| 17/02 01:00 | Жирона | 2-1 | Барселона |
Бугун футбол бўйича Ўзбекистон олимпия терма жамоаси Қатарда ўтаётган U23 Осиё кубогида гуруҳ босқичидаги сўнгги тур учрашувини ўтказади.
Киритилди: 11:45, 23.04.2024. Ўқилди: 2853 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Sport телеканали бугун — 23-апрель, сешанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 07:00, 23.04.2024. Ўқилди: 4064 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 22:51, 22.04.2024. Ўқилди: 960 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон кубоги 2-тури доирасида Жиззахда ўтган «Динамо» — «Насаф» (3:3) ўйинидан кейин самарқандликлар бош мураббийи Вадим Абрамов матбуот анжуманида иштирок этиб, журналистлар саволларига жавоб қайтарди.
Киритилди: 22:50, 22.04.2024. Ўқилди: 973 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Таиландда бўлиб ўтаётган Футзал бўйича Осиё кубогининг чорак финал жуфтликлари маълум бўлди.
Киритилди: 21:51, 22.04.2024. Ўқилди: 5262 марта. Фикрлар сони: 17 та.
Киритилди: 20:59, 22.04.2024. Ўқилди: 8723 марта. Фикрлар сони: 21 та.
Ўзбекистон футзал миллий терма жамоаси Австралия, Ироқ ва Саудия Арабистони устидан қозонилган ғалабалар эвазига кетма-кет 15-марта Осиё кубоги чорак финалига йўл олди.
Киритилди: 12:45, 22.04.2024. Ўқилди: 1256 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон кубоги 2-тури доирасидаги «Динамо» - «Насаф» (3:3) учрашуви 21 апрел куни соат 16:30дан бошлаб Ўзбекистон миллий телерадио компаниясининг «Foreign Languages» телеканали орқали жонли эфирда намойиш этилиши эълон қилинганди.
Киритилди: 11:53, 22.04.2024. Ўқилди: 1562 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон олимпия терма жамоаси U-23 Осиё кубоги баҳсларини тўлиқ таркибда давом эттиради.
Киритилди: 11:36, 22.04.2024. Ўқилди: 7865 марта. Фикрлар сони: 32 та.
Киритилди: 11:32, 22.04.2024. Ўқилди: 778 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Sport телеканали бугун — 22-апрель, душанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 05:31, 22.04.2024. Ўқилди: 6350 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Кубогининг 2-тури доирасида бўлиб ўтган “Навбаҳор” – “Андижон” (2:1) ўртасидаги учрашувдан кейин ташкил қилинган матбуот анжуманида дастлаб "Андижон" жамоаси бош мураббийи Александр Хомяков саволларга жавоб қайтарди.
Киритилди: 23:06, 21.04.2024. Ўқилди: 1452 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Киритилди: 18:38, 21.04.2024. Ўқилди: 3070 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Киритилди: 18:33, 21.04.2024. Ўқилди: 763 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 18:28, 21.04.2024. Ўқилди: 2033 марта. Фикрлар сони: 73 та.
Киритилди: 16:08, 21.04.2024. Ўқилди: 836 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 16:02, 21.04.2024. Ўқилди: 1328 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 15:58, 21.04.2024. Ўқилди: 895 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун, 21 апрель куни ўзбек футболи тарихида ёрқин из қолдирган ҳамда айни пайтда ЎФА Фахрийлар кенгаши раиси сифатида фаолият олиб бораётган Тўлаган Исоқов 75 ёшни қарши олмоқда.
Киритилди: 11:52, 21.04.2024. Ўқилди: 718 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Аббосбек Файзуллаев беихтиёр сариқ карточка олганини айтди.
Киритилди: 08:02, 21.04.2024. Ўқилди: 5329 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Sport телеканали бугун — 21-апрель, якшанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 05:20, 21.04.2024. Ўқилди: 5404 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Шанба куни ЦСКА Россия Премьер-лигасининг 25-тури доирасида ўз майдонида "Ахмат"га қарши ўйин ўтказади.
Киритилди: 22:08, 20.04.2024. Ўқилди: 4342 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Ўзбекистон кубоги гуруҳ босқичидан ўрин олган "Олимпик" - "Локомотив БФК" (4:0) учрашувидан сўнг мезбонлар мураббийи Сервер Жепаров фикрларини билдирди.
Киритилди: 21:58, 20.04.2024. Ўқилди: 1430 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 21:00, 20.04.2024. Ўқилди: 609 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Диёр Холматов туғилган 2002 йилда Оксана Чусовитина Олимпия олтин медалини, бир нечта жаҳон чемпионлиги унвонларини ва бошқа кўплаб мукофотларни қўлга киритган эди.
Киритилди: 17:00, 20.04.2024. Ўқилди: 870 марта. Фикрлар сони: 0 та.