Кириш Регистрация

Анонс

20/11 00:45 Атлетик Бильбао 1-1 Вильярреал
20/11 00:45 Интер 2-0 Аталанта
21/11 00:45 Верона - Болонья
21/11 01:00 Эйбар - Бетис
21/11 01:00 Брайтон - Сток Сити

Хабарлар

ЕЧЛ. «Ливерпуль» - «Севилья», «Реал» - «АПОЭЛ», «Тоттенхэм» - «Боруссия» ва бошқа ўйинлар (таркиблар)

Баҳо:
+ | -

Европа чемпионлар лигасида бугун навбатдаги 4та гуруҳда ўйинлар бўлиб ўтади. Жамоаларнинг бошланғич таркиблари билан таништириб ўтамиз.

ЕЧЛ, 1-тур
"E" ГУРУҲИ
Марибор Словения – Спартак Россия
13 сентябрь, 23.45, «Людски врт»
Марибор – Ханданович, Райчевич, Вилер, Милец, Шулер, Ахмеди, Врховец, Байде, Кабха, Бохар, Таварес.
Спартак – Ребров, Боккетти, Кутепов, Джикия, Комбаров, Промес, Пашалич, Фернандо, Глушаков, Ещенко, Луис Адриано.

Ливерпуль Англия – Севилья Испания
13 сентябрь, 23.45, «Энфилд»
Ливерпуль – Кариус, Матип, Морено, Гомес, Ловрен, Фирмино, Джан, Салах, Вейналдум, Мане, Хендерсон.
Севилья – Рико, Кьер, Эскудеро, Меркадо, Пареха, Писарро, Банега, Навас, Нзонзи, Корреа, Бен-Йеддер.

"F" ГУРУҲИ
Фейеноорд Голландия – Манчестер Сити Англия
13 сентябрь, 23.45, «Фейеноорд»
Фейеноорд – Джонс, Нелом, ван дер Хейден, Сен-Жюст, Боттегин, Триндаде, Амрабат, Боэтиюс, Эль-Ахмади, Бергейс, Крамер.
Манчестер Сити – Эдерсон, Стоунз, Уокер, Отаменди, Менди, Фернандиньо, Сильва, де Брюйне, Бернарду Силва, Агуэро, Габриэл Жезус.

Шахтёр Украина – Наполи Италия
13 сентябрь, 23.45, «Металлист»
Шахтёр – Пятов, Ордец, Исмаили, Срна, Ракицкий, Фред, Степаненко, Тайсон, Марлос, Бернард, Феррейра.
Наполи – Рейна, Альбиоль, Гулям, Хюсай, Кулибали, Гамшик, Диавара, Кальехон, Зелиньски, Инсинье, Милик.

"G" ГУРУҲИ
РБ Лейпциг Германия – Монако Монако
13 сентябрь, 23.45, «Ред Булл Арена Лейпциг»
РБ Лейпциг – Гулачи, Орбан, Хальстенберг, Клостерманн, Упамекано, Забитцер, Демме, Ильзанкер, Форсберг, Поульсен, Вернер.
Монако – Бенальо, Жемерсон, Глик, Жорже, Сидибе, Тилеманс, Моутинью, Диакаби, Фабиньо, Туре, Фалькао.

Порту Португалия – Бешиктош Туркия
13 сентябрь, 23.45, «Драгау»
Порту – Касильяс, Фелипе, Теллес, Рикарду Перейра, Маркано, Корона, Оливер Торрес, Марега, Данилу Перейра, Браими, Соарес.
Бешиктош – Фабрисио, Пепе, Эркин, Адриано, Тошич, Хатчинсон, Озъякуп, Талиска, Куарежма, Бабел, Тосун.

"H" ГУРУҲИ
Реал Мадрид Испания – АПОЭЛ Кипр
13 сентябрь, 23.45, «Сантьяго Бернабеу»
Реал Мадрид – Навас, Начо, Марсело, Карвахаль, Рамос, Ковачич, Каземиро, Иско, Модрич, Бэйл, Роналду.
АПОЭЛ – Ватерман, Руэда, Лаго, Вурос, Карлао, Винисиус, Нуну Мораиш, Алонефтис, Шаллаи, Эбесилио, де Камарго.

Тоттенхэм Англия – Боруссия Д Германия
13 сентябрь, 23.45, «Уэмбли»
Тоттенхэм – Льорис, Санчес, Вертонген, Дэвис, Алдервейрелд, Дайер, Дембеле, Эриксен, Орье, Кейн, Сон Хын Мин.
Боруссия Д – Бюрки, Папастатопулос, Толян, Пишчек, Топрак, Кагава, Шахин, Пулишич, Дауд, Ярмоленко, Обамеянг.

Манба: stadion.uz
Киритилди: 23:36, 13.09.2017.
Ўқилди: 7146 марта.
Фикрлар: 5 та.

Бўлимга тегишли бошқа хабарлар


© STADION.UZ
Барча ҳуқуқлар ҳимояланган. Сайт материалларидан тўлиқ ёки қисман фойдаланилганда веб-сайт манзили кўрсатилиши шарт.
Ўзбекистон матбуот ва ахборот агентлигининг интернет-ОАВ гувоҳномаси №0917.

Блогдаги материаллар учун блог эгаси, хабарлар остидаги фикрлар учун фойдаланувчининг ўзи жавобгар.