Ўзбекистонга қарши 14 август куни бўлиб ўтадиган ўйинга Туркия миллий терма жамоаси 12 август куни етиб келадиган бўлди. Бу ҳақда Туркия футбол федерацияси расмий веб-сайти хабар тарқатди.
Киритилди: 11:08, 27.07.2013. Ўқилди: 5532 марта. Фикрлар сони: 49 та.
Туркия Ўзбекистонга қарши ўйин учун кенгайтирилган рўйхатни эълон қилди
Туркия миллий терма жамоасининг 14 август куни Ўзбекистонга қарши ўртоқлик учрашувида иштирок этиши мумкин бўлган футболчиларнинг кенгайтирлган рўйхати эълон қилинди.
Киритилди: 13:44, 25.07.2013. Ўқилди: 9322 марта. Фикрлар сони: 54 та.
Туркияга қарши ўртоқлик ўйини учун кенгайтирилган таркиб эълон қилинди
Миллий терма жамоа бош мураббийи Миржалол Қосимов Туркияга қарши ўртоқлик учрашувидан олдин терма жамоа сафига чақирилган футболчиларнинг кенгайтирилган рўйхатини эълон қилди.
Киритилди: 17:12, 24.07.2013. Ўқилди: 15621 марта. Фикрлар сони: 109 та.
Ўзбекистон – Туркия учрашуви учун аккредитация жараёни бошланди
ЎФФ матбуот хизмати 14 август куни бўлиб ўтадиган Ўзбекистон ҳамда Туркия миллий терма жамоалари ўртасидаги ўртоқлик учрашуви учун аккредитация жараёни бошланганини эълон қилади.
Киритилди: 10:41, 23.07.2013. Ўқилди: 4694 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Ўзбекистон - Туркия баҳсини озарбойжонлик ҳакамлар бошқаради
14 август куни бўлиб ўтадиган Ўзбекистон ҳамда Туркия миллий терма жамоалари ўртасидаги учрашувни Алиёр Агаев бошчилигидаги озарбайжонлик ҳакамлар бошчилигидаги ҳакамлар бригадаси бошқариб боради. Агаевга қанотларда Меҳмон Маҳмудов ҳамда Вагиф Мусаевлар ёрдам беришади.
Киритилди: 16:49, 18.07.2013. Ўқилди: 5592 марта. Фикрлар сони: 27 та.
Туркия терма жамоасининг Тошкентга келгани ҳеч кимнинг эсида йўқ
Аввал хабар бериб ўтганимиздек шу йилнинг 14 август куни Тошкентда Ўзбекистон ва Туркия миллий терма жамоалари ўзаро ўртоқлик ўйинини ўтказади.
Киритилди: 09:03, 11.07.2013. Ўқилди: 12865 марта. Фикрлар сони: 58 та.
Ўзбекистон Туркияни «Пахтакор» стадионида қабул қилади
Ўзбекистон ҳамда Туркия миллий терма жамоалари ўртасидаги халқаро ўртоқлик учрашуви 14 август куни Тошкентдаги «Пахтакор» стадионида бўлиб ўтади. Учрашувнинг бошланиш вақти 19:00га белгиланган, дея хабар бермоқда ЎФФ матбуот хизмати.
Киритилди: 12:25, 09.07.2013. Ўқилди: 8278 марта. Фикрлар сони: 43 та.
Туркия футбол федерациясидан вакиллар келмоқда
Федерация матбуот котиби Санжар Ризаевнинг маълумот беришича, Туркия футбол федерацияси ушбу ўйин олдидан Тошкентга ташриф буюриб шароитлар билан танишади.
Киритилди: 14:09, 07.07.2013. Ўқилди: 5274 марта. Фикрлар сони: 20 та.