| 16/02 21:00 | Ал-Аҳли (СА) | - | Шабаб ал-Аҳли |
Хабарингиз бор, ўзбекистонлик ҳакамлар мунтазам равишда халқаро мусобақалардан ўрин олган учрашувларни бошқариш учун таклиф этилмоқда.
Киритилди: 12:46, 26.02.2019. Ўқилди: 1842 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Эртага 21 февраль куни Саудия Арабистон чемпионати 20-туридан ўрин олган учрашувда "Ал-Ҳазм" жамоаси ўз майдонида "Ал-Иттифоқ" клубини қабул қилади.
Киритилди: 17:18, 20.02.2019. Ўқилди: 2769 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистонлик ҳакамлар мунтазам равишда халқаро мусобақалар ва ўртоқлик учрашувларини бошқаришга жалб қилинаётгани ҳақида аввал хабар бериб ўтгандик.
Киритилди: 10:22, 21.11.2018. Ўқилди: 7513 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистонлик ҳакамлар халқаро мусобақалар ва ўртоқлик учрашувларини бошқаришга жалб қилинаётгани ҳақида аввал хабар бериб ўтгандик.
Киритилди: 16:58, 20.11.2018. Ўқилди: 2139 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Яна бир ўзбекистонлик ҳакам – Зилола Раҳматова Фаластинда ўтадиган Олимпиада-2020 мусобақаси саралаш баҳсларида фаолият олиб бормоқда.
Киритилди: 11:59, 13.11.2018. Ўқилди: 1879 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Аввалроқ, ҳамюртимиз Эдита Миробидова Таиландда бўлиб ўтаётган Олимпиада - 2020 мусобақаси саралашининг биринчи босқич учрашувларини бошқариш учун таклиф этилгани ҳақида хабар бериб ўтгандик.
Киритилди: 09:55, 13.11.2018. Ўқилди: 2025 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Хабарингиз бор, ҳамюртимиз Бахтиёр Намозов БААда бўлиб ўтаётган Пляж футболи бўйича халқаро мусобақада фаолият олиб бормоқда.
Киритилди: 17:24, 10.11.2018. Ўқилди: 2732 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Шу йилнинг 18 октябрь – 4 ноябрь кунлари Индонезияда 19 ёшгача бўлган футболчилар ўртасида Осиё чемионати бўлиб ўтади.
Киритилди: 14:47, 16.10.2018. Ўқилди: 2631 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 11:27, 16.10.2018. Ўқилди: 1954 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистонлик ҳакамлар мунтазам равишда халқаро мусобақаларни бошқариш учун таклиф қилинмоқда.
Киритилди: 13:06, 17.09.2018. Ўқилди: 2508 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистонлик ҳакамлар мунтазам равишда халқаро мусобақаларни бошқариш учун таклифлар олишмоқда.
Киритилди: 21:51, 16.09.2018. Ўқилди: 2619 марта. Фикрлар сони: 1 та.
15-16 август кунлари Про-Лигада 21-тур учрашувлари бўлиб ўтади. Тур доирасидан ўрин олган беллашувларга қуйидаги ҳакам, назоратчи ва комиссарлар тайинлов олишди.
Киритилди: 16:12, 13.08.2018. Ўқилди: 2509 марта. Фикрлар сони: 2 та.
“CAFA U-15 championship 2018” мусобақаси доирасида Марказий Осиё Футбол Ассоциацияси Тошкентда ташкилотга аъзо мамлакатлардаги 20 дан ортиқ ёш ҳакамлар учун семинар ўтказаяпти.
Киритилди: 15:06, 29.07.2018. Ўқилди: 2318 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Pepsi Суперлиганинг 16-тур ўйинларига тайин қилинган икки нафар ҳакам фаолиятидан четлаштирилди.
Киритилди: 10:29, 10.07.2018. Ўқилди: 6827 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Pepsi Суперлига 13-тури доирасидаги “Қўқон-1912” – “Қизилқум” учрашувида бош ҳакам вазифасини бажарган Акобирхўжа Шукуруллаев ўйин жараёнида кетма-кет хатоликларга йўл қўйгани учун жазоланади.
Киритилди: 12:52, 27.05.2018. Ўқилди: 6430 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистонлик ҳакамлар мунтазам равишда халқаро мусобақаларни бошқаришга таклиф этилаётганидан футбол мухлисларимизнинг хабарлари бор.
Киритилди: 11:48, 17.05.2018. Ўқилди: 4035 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистонлик ҳакамлар мунтазам равишда халқаро мусобақаларни бошқаришга таклиф этилаётгани ҳақида аввал хабар бериб ўтгандик.
Киритилди: 18:34, 02.05.2018. Ўқилди: 3158 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Олим Толибжонов ўтган мавсумда “Шўртан” – “Навбаҳор” учрашувини бошқарганди.
Киритилди: 16:48, 23.04.2018. Ўқилди: 6169 марта. Фикрлар сони: 3 та.
24, 25 ва 26 апрель кунларига белгиланган суперлиганинг 8-тур ўйинларини бошқариб борувчи масъуллар номи маълум бўлди.
Киритилди: 17:38, 21.04.2018. Ўқилди: 3027 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлиганинг 6-туридан ўрин олган иккита ўйин ҳакамлари қониқарсиз баҳо олган.
Киритилди: 16:43, 21.04.2018. Ўқилди: 5453 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Суперлига 5-туридан ўрин олган “Локомотив” - “Қўқон-1912” учрашувида бош ҳакамга ёрдам берган Акбар Пўлатов қўпол хатога йўл қўйгани учун жазоланиши ҳақида хабар бериб ўтгандик.
Киритилди: 23:12, 07.04.2018. Ўқилди: 15759 марта. Фикрлар сони: 12 та.
Киритилди: 17:23, 03.04.2018. Ўқилди: 2151 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Халқаро миқёсдаги мусобақаларга ўзбекистонлик ҳакамларни таклиф этиш анъанаси тобора ортиб бормоқда.
Киритилди: 14:39, 27.03.2018. Ўқилди: 6053 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Киритилди: 17:26, 06.03.2018. Ўқилди: 3234 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистонлик реферилар Осиё чемпионлар лигаси ва ОФК Кубоги мусобақаси учрашувларида иш олиб боришади.
Киритилди: 13:52, 12.02.2018. Ўқилди: 2523 марта. Фикрлар сони: 1 та.