Киритилди: 05:10, 20.05.2024. Ўқилди: 716 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон Суперлигасининг 8-туридан ўрин олган “Навбаҳор” – “Нефтчи” (1:0) жамоалари ўртасидаги учрашувдан кейинги матбуот анжуманида фарғоналиклар бош мураббийи Виталий Левченко қатнашиб, журналистларнинг саволларига жавоб берди.
Киритилди: 05:08, 20.05.2024. Ўқилди: 930 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон Суперлигасининг 8-туридан ўрин олган “Навбаҳор” – “Нефтчи” (1:0) жамоалари ўртасидаги учрашувдан кейинги матбуот анжуманида мезбонлар бош мураббийи Самвел Бабаян иштирок этиб, ОАВ ходимларининг саволларига жавоб берди.
Киритилди: 05:06, 20.05.2024. Ўқилди: 1200 марта. Фикрлар сони: 16 та.
Киритилди: 21:53, 19.05.2024. Ўқилди: 9999 марта. Фикрлар сони: 52 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 8-турида мухлислар Водий дербиси гувоҳига айланишди.
Киритилди: 21:33, 19.05.2024. Ўқилди: 3600 марта. Фикрлар сони: 16 та.
Киритилди: 21:11, 19.05.2024. Ўқилди: 2010 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 8-тур доирасидан ўрин олган "Навбаҳор" - "Нефтчи" ўйини бўлиб ўтди.
Киритилди: 21:05, 19.05.2024. Ўқилди: 1833 марта. Фикрлар сони: 50 та.
Суперлига 8-турида ОКМК Намангандаги ўз майдонида "Сўғдиёна"ни қабул қилади.
Киритилди: 18:35, 19.05.2024. Ўқилди: 668 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 8-турида "Навбаҳор" Намангандаги "Марказий" стадионда "Нефтчи"ни қабул қилади.
Киритилди: 18:10, 19.05.2024. Ўқилди: 1595 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Киритилди: 12:48, 19.05.2024. Ўқилди: 949 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Ўзбекистон Суперлигасининг 8-туридан ўрин олган “Навбаҳор” – “Нефтчи” жамоалари ўртасидаги учрашув арафасида “лочинлар”нинг 28 ёшли эронлик тажрибали ярим ҳимоячиси Сияваш Ҳақназари бўлажак ўйин ҳақидаги фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 10:04, 19.05.2024. Ўқилди: 956 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Бугун Суперлиганинг 8-тур ўйинлари давом эттирилади.
Киритилди: 09:58, 19.05.2024. Ўқилди: 1409 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлиганинг 8-туридан ўрин олган "Қизилқум"га қарши учрашувдан кейинги матбуот анжуманида "Олимпик" мураббийи Сергей Чигодаев иштирок этди.
Киритилди: 23:16, 18.05.2024. Ўқилди: 1869 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлиганинг 8-туридан ўрин олган “Қизилқум” - “Олимпик” (2:4) учрашувидан сўнг навоийликлар бош мураббийи Жамшид Саидов матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 23:13, 18.05.2024. Ўқилди: 1263 марта. Фикрлар сони: 0 та.
“Андижон” – “Металлург” (1:1) учрашувидан кейинги матбуот анжуманида "Металлург" бош мураббийи Веско Стешевич иштирок этди.
Киритилди: 23:10, 18.05.2024. Ўқилди: 1142 марта. Фикрлар сони: 0 та.
“Андижон” – “Металлург” (1:1) учрашувидан кейинги матбуот анжуманида "Андижон" жамоаси устози Александр Хомяков иштирок этди.
Киритилди: 22:47, 18.05.2024. Ўқилди: 1034 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 8-турида "Шерлар" Жиззахда "Динамо"га қарши ўйнайди.
Киритилди: 22:43, 18.05.2024. Ўқилди: 1977 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлиганинг 8-тур доирасидаги марказий учрашув Наманган шаҳрида кечади.
Киритилди: 22:40, 18.05.2024. Ўқилди: 1667 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Бугун Суперлиганинг 8-тур ўйинларига старт берилди.
Киритилди: 21:14, 18.05.2024. Ўқилди: 1062 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлиганинг 8-турида "Қизилқум" Қаршида "Олимпик" жамоаси билан беллашди.
Киритилди: 21:05, 18.05.2024. Ўқилди: 1907 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлиганинг 8-турида "Андижон" ўз майдонида "Металлург"ни қабул қилди.
Киритилди: 21:02, 18.05.2024. Ўқилди: 2218 марта. Фикрлар сони: 17 та.
Суперлига 8-турида "Қизилқум" Қаршидаги "Марказий" стадионда "Олимпик"ни қабул қилади.
Киритилди: 18:25, 18.05.2024. Ўқилди: 885 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 8-турида "Андижон" ўз майдонида "Металлург"ни қабул қилади.
Киритилди: 18:22, 18.05.2024. Ўқилди: 1382 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Киритилди: 15:16, 18.05.2024. Ўқилди: 691 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 14:22, 18.05.2024. Ўқилди: 552 марта. Фикрлар сони: 0 та.