Профессионал рингда мағлубиятсиз одимлаётган ўзбекистонлик боксчи Шоҳжаҳон Эргашев 16 февраль куни навбатдаги жангини ўтказади.
Киритилди: 14:14, 12.02.2019. Ўқилди: 16057 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Бутунжаҳон бокс сериялари WSB мусобақаларида иштирок этиб келган Ўзбекистоннинг «Uzbek Tigers» жамоаси фаолиятини тўхтатмоқда, дея хабар берди GoSport.uz.
Киритилди: 13:40, 12.02.2019. Ўқилди: 7659 марта. Фикрлар сони: 7 та.
15-17 февраль кунлари Бирлашган Араб Амирликларининг Дубай шаҳрида каратэ бўйича «Премьер Лига» рейтинг турнири бўлиб ўтади.
Киритилди: 12:46, 12.02.2019. Ўқилди: 1726 марта. Фикрлар сони: 1 та.
13-20 февраль кунлари Болгария пойтахти София шаҳрида бокс бўйича 70-анъанавий «Странджа» турнири бўлиб ўтади.
Киритилди: 12:19, 12.02.2019. Ўқилди: 2257 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 22:35, 11.02.2019. Ўқилди: 5995 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Ўзбекистон йилқичилик ва от спорти федерацияси раиси этиб сайланган Феруз Абдуллаев ўз фикр мулохазаларини билдириб ўтди.
Киритилди: 16:53, 11.02.2019. Ўқилди: 2623 марта. Фикрлар сони: 1 та.
9-10 февраль кунлари Хорватия пойтахти Загреб шаҳрида юнон-рум кураши бўйича катталар ўртасида рейтинг турнири бўлиб ўтди. Мусобақада Ўзбекистон терма жамоаси аъзолари ҳам иштирок этишди.
Киритилди: 11:05, 11.02.2019. Ўқилди: 1969 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун, 10 февраль куни хоккей бўйича Ўзбекистон чемпионати доирасида 2-тур ўйинлари бўлиб ўтди.
Киритилди: 19:32, 10.02.2019. Ўқилди: 2374 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Профессионал бокснинг ўта оғир вазн (+90,7 кг) тоифасида рингга чиқаётган ўзбекистонлик Баҳодир Жалолов (4-0, 4 КО) АҚШда ўзининг бешинчи жангини ўтказади.
Киритилди: 09:55, 10.02.2019. Ўқилди: 4118 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Аввалроқ Бирлашган Араб Амирликларида пауэрлифтинг бўйича Жаҳон кубоги ўтказилиши ҳақида хабар бергандик.
Киритилди: 22:30, 09.02.2019. Ўқилди: 2187 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Хабар бериб ўтганимиздек, Сахалинскда 16 ёшгача бўлган спортчилар ўртасида «Осиё болалари» I қишки ўйинлари ўтказилади.
Киритилди: 15:20, 09.02.2019. Ўқилди: 1784 марта. Фикрлар сони: 1 та.