15 март куни Ўзбекистон Професионал футбол лигасига старт берилади.
Киритилди: 08:55, 12.03.2014. Ўқилди: 4310 марта. Фикрлар сони: 11 та.
"Бухоро" жамоаси 9 март кунидан бошлаб Бухоро шаҳрида тайёргарликнинг сўнгги босқичини давом эттирмоқда.
Киритилди: 08:23, 11.03.2014. Ўқилди: 3148 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Мана баҳор ҳам кириб келди. Бу эса футбол мавсуми бошланишини билдиради. "Бухоро" жамоаси ўтган йилнинг декабрь ойидан ушбу мавсумга тайёргарликни бошлаб юборган эди. Салкам уч ойдан бери жамоа тинимсиз машғулотларни олиб бориш билан бирга, қатор назорат учрашувларни ҳам ўтказиб келмоқда.
Киритилди: 12:30, 03.03.2014. Ўқилди: 3314 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Қишнинг сўнгги кунида "Бухоро" Тошкентнинг "Обод" клуби билан назорат учрашувини ўтказди ва йирик 4:0 ҳисобида ғалаба қозонди.Ушбу учрашувда жамоа аралаш таркибида ҳаракат қилди. Ваҳобов хет-трик қайд этган бўлса, Евгений Кочнев жаримадан ажойиб тўп киритиб ҳисобни йириклаштирди.
Киритилди: 07:57, 02.03.2014. Ўқилди: 3417 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Тошкентда ўқув-йиғинни давом эттираётган "Бухоро" жамоаси бугун навбатдаги назорат учрашувини ўтказди. Бугунги спарринг-рақиб биринчи лига вакили Тошкентнинг "НБУ-Осиё" жамоаси бўлди.
Киритилди: 14:04, 23.02.2014. Ўқилди: 3657 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Бухоро" жамоаси 3 кунлик дамдан кейин бугундан бошлаб жамоа яна Тошкентда тўпланди ва мавсумга тайёргарликнинг энг муҳим босқичини бошлади.
Киритилди: 19:49, 18.02.2014. Ўқилди: 4020 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Кеча "Бухоро" жамоаси йиғинига тажрибали ярим ҳимоячи Андрейц Акопянц келиб қўшилгани ҳақида маълумот бериб ўтдик.
Киритилди: 10:29, 06.02.2014. Ўқилди: 3599 марта. Фикрлар сони: 5 та.
"Бухоро"нинг Тошкентдаги йиғини давом этмоқда. Кеча мураббийлар штаби сербиялик легионер Горан Обрадовичнинг жавобини беришди.
Киритилди: 15:22, 04.02.2014. Ўқилди: 6570 марта. Фикрлар сони: 18 та.
"Бухоро" кўригида икки сербиялик футболчи кўрикдан ўтаётганди. Бир неча бор назорат учрашувларда майдонга тушган Горан Обрадович мураббийларга маъқул келмади.
Киритилди: 23:04, 03.02.2014. Ўқилди: 3312 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Бухоро" жамоасида расмий сайт очилади. Ҳозирги кунга келиб, олий лига клубларининг деярли барча жамоаларида расмий веб сайтлари мавжуд.
Киритилди: 23:00, 03.02.2014. Ўқилди: 3281 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Бугун, 3 февралда "Бухоро" жамоаси Тошкентдаги йиғин доирасида ўзининг навбатдаги назорат учрашувини ўтказиши керак эди.
Киритилди: 15:00, 03.02.2014. Ўқилди: 3405 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Олий лигада «Бухоро» ўз сайтига эга бўлмаган ягона жамоаси клуб ҳисобланади. Бу эса ПФЛ қонунларига зид. Афсуски ПФЛ ўз регламентига бўй сунмаганларни тўғри жазолай олмайди.
Киритилди: 12:54, 01.02.2014. Ўқилди: 4081 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Биз, “Бухоро” ФК мухлислари садоқатли футболчиларимизни доимо қўллаб-қувватлаганмиз. Улар билан доимо биргамиз.
Киритилди: 22:02, 22.01.2014. Ўқилди: 4991 марта. Фикрлар сони: 16 та.
Ўтган ҳафтада Суҳроб Неъматов "Бухоро" йиғинига келиб қўшилиб, маълум сабабларга кўра у бошқа жамоада фаолиятини давом эттиришини билдирган ҳолда, жамоани тарк этган эди.
Киритилди: 20:22, 22.01.2014. Ўқилди: 3768 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Бухоро" жамоаси таркибига иккита сербиялик легионер — Предраг Вуйович ва Горан Обрадович келиб қўшилишди. Уларнинг бири ярим ҳимоячи, иккинчиси ҳимоячи амплуасида ҳаракат қилади.
Киритилди: 08:45, 22.01.2014. Ўқилди: 4272 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Кеча "Бухоро" жамоаси аъзолари Тошкентга жўнаб кетишди. Жамоа мавсумолди тайёргарликни пойтахтда давом эттиради. Жамоа ихтиёрига грузиялик легионер Георги Квесиешвили келиб қўшилди.
Киритилди: 08:23, 22.01.2014. Ўқилди: 3434 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Ўз кўз остимизда ўсиб-улғайган, катта футболга қадам қўйган маҳаллий футболчимиз “Насаф”га ўтганида бухоролик мухлислар ҳеч қандай қаршилик билдирмай, унга омад тилаб кузатиб қўйган эдик.
Киритилди: 17:33, 19.01.2014. Ўқилди: 6742 марта. Фикрлар сони: 27 та.
"Бухоро" жамоаси 17 январь куни Навоий шаҳрида "Қизилқум"га қарши назорат учрашувида майдонга тушишди ва 1:0 ҳисобида мағлуб бўлди.
Киритилди: 08:53, 19.01.2014. Ўқилди: 3344 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Янги мавсумга тайёргарликни 15 декабрда бошлаган "Бухоро" жамоаси 3-январдан иккинчи босқич машғулотларни бошлаган эди.
Киритилди: 15:04, 18.01.2014. Ўқилди: 3185 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Машъал”нинг ўринбосарлар жамоаси, шунингдек биринчи лигадаги фарм-клубимиз “Машъал-Академия”нинг янги мавсумга тайёргарлиги давом этмоқда.
Киритилди: 12:12, 16.01.2014. Ўқилди: 3111 марта. Фикрлар сони: 3 та.
"Бухоро" кўригига яна икки футболчи келиб қўшилди.
Киритилди: 07:48, 15.01.2014. Ўқилди: 2961 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Бухоро" жамоасининг мавсумолди йиғини давом этмоқда. Жамоа бир маротаба назорат учрашувини ўтказганидан хабарингиз бор.
Киритилди: 04:33, 12.01.2014. Ўқилди: 3101 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Бухоро" кунига икки маҳалдан машғулотларни давом эттирмоқда.
Киритилди: 07:59, 10.01.2014. Ўқилди: 3343 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Девид Ония жамоани тарк этганидан сўнг ҳимоя чизиғи заифлашиб қолган "Бухоро" унинг ўрнига маҳорат бобида Ониядан ҳеч ҳам қолишмайдиган ҳимоячи, грузиялик легионер Георги Квесиешвилини жамоага қайтарди.
Киритилди: 06:05, 07.01.2014. Ўқилди: 3318 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 13:01, 06.01.2014. Ўқилди: 3410 марта. Фикрлар сони: 4 та.