Киритилди: 08:48, 11.02.2014. Ўқилди: 2759 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Денис Истомин Франциянинг Монпелье шаҳрида ўтказилган ATP Open Sud de France жуфтлик мусобақаларининг ғолиби бўлганидан сўнг 250 очко тўплади ва янги рейтингда 1055 очко билан 24 поғонага юқорилади.
Киритилди: 17:59, 10.02.2014. Ўқилди: 3534 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Ўзбекистонлик теннисчи Денис Истомин Франциянинг Монполье шаҳрида ўтказилган мусобақанинг жуфтлик мусобақасида бош совринни қўлга киритди.
Киритилди: 17:37, 09.02.2014. Ўқилди: 5825 марта. Фикрлар сони: 18 та.
Ўзбекистонлик теннисчи Денис Истомин россиялик Николай Давиденко жуфтликда Франциянинг Монполье шаҳрида ўтказилаётган мусобақанинг финалига чиқди.
Киритилди: 18:25, 08.02.2014. Ўқилди: 3895 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Ўзбекистонлик теннисчи Денис Истомин Франциянинг Монполье шаҳрида ўтказилаётган халқаро мусобақани чорак финалда якунлашга мажбур бўлди.
Киритилди: 20:08, 07.02.2014. Ўқилди: 3903 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Бугун Ўзбекистон Миллий Олимпия қўмитасида Республика стол тенниси федерациясининг навбатдан ташқари Конференцияси бўлиб ўтди.
Киритилди: 17:57, 07.02.2014. Ўқилди: 3541 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Мамлакатимизнинг биринчи рақамли теннисчиси Денис Истомин бундан бир неча дақиқа аввал Франциянинг Монпелье шаҳрида давом этаётган турнирнинг чорак финалига йўл олди.
Киритилди: 10:20, 07.02.2014. Ўқилди: 2579 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 22:26, 06.02.2014. Ўқилди: 3551 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Киритилди: 08:48, 05.02.2014. Ўқилди: 2826 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Киритилди: 17:22, 04.02.2014. Ўқилди: 3489 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Мельбурн шаҳрида (Австралия) теннис бўйича ўтказилаётган “Улкан тож” туркумига кирувчи Австралия очиқ чемпионатида аёллар ўртасидаги жуфтлик мусобақаларида ғолиблар номи маълум бўлди.
Киритилди: 17:04, 24.01.2014. Ўқилди: 3748 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Австралияда катта шлем тоифасидаги илк мусобақа давом этмоқда. Australian Open'нинг учинчи даврасида ҳамюртимиз Денис Истомин мусобақанинг иккинчи сараланган теннисчиси Новак Жоковичга қарши кортга тушди.
Киритилди: 18:02, 17.01.2014. Ўқилди: 5907 марта. Фикрлар сони: 19 та.
“Улкан тож” туркумига кирувчи дунёдаги тўртта энг йирик мусобақалардан бири Австралия очиқ чемпионатида Ўзбекистоннинг биринчи рақамли теннисчиси Денис Истомин зафарли одимлашда давом этмоқда.
Киритилди: 11:54, 15.01.2014. Ўқилди: 4618 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Австралиянинг Мельбурн шаҳрида бошланган Австралия очиқ чемпионатида Ўзбекистоннинг биринчи рақамли теннисчиси Денис Истоминни яккалик баҳсларининг биринчи босқичида ғалаба қозониб, иккинчи босқичда россиялик Дмитрий Турсунов билан баҳс юритиши ҳақида маълумот берган эдик.
Киритилди: 11:29, 15.01.2014. Ўқилди: 3085 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистоннинг биринчи рақамли теннисчиси Денис Истомин Австралиянинг Мельбурн шаҳрида теннис бўйича ўтказилаётган “Улкан тож” туркумига кирувчи Австралия очиқ чемпионатини ғалаба билан бошлади.
Киритилди: 17:16, 13.01.2014. Ўқилди: 3371 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Аввал хабар қилганимиздек, жорий йилнинг 13-26 январь кунлари Австралиянинг Мельбурн шаҳрида теннис бўйича “Улкан тож” туркумига кирувчи дунёдаги тўртта энг йирик мусобақадан бири “Австралия очиқ чемпионати” баҳслари ўтказилади.
Киритилди: 11:14, 10.01.2014. Ўқилди: 3065 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Ўзбекистоннинг биринчи рақамли теннисчиси Денис Истомин Австралиянинг Сидней шаҳрида ўтказилаётган “Аpia International Sydney” халқаро турнирида бу йил ҳам чорак финалга қадар етиб келди.
Киритилди: 15:15, 09.01.2014. Ўқилди: 3268 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Австралиянинг Сидней шаҳрида теннис бўйича ўтказилаётган “Apia International Sydney” халқаро турнирининг яккалик баҳсларида чорак финалга чиққан ракетка усталари маълум бўлди.
Киритилди: 16:15, 08.01.2014. Ўқилди: 3454 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Ўзбекистоннинг биринчи рақамли ракетка устаси Денис Истомин Австралиянинг Сидней шаҳрида ўтказилаётган “Apia International Sydney” халқаро теннис турнирини ғалаба билан бошлади.
Киритилди: 15:40, 06.01.2014. Ўқилди: 2712 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Киритилди: 10:47, 06.01.2014. Ўқилди: 2786 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Жаҳон теннис рейтинги етакчиси, испаниялик Рафаэль Надаль ўзининг Профессионал теннисчилар ассоциацияси мусобақаларидаги 61-совринини ютиб олди.
Киритилди: 21:10, 05.01.2014. Ўқилди: 3100 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Австралиянинг Брисбен шаҳрида теннис бўйича аёллар ўртасида ўтказилаётган анъанавий халқаро турнирнинг яккалик баҳсларида финалчилар номи маълум бўлди.
Киритилди: 21:11, 03.01.2014. Ўқилди: 3159 марта. Фикрлар сони: 3 та.