Ўзбекистон кубоги 3-босқич “Қўқон-1912” – “Қизилқум” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида меҳмонлар бош мураббийи Ҳамиджон Актамов иштирок этди.
Киритилди: 08:00, 26.06.2019. Ўқилди: 1634 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон кубоги 1/16 босқичидан ўрин олган “Қўқон-1912” ҳамда “Қизилқум” жамоалари ўртасидаги баҳс якунланди.
Киритилди: 20:36, 25.06.2019. Ўқилди: 6721 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон кубоги 1/16 босқичидан ўрин олган “Динамо” ҳамда “Яшнобод” жамоалри ўртасидаги баҳс якунланди. Мазкур баҳсда меҳмонлар иродали ғалабага эришди.
Киритилди: 20:00, 25.06.2019. Ўқилди: 3623 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистон кубоги 1/16 босқичидан ўрин олган “Динамо” ҳамда “Яшнобод” жамоалари ўртасидаги баҳс бошланмоқда.
Киритилди: 17:01, 25.06.2019. Ўқилди: 1826 марта. Фикрлар сони: 1 та.
19 июнь санасидан эътиборан CocaCola Ўзбекистон кубогида учинчи босқич учрашувларига старт берилди.
Киритилди: 23:35, 19.06.2019. Ўқилди: 4310 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон кубоги 1/16 босқичидан ўрин олган “Андижон” ҳамда “Бухоро” жамоалари ўртасидаги баҳс бошланмоқда. Жамоаларнинг бошланғич таркиблари билан танишинг.
Киритилди: 17:27, 19.06.2019. Ўқилди: 2514 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 17:20, 19.06.2019. Ўқилди: 1655 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон кубоги 1/16 босқичидан ўрин олган “Бунёдкор” ҳамда “Металлург” жамоалари ўртасидаги баҳс бошланмоқда.
Киритилди: 17:14, 19.06.2019. Ўқилди: 1837 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Coca Cola Ўзбекистон кубогида эртадан учинчи босқич ўйинлари старт олади.
Киритилди: 21:14, 18.06.2019. Ўқилди: 3520 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон кубогида иккинчи босқич учрашувлари ўтказилиб, учинчи босқич иштирокчилари аниқланганидан хабарингиз бор.
Киритилди: 11:57, 10.06.2019. Ўқилди: 2517 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Иттифоқ-Навоий (Ғарбий минтақа) ва Яшнобод (Шарқий минтақа) жамоалари Ўзбекистон кубоги 1/32 финалда тўп суриш ҳуқуқини қўлга киритишди. Ушбу босқичнинг барча жуфтликлари аниқ бўлди.
Киритилди: 23:01, 19.04.2019. Ўқилди: 2102 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Пахтакор” якшанба куни Фарғонада ўтадиган Ўзбекистон Кубоги финалига ҳозирлик кўришмоқда.
Киритилди: 23:13, 26.10.2018. Ўқилди: 2209 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистон кубоги ярим финал “Бунёдкор” ва АГМК учрашуви бўлиб ўтди.
Киритилди: 22:23, 28.09.2018. Ўқилди: 3270 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон кубоги ярим финал “Бунёдкор” ва АГМК учрашуви бўлиб ўтди. “Миллий” стадионда кечган учрашувда Бахтиёр Ашурматов шогирдлари қийин ғалабани қўлга киритди.
Киритилди: 20:34, 28.09.2018. Ўқилди: 3463 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Ўзбекистон кубоги ярим финал баҳси “Бунёдкор” ва АГМК ўртасидаги учрашув бошланмоқда.
Киритилди: 17:58, 28.09.2018. Ўқилди: 2596 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 10:21, 28.09.2018. Ўқилди: 2787 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун, 28 сентябрь куни “Миллий” стадионида Ўзбекистон кубогининг ярим финалидан ўрин олган “Бунёдкор” – АГМК учрашуви бўлиб ўтади.
Киритилди: 01:00, 28.09.2018. Ўқилди: 2854 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Кубоги ярим финалидан ўрин олган “Қўқон-1912” – “Пахтакор” учрашуви ўз ниҳоясига етди.
Киритилди: 23:07, 27.09.2018. Ўқилди: 3006 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон кубоги ярим финал доирасидаги “Қўқон-1912” – “Пахтакор” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида меҳмонлар етакчиси Тиаго Безерралар иштирок этди.
Киритилди: 22:01, 27.09.2018. Ўқилди: 1981 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон кубоги ярим финал доирасидаги “Қўқон-1912” – “Пахтакор” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида меҳмонлар устози Шота Арвеладзе иштирок этди.
Киритилди: 21:56, 27.09.2018. Ўқилди: 2354 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон кубоги ярим финал доирасидаги “Қўқон-1912” – “Пахтакор” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида жамоамиз устози Нўъмон Ҳасанов қатнашди.
Киритилди: 21:41, 27.09.2018. Ўқилди: 2645 марта. Фикрлар сони: 1 та.