Навбатдаги мавсумга тайёргарлик олиб бораётган жамоамизни жорий йилда катта ўзгаришлар кутмоқда, дея хабар тарқатди "Олмалиқ" расмий сайти.
Киритилди: 16:14, 03.01.2015. Ўқилди: 5381 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Киритилди: 12:50, 23.12.2014. Ўқилди: 3011 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Киритилди: 20:44, 17.12.2014. Ўқилди: 3156 марта. Фикрлар сони: 4 та.
2008-2010 йиллар мавсумида «Олмалиқ» шарафини ҳимоя қилиб, кейинчалик фаолиятини хорижда давом эттирган Шавкат Муллажонов яна пойтахт вилояти клуби таркибига қўшилди.
Киритилди: 17:12, 27.03.2014. Ўқилди: 4129 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Локомотив» клуби шу кунгача Олий лигада 250та учрашув ўтказган эди. Ўзбекистон XXIII миллий чемпионати 1-турида «Навбаҳор» меҳмони бўлган темирйўлчилар миллий чемпионатларимиз тарихида ўзларининг 251-ўйинини ўтказишди.
Киритилди: 11:15, 23.03.2014. Ўқилди: 3379 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Кеча Ўзбекистон меҳмонхонаси анжуманлар залида жамоамиз аъзолари иштирокида матбуот анжумани ташкил этилди.
Киритилди: 21:08, 13.03.2014. Ўқилди: 4320 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Пойтахтимиздаги «Ўзбекистон» меҳмонхонасида «Олмалиқ» клуби янги футболчиларни таништирди. Шу муносабат билан ОАВ учун матбуот анжумани бўлиб ўтди. Унда жамоа бош мураббийи Игор Шквирин ҳамда жамоа раҳбарияти аъзолари қатнашишди.
Киритилди: 11:34, 12.03.2014. Ўқилди: 5958 марта. Фикрлар сони: 28 та.
Жорий мавсумга тайёргарлик олиб бораётган жамоамиз айни вақтда пойтахтда машғулот олиб бормоқда.
Киритилди: 20:47, 10.03.2014. Ўқилди: 3145 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Бугун "Олмалиқ" Туркияда давом этаётган ўқув-машғулот йиғинини якунлади.
Киритилди: 23:04, 01.03.2014. Ўқилди: 3795 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Анталияда давом этаётган ўқув-машғулотлари жараёнида "Олмалиқ" тўртинчи назорат ўйинини ўтказди.
Киритилди: 09:40, 27.02.2014. Ўқилди: 3476 марта. Фикрлар сони: 4 та.
"Минск" жамоасига қарши ўйиндан сўнг, кўрикда бўлган Арслонмурод Омонов ва Нассер Менасселга жавоб берилди.
Киритилди: 10:30, 25.02.2014. Ўқилди: 3736 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Бу галги рақиб Белоруссиянинг "Минск" футбол клуби бўлди. Ўйин анча қизиқарли ва хавфли вазиятларга бой бўлди. Ҳисоб ҳам шунга яраша - 3:3. Сермаҳсул ўтган бу баҳсда жамоа уч марта ҳисобда олдинга борган бўлишига қарамасдан ғалабани ушлаб қола олмади.
Киритилди: 10:43, 24.02.2014. Ўқилди: 3241 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Кеча жамоамиз Павлодарнинг "Иртиш" жамоаси билан ўтказган ўртоқлик ўйинида икки нафар легионер кўрикдан ўтганини хабар бергандик.
Киритилди: 08:13, 22.02.2014. Ўқилди: 4162 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Кеча "Олмалиқ" Туркияда давом этаётган ўқув-машғулот йиғинида иккинчи назорат ўйинини ўтказди.
Киритилди: 09:34, 21.02.2014. Ўқилди: 4952 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Янги мавсумга тайёргарлик кўриш учун «Олмалиқ»нинг асосий таркиби Туркияга жўнаб кетди. Бу ҳақда клуб матбуот хизмати 15 февраль куни хабар берди.
Киритилди: 13:48, 16.02.2014. Ўқилди: 3917 марта. Фикрлар сони: 12 та.
15 февралдан бошлаб Туркияда ўқув-машғулот йиғинини ўтказадиган "Олмалиқ" жамоасининг битта ўйиндаги рақиби маълум бўлди.
Киритилди: 03:32, 12.02.2014. Ўқилди: 2963 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Кеча "Олмалиқ" пойтахтдаги ўқув-машғулот йиғинларини давом эттира бошлади. Икки кунлик ҳордиқдан сўнг, жамоа аъзолари Ўзбекистон меҳмонхонасида тўпланишди.
Киритилди: 08:12, 11.02.2014. Ўқилди: 2633 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Олмалиқ" сафида кўрикда бўлган украиналик Олег Шандрук кеча бўлиб шўтган "Обод"га қарши ўйингача жамоани тарк этган бўлса, ўйиндан сўнг болгариялик Мартин Кавданскига ҳам жавоб берилди.
Киритилди: 10:05, 08.02.2014. Ўқилди: 3322 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Кеча, 7 февраль куни "Олмалиқ" режага кўра Бекободнинг "Металлург" жамоаси билан назорат ўйини ўтказиши лозим эди.
Киритилди: 09:51, 08.02.2014. Ўқилди: 3207 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Тошкентда ўқув-машғулотларини ўтказаётган «Олмалиқ» таркибига кўрикдан ўтиш учун яна икки легионер қўшилди. Бу ҳақда клуб матбуот хизмати хабар бермоқда.
Киритилди: 21:07, 02.02.2014. Ўқилди: 4005 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Хабар берганимиздек, кеча "Олмалиқ" "Пахтакор" билан назорат ўйини ўтказди.
Киритилди: 11:44, 15.01.2014. Ўқилди: 3009 марта. Фикрлар сони: 1 та.