёшлар ва биринчи лига жамоалари иккинчи давра учун тайёргарликларни давом эттиради.
Киритилди: 13:28, 17.07.2014. Ўқилди: 3530 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Андрей Мельничук: «Табиат қўйнидаги тайёргарлик — айни муддао»
Кичик Жасур Ҳасанов учун мавсум тугади
“Локомотив” ярим ҳимоячиси, бухоролик Жасур Ҳасанов (16) учун мавсум ниҳоясига етди. Ҳасанов Ўзбекистон Кубоги ярим финал доирасидаги ўйинда тиззасидан жароҳат олган эди.
Киритилди: 10:55, 17.07.2014. Ўқилди: 5945 марта. Фикрлар сони: 5 та.
"Навбаҳор": Икки футболчи кўрикдан ўтади
Бугун "Навбаҳор" ихтиёрига яна  иккита янги футболчи келиб қўшилди, дея хабар беради наманганликлар расмий сайти.
Киритилди: 17:46, 16.07.2014. Ўқилди: 3825 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Камо Газаров: «Футболчиларнинг иштиёқидан хурсандман»
Мурод Исмоилов: “Тайёргарликнинг биринчи босқичидан кўнглим тўлди”
Давралар оралиғидаги дастлабки йиғинини якунлаган “Нефтчи” эндиликда Тошкентдаги йиғинга ҳозирлик кўрмоқда. Жамоа эртага тушликдан сўнг Фарғонада йиғилади ва пойтахтга йўл олади. Фурсатдан фойдаланиб бош мураббий Мурод Исмоиловдан сайтимиз учун интервью олдик.
Киритилди: 15:51, 16.07.2014. Ўқилди: 3504 марта. Фикрлар сони: 1 та.