«Динамо» 2-давра арафасида 9 футболчи билан шартнома имзолади
Иккинчи даврага пухта тайёргарлик кўрган «Динамо» жамоаси куни кеча тўққиз нафар футболчи билан шартнома имзолади, деб ёзади клуб расмий сайти.
Жумладан, пойтахтдаги йиғин давомида мураббийлар кўригидан муваффақиятли ўтган Элдор Маматказин, Санъат Шихов, Элдор Магдиев, Ойбек Нурбоев, Азамат Абдуллаев, Алишер Саматов, Аваз Агалиев, Фаррух Шотурсунов ва Омаджон Тайлоқовлар жамоа билан шартнома имзолашди.
Жума куни оқшомида клуб қароргоҳида кенг жамоатчилик учун ифторлик ташкил этилиб, ушбу маросим давомида клубнинг янги футболчилари оммага таништирилди. Янги футболчиларга клуб биринчи вице-президенти Фирдавс Каримов футболкаларни топширди.
Демак, «Динамо»га иккинчи давра олдидан келиб қўшилган футболчилар билан танишинг. Маросимдан туширилган расмлар билан самарқандликларнинг расмий сайти галерея бўлими орқали танишишингиз мумкин.