Киритилди: 16:59, 03.10.2018. Ўқилди: 1411 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлиганинг 25-тури доирасида "Бухоро"га қарши учрашувдан кейин "Локомотив" футболчиси Икром Алибоев ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 08:13, 03.10.2018. Ўқилди: 2500 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлиганинг 25-туридан ўрин олган “Насаф” – “Қизилқум” учрашуви якунига етди.
Киритилди: 00:19, 03.10.2018. Ўқилди: 3909 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлиганинг 25-туридан ўрин олган “Бухоро” – “Локомотив” учрашувининг видеошарҳини ҳавола этамиз.
Киритилди: 00:06, 03.10.2018. Ўқилди: 2840 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлиганинг 25-туридан ўрин олган “Суғдиёна” – “Нефтчи” учрашувининг видеошарҳини эътиборингизга ҳавола этамиз.
Киритилди: 23:57, 02.10.2018. Ўқилди: 2696 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлига 25-тури доирасидаги "Насаф" – "Қизилқум" учрашувидан сўнг мезбонлар устози Рўзиқул Бердиев қуйидагича фикр билдириб ўтди.
Киритилди: 23:32, 02.10.2018. Ўқилди: 3092 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлига 25-тури доирасидаги "Насаф" – "Қизилқум" учрашувидан сўнг меҳмонлар устози Ҳамиджон Актамов қуйидагича фикр билдириб ўтди.
Киритилди: 23:29, 02.10.2018. Ўқилди: 2230 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлига 25-тури доирасидаги "Бухоро" – "Локомотив" учрашувидан сўнг мезбонлар жамоаси катта мураббийи Шухрат Файзиев қуйидагича фикр билдириб ўтди.
Киритилди: 23:26, 02.10.2018. Ўқилди: 1664 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлига 25-тури доирасидаги "Бухоро" – "Локомотив" учрашувидан сўнг “темирйўлчилар” жамоаси устози Андрей Фёдоров қуйидагича фикр билдирди.
Киритилди: 23:23, 02.10.2018. Ўқилди: 2811 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлига 25-тури доирасидаги "Сўғдиёна" – "Нефтчи" учрашувидан сўнг меҳмонлар устози Баҳром Ҳайдаров қуйидагича фикр билдириб ўтди.
Киритилди: 23:20, 02.10.2018. Ўқилди: 2188 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 25-туридан ўрин олган “Насаф” ва “Қизилқум” учрашуви ниҳоясига етди. Қаршидаги “Марказий” ўйингоҳида кечган учрашувда мезбонлар ғалаба қозонди.
Киритилди: 21:53, 02.10.2018. Ўқилди: 3863 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Суперлиганинг 25-турида “Сўғдиёна” ўз майдонида “Нефтчи” ни қабул қилди ва 3:0 ҳисобида ғалаба қозонди.
Киритилди: 21:21, 02.10.2018. Ўқилди: 2229 марта. Фикрлар сони: 1 та.