Angliya Liga kubogining birinchi bosqichidan o‘rin olgan bir qator uchrashuvlar boshlanmoqda.
O‘yinlar orasida “Tottenxem” – “Barnsli” bahsi qiziqarli o‘tishi kutilmoqda.
Jamoalar tarkiblari bilan tanishing:
Tottenxem – Barnsli
Tottenxem - Vorm, Trippyer, Vertongen, Foyt, Uoker-Piters, Sissoko, Dembele, Alli, Uinks, Lyorente, Son Xin Min.
Barnsli - Devis, Lindsi, Makkarti, Frayers, Makdonald, Berd, Potts, Barns, Uilyams, Xedjes, Ugbo.
Brentford – Norvich
Brentford – Deniels, Barbe, Mipem, Xasiteodoridis, Klark, Makikran, Yennaris, Mokodjo, Yozefzon, Mope, Archibald.
Norvich – Gann, Xazbend, Pintu, Simmermann, Kloze, Xulaxan, Rid, Uotkins, Tribull, Merfi, Vranchich.
Vulverxempton – Bristol Rovers
Vulverxempton – Norris, Deland, Roderik, Batt, Buur, Prays, Koudi, Marshall, Ndiaye, Jiro, Enobaxare.
Bristol Rovers – Slokomb, Lidbitter, Lokyer, Bola, Broudbent, Klark, Serkomb, Layns, Bodin, Xarrison, Nikols.
Bernli – Lids
Bernli – Poup, Tarkovski, Teylor, Bardsli, Long, Gudmundsson, Vestvud, Xendrik, Arfild, Vouks, Barns.
Lids – Lonergan, Berardi, Bortuik-Djekson, Eyling, Ruf, Ronaldo Viyeyra, Klix, Shonessi, Dallas, Grot, Chibiski.
Bristol Siti – Stok Siti
Bristol Siti – Stil, Flint, Magnusson, Vayner, Eliasson, Pek, Braunxill, Xegeler, O`Doda, Dyediu, Teylor.
Stok Siti – Grant, Zuma, Martins Indi, Djonson, Vimmer, Fletcher, Adam, Sobxi, Taymon, Shupo-Moting, Krauch.
Aston Villa – Midlsbro
Aston Villa – Stir, Xatton, de Lat, Elfik, Samba, Doyl-Xeys, Lensberi, Byarnason, Onoma, Xogan, O`Xer.
Midlsbro – Konstantopulos, Ayyala, Frend, Gibson, Roberts, TavernYE, Forshou, Uing, Xauson, Fletcher, Bemford.
Vest Xem – Bolton
Vest Xem – Adrian, Bayrem, Masuaku, Ogbonna, Rays, Nobl, Kuyate, Arnautovich, Xakshabanovich, Ayyu, Sako.
Bolton – Xovard, Bivers, Dervit, Teylor, Robinson, Nun, Moraish, Pretli, King, Le Fondr, Uilbrem.
Kristal Pelas – Xaddersfild
Kristal Pelas – Speroni, Sako, Tomkins, van Anxolt, Ridevald, Taunsend, Shlupp, Li Chun Yun, Milivoyevich, Sako, Kelli.
Xaddersfild – Koulmen, Kreyni, Meloun, Xaderdjonay, Xefele, Billing, Xogg, Lolli, Ins, Kachunga, van La Parra.
Bornmut – Brayton
Bornmut – Borus, Kuk, Frensis, Smit, Stanislas, Freyzer, Gosling, Kuk, Ayb, Musse, Afobe.
Brayton – Krul, Xyunemayer, Rosenyor, Bong, Goldson, Iskyerdo, Merfi, Molumby, Skalak, Hutchinson, Skelotto.
Reding – Suonsi
Reding – Yaakkola, Mur, Ilori, Ganter, Obita, Berens, Svift, Popa, Bakuna, Klement, Evans.
Suonsi – Nordfeldt, van der Xorn, Olsson, Ranxel, Mouson, Fer, Mesa, Rautledj, Sanshesh, Narsinx, Boni.
Barcha uchrashuvlar Toshkent vaqti bilan 00:00 da boshlanadi.