Sport ва Futbol телеканаллари бугун — 2025 йил 12-декабрь, жума куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
“Нефтчи” жамоаси янги мавсум олдидан тайёргарлик жараёнини юқори савияда ташкил этиш мақсадида мураббийлар штабини кенгайтириш ва кучайтириш ишларини давом эттирмоқда.
«Навбаҳор»нинг якунланган мавсумда қайд этган статистик натижалари билан таништиришда давом этамиз.
«Локомотив» янги мавсум олдидан илк трансферни эълон қилди.
«Динамо» ПФК шартномаси якунига етаётган бир қатор ўйинчилар билан келишувни узайтиришда давом этмоқда.
Янги мавсумга ўз олдига юқори мақсадларни қўйган "Қўқон-1912" жамоаси 2026 йилги мавсум олдидан янги мураббий билан келишувга эришди.
Ўзбекистон терма жамоасининг собиқ ҳимоячиси Виталий Денисов 2026 йили бўлиб ўтадиган жаҳон чемпионати қуръаси натижаларидан мамнун эканлигини билдирди, деб хабар берди Sovsport.ru нашри.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси бош мураббийи Фабио Каннаваро “Deportes RCN” каналига интервью бериб, Жаҳон чемпионати қуръаси ҳақида фикр билдирди.
«Динамо» ПФК Суперлига-2025 якунига кўра шартномаси якунига етаётган жамоа етакчиларини ўз сафида қолдиришни ва 2026 йилги мавсум олдидан таркибини кучайтиришни режалаштирган.
Самарқанднинг "Динамо" клуби раҳбариятида ўзгариш содир бўлди.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси бош мураббийи Фабио Каннаваро ЖЧ-2026 қуръасидан кейин ўз фикрларини билдириб ўтди.
"Қўқон-1912" расмий телеграм-канали жамоа бош мураббийи Баҳром Ҳайдаров билан хайрлашганини маълум қилди.
Zo'r TV телеканали бугун — 2025 йил 11-декабрь, пайшанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Sport ва Futbol телеканаллари бугун — 2025 йил 11-декабрь, пайшанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Ижтимоий тармоқларда Ўзбекистон миллий терма жамоасининг Бельгияга қарши ўртоқлик учрашуви ўтказиши ҳақида хабарлар тарқалди.
«Динамо» жамоаси сафидаги ўйинлари орқали мухлис ва мутахассислар эътиборига тушган Ратинио икки йиллик фаолиятидан кейин клуб билан хайрлашди.
Кеча — 9 декабрь куни Лига ишчи гуруҳи Қарши шаҳрида бўлиб, «Насаф» клуби раҳбарияти билан учрашув ўтказди.
Ўзбекистон миллий жамоаси ва Туркиянинг "Башакшеҳир" клуби ҳужумчиси Элдор Шомуродов "Барселона" ва "Реал" ўртасида танлов қилди.
«Динамо» ПФК Марко Станоевич билан амалдаги келишув якунига етгани боис хайрлашганини маълум қилди.
Суперлигада қолиш учун ўтказилган плей-офф ўйинида "Хоразм" "Бухоро"ни мағлуб этди - 2:1.