Ikrom Aliboyev: «Muxlislar bizni yolg‘izlatib qo‘yishmasa, albatta, oldimizdagi vazifalarni birgalikda uddalaymiz»
«Neftchi» safiga kelib qo‘shilgan tajribali yarim himoyachi Ikrom Aliboyev klub matbuot xizmati uchun yangi mavsum oldidan o‘z fikrlarini bo‘lishdi.
«Neftchi» jamoasi O‘zbekistonning eng nomdor va O‘zbek futboli tarixidagi sovrindor  jamolaridan biri hisoblanadi, Farg‘onalik muxlislarni ham stadionda ajoyib atmosfera yarata olishini ko‘rganman va menga bu juda ham yoqadi,  ushbu jihatlar jamoaga kelishimga asosiy sabablardan biri bo‘lsa, yana bir sabab  jamoa yangi mavsumda o‘z  oldiga qo‘ygan yuqori maqsadlari bo‘ldi.
Yangi mavsum oldidan avvalo jamoamiz uchun borimni berib bildirilgan ishonchni oqlamoqchiman, «Neftchi»ni tarixdagi kabi yuqorida bo‘lishiga o‘z hissamni qo‘shmoqchiman.
Yangi mavsum oldidan «Neftchi» jamoasi muxlislariga doimo sog‘lik- salomatlik tilayman va shuni aytamanki, bizni yolg‘izlatib qo‘yishmasa, albatta, oldimizdagi vazifalarni birgalikda uddalaymiz. Olg‘a «Neftchi»!", — dedi Aliboyev.
«Neftchi» PFK matbuot xizmati
Kiritildi: 09:18, 07.01.2025.
O'qildi: 905 marta.