Кириш Регистрация
19/01 00:45 Наполи 0-2 Фиорентина
19/01 01:00 Эйбар 2-0 Атлетико
19/01 15:15 Жанубий Корея 2-1 Иордания
19/01 16:00 Мальорка 4-1 Валенсия
19/01 16:30 Милан 3-2 Удинезе
19/01 18:00 Бетис 3-0 Реал Сосьедад
19/01 18:15 БАА 1-5 Ўзбекистон T
19/01 19:00 Болонья 1-1 Верона
19/01 19:00 Брешиа 2-2 Кальяри
19/01 19:00 Лечче 1-1 Интер
19/01 19:00 Бёрнли 2-1 Лестер
19/01 20:00 Вильярреал 1-2 Эспаньол
19/01 21:30 Ливерпуль 2-0 Ман. Юнайтед T
19/01 22:00 Женоа 1-3 Рома
19/01 22:30 Атлетик Бильбао 1-1 Сельта
20/01 00:45 Ювентус 2-1 Парма
20/01 01:00 Барселона 1-0 Гранада
21/01 00:45 Аталанта - СПАЛ

Хабарлар

Футзал бўйича Ўзбекистон U-19 аёллар терма жамоаси Тошкентда йиғин ўтказади

Баҳо:
+ | -

18 январь санасидан Рустам Арипов бошчилигидаги футзал бўйича Ўзбекистон U-19 аёллар терма жамоаси пойтахтимизда ўқув-машғулот йиғинига киришади.

Олдинроқ хабар берганимиздек, 24-29 январь кунлари Тожикистон пойтахти Душанбе шаҳрида 19 ёшгача бўлган қизлар ўртасида футзал бўйича Марказий Осиё футбол ассоциацияси чемпионати бўлиб ўтади.

Унда Ўзбекистон, Эрон, Тожикистон, Қирғизистон, Туркманистон ҳамда Афғонистон терма жамоалари ғолиблик учун баҳс олиб боради.

Душанбедаги мусобақага йўл оладиган таркиб:

Исм-фамилия Туғилган йили Амплуа Жамоаси
1. Ангелина Полюшкевич 30.05.2003 Дарвозабон Севинч
2. Севара Нуруллаева 04.04.2002 Дарвозабон Шўртан
3. Зарина Саидова 19.09.2001 Дарвозабон Бунёдкор
4. Мадина Ҳикматова 09.08.2001 Ҳимоячи Пахтакор
5. Марина Косникова 14.03.2003 Ҳимоячи Бунёдкор
6. Ильвина Камалиева 11.05.2002 Ҳимоячи Локомотив
7. Лайло Шодиева 26.03.2000 Ярим ҳимоячи Севинч
8. Озода  Хожиева 21.08.2001 Ярим ҳимоячи АГМК
9. Шахризода Зайнитдинова 21.09.2002 Ярим ҳимоячи Металлург
10. Сўғдиёна Алламуродова 03.01.2001 Ярим ҳимоячи Локомотив
11. Нозима Эргашева 23.01.2001 Ярим ҳимоячи Бунёдкор
12. Шахноза Қурбонова 01.05.2000 Ҳужумчи Севинч
13. Тожинисо Рашидова 17.02.2002 Ҳужумчи Бунёдкор
14. Дурдона Бахтиёрова 18.11.2000 Ҳужумчи Пахтакор

 

Мусобақа тақвими:

1-тур, 24 январь (жума)

Ўзбекистон – Туркманистон

 

2-тур, 25 январь (шанба)

Ўзбекистон – Қирғизистон

 

3-тур, 26 январь (якшанба)

Афғонистон – Ўзбекистон

 

4-тур, 28 январь (сешанба)

Ўзбекистон – Эрон

 

5-тур, 29 январь (чоршанба)

Тожикистон – Ўзбекистон

Манба: ufa.uz
Киритилди: 21:14, 16.01.2020.
Ўқилди: 587 марта.
Фикрлар: 0 та.

ЭНГ КЎП ЎҚИЛГАН ЯНГИЛИКЛАР

Асосий сахифа
© STADION.UZ
Гувоҳнома №0917. Берилган санаси: 02.12.2013. Муассис: «OSIYO KABEL» МЧЖ. Бош муҳаррир: Бўронов Олимхўжа Азимхўжа ўғли. Таҳририят манзили: 100057, Тошкент шаҳри, Уста Ширин 125. E-mail: admin@stadion.uz
Барча ҳуқуқлар ҳимояланган. Сайт материалларидан тўлиқ ёки қисман фойдаланилганда веб-сайт манзили кўрсатилиши шарт.
Блогдаги материаллар учун блог эгаси, хабарлар остидаги фикрлар учун фойдаланувчининг ўзи жавобгар.