Нўъмон Ҳасанов: «Омад биздан юз ўгирди»
“Қўқон-1912” – “Бухоро” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида Нўъмон Ҳасанов ҳамда иқтидорли ёш ўйинчи Муҳаммаданас Ҳасановлар қатнашишди.
Киритилди: 21:51, 22.05.2018. Ўқилди: 2521 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Улуғбек Бақоев: «Ғалаба учун охиригача курашган йигитларга раҳмат»
Суперлига 12-туридан ўрин олган «Қўқон-1912» -«Бухоро» учрашувидан сўнг матбуот анжумани бўлиб ўтди.
Киритилди: 21:46, 22.05.2018. Ўқилди: 2639 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Шота Арвеладзе: “Майдон ҳолати яхши ўйнашимизга имкон бермади”
“Суғдиёна” – “Пахтакор” учрашувидан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Шота Арвеладзе ва футболчи Акмал Шораҳмедов ўйин ҳақида ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 01:03, 16.05.2018. Ўқилди: 3353 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Миржалол Қосимов: «Ғалаба учун шогирдларимга раҳмат»
АГМК – “Бунёдкор” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида “қалдирғочлар” вакиллари иштирок этишди.
Киритилди: 23:18, 15.05.2018. Ўқилди: 3186 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Илҳом Мўминжонов: «Шогирдларим чарчоқни енгишди»
“Навбаҳор” – “Металлург” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида “лочинлар” устози Илҳом Мўминжонов ва жамоа ҳужумчиси Азамат Алланиёзов иштирок этиб, ОАВ ходимларининг саволларига жавоб беришди.
Киритилди: 22:47, 15.05.2018. Ўқилди: 2267 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Андрей Шипилов «Навбаҳор»ни ғалаба билан табриклайман»
Навбаҳор - Металлург жамоалари учрашувидан кейин ўтказилган матбуот анжуманида меҳмонлар бош мураббийи Андрей Шипилов ва “Металлург”нинг  ўйинчиси Зафар Тўраевлар иштирок этишди.
Киритилди: 23:06, 15.05.2018. Ўқилди: 4792 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Баҳром Абдураҳимов: "Сўғдиёна" уйида жиддий қаршилик кўрсатади"
Баҳром Ҳайдаров: «Тажрибали ўйинчилар билан таркибимизни кучайтирамиз»
Ҳамиджон Актамов: “Футболда ғалабани кўзлаган жамоа ютади”
“Навбаҳор” – “Қизилқум” учрашувидан кейинги матбуот анжуманида навоийликлар устози Ҳамиджон Актамов иштирок этиб, ОАВ ходимларининг саволларига жавоб берди.
Киритилди: 07:38, 13.05.2018. Ўқилди: 1846 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Сергей Лушчан: “Бугунги ўйинда очко олишимиз ҳам мукин эди”
PEPSI Суперлига 11-турида “Сўғдиёна” ўз майдонида “Бунёдкор” клубини қабул қилди ва 1:2 ҳисобида мағлубиятга учради.
Киритилди: 23:22, 12.05.2018. Ўқилди: 2490 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Миржалол Қосимов: “Бугун ҳақли ғалабага эришдик”
Киритилди: 23:20, 12.05.2018. Ўқилди: 2431 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Андрей Фёдоров: «Иккинчи даврада жамоам янада кучайишини истайман»
PEPSI Ўзбекистон Суперлигаси 11-турининг қизиқарли кечган ўйинларидан бирида "Локомотив" жамоаси ўз майдонида "Бухоро"ни қабул қилди.
Киритилди: 08:28, 12.05.2018. Ўқилди: 3095 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Рўзиқул Бердиев: «Молиявий аҳволимиз ижобий томонга ўзгармаяпти»
Матбуот анжуманининг навбатдаги қисмида “Насаф” жамоаси бош мураббийи Рўзиқул Бердиев иштирок этди ва ўйин ҳақида қуйидаги фикрларни билдирди.
Киритилди: 00:03, 12.05.2018. Ўқилди: 8998 марта. Фикрлар сони: 11 та.
