FUTBOL TV телеканалининг 15 май кунги дастурлар тартиби билан қуйида танишинг.
Киритилди: 09:00, 15.05.2018. Ўқилди: 9397 марта. Фикрлар сони: 1 та.
SPORT TV телеканалининг бугунги кўрсатувлар дастури билан танишинг.
Киритилди: 08:53, 15.05.2018. Ўқилди: 21552 марта. Фикрлар сони: 5 та.
"Пахтакор" ярим ҳимоячиси Баҳром Абдураҳимов "Сўғдиёна" билан учрашув арафасида фикрларини билдирди.
Киритилди: 07:52, 15.05.2018. Ўқилди: 2571 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон чемпионатининг 12-турига старт берилди.
Киритилди: 01:17, 15.05.2018. Ўқилди: 5511 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Матбуот анжуманининг навбатдаги қисмида «Нефтчи» жамоаси бош мураббийи Баҳром Ҳайдаров ва жамоа сардори Шукурали Пўлатовлар иштирок этишди.
Киритилди: 01:12, 15.05.2018. Ўқилди: 3228 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Пахтакор" бош мураббийи Шота Арвеладзе Жиззахда "Сўғдиёна"га қарши кечадиган беллашувдан аввал фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 00:49, 15.05.2018. Ўқилди: 3053 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Насаф» – «Нефтчи» (2:0) учрашуви ниҳоясига етгач, ўйин якунларига бағишланган матбуот анжумани бўлиб ўтди.
Киритилди: 00:20, 15.05.2018. Ўқилди: 2661 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Суперлиганинг 12-туридан ўрин олган “Насаф” – “Нефтчи” учрашуви якунига етди.
Киритилди: 20:25, 14.05.2018. Ўқилди: 5026 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Ўзбекистон Pepsi Суперлигаси 12-туридан ўрин олган “Насаф” – “Нефтчи” учрашувининг бошланғич таркиблари маълум бўлди.
Киритилди: 17:19, 14.05.2018. Ўқилди: 3092 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 15:09, 14.05.2018. Ўқилди: 4110 марта. Фикрлар сони: 1 та.
10 май куни Россия пойтахти Москва шаҳрида Меҳрибонлик уйлари ўртасида Жаҳон чемпионати старт олди.
Киритилди: 15:05, 14.05.2018. Ўқилди: 5144 марта. Фикрлар сони: 5 та.
PEPSI Ўзбекистон Суперлигаси 11-туридан ўрин олган “Локомотив” – “Бухоро” жамоалари учрашуви танаффуси вақтида стадионга ташриф буюрган мухлислар ўртасида ютуқли совғалар лотереяси бўлиб ўтди.
Киритилди: 14:55, 14.05.2018. Ўқилди: 3125 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун мамлакатимизнинг саккиз шаҳрида Про-лиганинг 9-тур ўйинлари бўлиб ўтади.
Киритилди: 14:39, 14.05.2018. Ўқилди: 2989 марта. Фикрлар сони: 1 та.
16 май куни футбол бўйича аёллар ўртасидаги мамлакат чемпионатининг 7-тур ўйинлари бўлиб ўтади.
Киритилди: 13:02, 14.05.2018. Ўқилди: 2246 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун, 14 май куни “Насаф” ўз майдонида Pepsi Суперлиганинг 12-тур учрашувини “Нефтчи” жамоасига қарши ўтказади.
Киритилди: 12:18, 14.05.2018. Ўқилди: 2738 марта. Фикрлар сони: 1 та.
PEPSI Ўзбекистон Суперлигасининг 12-турида Ўзбекистоннинг амалдаги чемпиони – “Локомотив” ўз майдонида Навоийнинг “Қизилқум” клубига қарши баҳс олиб боради.
Киритилди: 12:17, 14.05.2018. Ўқилди: 2401 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон футбол ассоциацияси ўзбек футболининг афсонаси, “Ўзбекистон ифтихори” фахрий унвони ва “Шуҳрат” медали соҳиби Биродар Ҳасанович Абдураимовни 75 ёшлик юбилейи билан муборакбод этади.
Киритилди: 11:36, 14.05.2018. Ўқилди: 2493 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Хайриддин ака бизни мусобақа бошлангунча бошқа машқ қилдирмадилар.
Киритилди: 11:23, 14.05.2018. Ўқилди: 4803 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Бугун «Марказий» стадионида Pepsi Суперлиганинг 12-тур доирасидаги «Насаф» – «Нефтчи» учрашуви бўлади.
Киритилди: 10:47, 14.05.2018. Ўқилди: 2310 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Sport TV телеканалининг 14 май кунги дастурлар тартиби билан қуйида танишинг.
Киритилди: 09:04, 14.05.2018. Ўқилди: 6389 марта. Фикрлар сони: 1 та.
FUTBOL TV телеканалининг 14 май кунги дастурлар тартиби билан қуйида танишинг.
Киритилди: 09:01, 14.05.2018. Ўқилди: 11017 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Пахтакор" "PEPSI Суперлига"нинг 12-тур ўйинида Жиззахда "Сўғдиёна"га қарши майдонга тушади.
Киритилди: 00:21, 14.05.2018. Ўқилди: 2656 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Куни кеча футзал бўйича Ўзбекистон чемпионатида 7-тур беллашувлари ўтказилди.
Киритилди: 23:15, 13.05.2018. Ўқилди: 2782 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон футбол ассоциацияси ҳамкорлигида Бухорода ташкил этилган турнирда 12та жамоа иштирок этди.
Киритилди: 15:32, 13.05.2018. Ўқилди: 3098 марта. Фикрлар сони: 1 та.