Моҳи Рамазонда аҳолига ибодатларни тўлиқ амалга ошириш ва қулайлик яратиш мақсадида "Насаф" футбол клуби маъмурияти клуб уй ўйинларини ўтказадиган стадионида намозхона очилди. Бу ҳақида Ўзбекистон мусулмонлари идораси матбуот хизмати хабар бермоқда.
Киритилди: 16:10, 13.05.2019. Ўқилди: 5888 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Ўзбекистон Супперлигаси 8-тур ўйинлари якунига етди. Ҳар доимгидек тур лауретларини эълон қилишда давом этамиз.
Киритилди: 13:16, 13.05.2019. Ўқилди: 4309 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 12:54, 13.05.2019. Ўқилди: 4056 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Кун доирасидан ўрин олган баҳсларда қуйидаги расмий шахслар ишлайди.
Киритилди: 12:52, 13.05.2019. Ўқилди: 2141 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 8-тур ўйинлари якунига етди. Ҳар доимгидек тур лауретларини эълон қилишда давом этамиз.
Киритилди: 12:19, 13.05.2019. Ўқилди: 4346 марта. Фикрлар сони: 5 та.
14 май куни B Про-Лига жамоалари 6-тур доирасидан ўрин олган учрашувларни ўтказишади.
Киритилди: 12:38, 13.05.2019. Ўқилди: 2909 марта. Фикрлар сони: 1 та.
15 май куни А Про-лига иштирокчи жамоалари 6-тур учрашувларини ўтказишади.
Киритилди: 12:37, 13.05.2019. Ўқилди: 2678 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 12:16, 13.05.2019. Ўқилди: 4648 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон футбол ассоциацияси анжуманлар залида сербиялик мутахассис, профессор Воя Милославлевич билан учрашув бўлиб ўтгани, мазкур учрашувда ЎФА Биринчи вице-президенти Умид Аҳмаджонов бошчилигидаги ЎФА ва ПФЛ раҳбарлари ва ходимлари иштирок этишгани ҳақида хабар бериб ўтгандик.
Киритилди: 09:59, 13.05.2019. Ўқилди: 2146 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлигамизнинг навбатдаги тур ўйинлари ҳам ёмон ўтмади.
Киритилди: 09:38, 13.05.2019. Ўқилди: 10950 марта. Фикрлар сони: 12 та.
Киритилди: 09:35, 13.05.2019. Ўқилди: 2134 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 8-туридан ўрин олган баҳсда “Локомотив” сафарда “Металлург” билан нурсиз дуранг ўйнади.
Киритилди: 03:50, 13.05.2019. Ўқилди: 2454 марта. Фикрлар сони: 1 та.
FUTBOL TV телеканалининг 13 май кунги кўрсатувлар дастури рўйхати билан танишинг.
Киритилди: 03:38, 13.05.2019. Ўқилди: 5280 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлига 8-тур ўйинлари якунига етди. Мазкур турдан сўнг мусобақа жадвалини Тошкент жамоалари бошқариб туришибди. “Бухоро” ва “Қўқон-1912” эса сўнгги ўринларда бормоқда.
Киритилди: 22:45, 12.05.2019. Ўқилди: 6143 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлига 8-туридан ўрин олган “Сурхон” ҳамда “Бухоро” учрашувнинг видеошарҳини томоша қилинг.
Киритилди: 22:28, 12.05.2019. Ўқилди: 1964 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Металлург” – “Локомотив” учрашувидан сўнг меҳмонлар устози Андрей Фёдоров қуйидагича фикр билдириб ўтди:
Киритилди: 22:22, 12.05.2019. Ўқилди: 1704 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлига 8-туридан ўрин олган “Бунёдкор” ҳамда “Қўқон-1912” учрашувнинг видеошарҳини томоша қилинг.
Киритилди: 22:25, 12.05.2019. Ўқилди: 2044 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 22:19, 12.05.2019. Ўқилди: 2160 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 22:02, 12.05.2019. Ўқилди: 1663 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 21:39, 12.05.2019. Ўқилди: 2388 марта. Фикрлар сони: 3 та.
“Сурхон” – “Бухоро” учрашувидан сўнг мезбонлар устози Андрей Микляев қуйидагича фикр билдириб ўтди:
Киритилди: 21:37, 12.05.2019. Ўқилди: 1621 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Сурхон” – “Бухоро” учрашувидан сўнг меҳмонлар устози Бахтиёр Ашурматов қуйидагича фикр билдириб ўтди:
Киритилди: 21:28, 12.05.2019. Ўқилди: 1921 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Бунёдкор” – “Қўқон-1912” учрашувидан сўнг мезбонлар устози Вадим Абрамов қуйидагича фикр билдириб ўтди:
Киритилди: 21:26, 12.05.2019. Ўқилди: 1871 марта. Фикрлар сони: 2 та.
“Бунёдкор” – “Қўқон-1912” учрашувидан сўнг “Қўқон-1912” жамоаси биринчи вице-президенти Виталий Ни қуйидагича фикр билдириб ўтди:
Киритилди: 21:24, 12.05.2019. Ўқилди: 1848 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Яқинда Ўзбекистон Миллий олимпия қўмитаси президенти, ЎФА биринчи вице-президенти Умид Аҳмаджонов юртимизда футболни янада ривожлантириш ва Суперлига ўйинларининг шаффоф ўтишин таъминлаш мақсадида йиғилиш ташкил этган ва унда ЎФА ҳамда ПФЛ мутасаддилари, Суперлига клубларининг бош мураббийлари ва ҳакамлар иштирок этишган эди.
Киритилди: 21:05, 12.05.2019. Ўқилди: 1691 марта. Фикрлар сони: 1 та.