Улуғбек Бақоев: «Кутилмаган ҳужумлардан ҳимоялана олмадик»
“Локомотив” – “Бухоро” учрашувидан сўнг матбуот анжумани бўлиб ўтди.
Киритилди: 23:59, 11.05.2018. Ўқилди: 2789 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Жалолиддин Машарипов: “Бундай ўйинни кўпчилик соғинганди”
Pepsi Суперлига 11-тури доирасидаги “Насаф” ҳамда “Пахтакор” ўртасидаги учрашувдан сўнг “Пахтакор” ярим ҳимоячиси Жалолиддин Машарипов ўйин ҳақида фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 22:06, 11.05.2018. Ўқилди: 3496 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Шота Арвеладзе: «Биринчи даврани ғалаба билан тугатганимиздан хурсандман.»
Pepsi Суперлига 11-тури доирасидаги «Насаф» ҳамда «Пахтакор» ўртасидаги учрашувдан сўнг «шерлар» устози Шота Арвеладзе ўйин ҳақида фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 21:53, 11.05.2018. Ўқилди: 5122 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Андрей Шипилов: “Йўл қўйилган хатоларимизни таҳлил этамиз”
Матбуот анжуманининг иккинчи қисмида мезбонлар устози Андрей Шипилов ўйин ҳақидаги фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 23:48, 10.05.2018. Ўқилди: 2118 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Виктор Кумиков: “Ҳар битта ўйинда очко жуда ҳам зарур”
Металлург - АГМК жамоалари учрашувидан кейин матбуот анжумани ўтказилди.
Киритилди: 23:43, 10.05.2018. Ўқилди: 3082 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Нўъмон Ҳасанов:«Нефтчи»ни йўқотадиган нарсаси йўқ эди»
“Қўқон-1912” - “Нефтчи” учрашувидан кейинги матбуот анжуманида Нўъмон Ҳасанов ҳамда  Жавоҳир Сидиқовлар қатнашишди.
Киритилди: 21:49, 10.05.2018. Ўқилди: 4166 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Баҳром Ҳайдаров: «Ҳақиқий дерби бўлди»
“Қўқон-1912” ҳамда “Нефтчи” учрашувидан сўнг, "Нефтчи" бош мураббийи Баҳром Ҳайдаров ҳамда футболчи Абдужамол Исроиловлар иштирок этишди.
Киритилди: 21:37, 10.05.2018. Ўқилди: 2735 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Суперлига номи ўзгарди
Бу билан ўзбек футболи тарихида биринчи марта Ўзбекистон Суперлигаси ўзининг титул ҳомийсига эга бўлди.
Киритилди: 15:12, 08.05.2018. Ўқилди: 12385 марта. Фикрлар сони: 29 та.
Улуғбек Бақоев: “Йигитларга раҳмат айтаман”
“Бухоро” – “Навбаҳор” учрашувидан сўнг матбуот анжумани бўлиб ўтди.
Киритилди: 23:45, 06.05.2018. Ўқилди: 3836 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Илхом Мўминжонов: «Бухоро»га кейинги ўйинларда омад тилайман»
“Бухоро” – “Навбаҳор” учрашувидан сўнгги матбуот анжуманининг  иккинчи қисмида “Навбаҳор” жамоаси  бош мураббийи Илхом Мўминжонов иштирок этди.
Киритилди: 23:43, 06.05.2018. Ўқилди: 3377 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Нўъмон Ҳасанов: “Ўйиндан-ўйинга савиямиз ошиб бормоқда”
«Пахтакор» - «Қўқон-1912» учрашувидан кейин ўтказилган матбуот анжуманинг биринчи қисмида меҳмонлар устози Нўъмон Ҳасанов ва Жавоҳир Сидиқовлар иштирок этишди.
Киритилди: 21:22, 06.05.2018. Ўқилди: 2720 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Сергей Лушан: “Дурангдан қониқдим”
Суперлиганинг 10-туридан ўрин олган АГМК - “Сўғдиёна” учрашувидан сўнг  жамоа бош мураббийи  Сергей Лушан ва учрашувда энг яхши футболчи деб топилган Руслан Мелзиддиновлар  матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 13:01, 06.05.2018. Ўқилди: 2444 марта. Фикрлар сони: 1 та.