Ҳар жабҳада профессионаллик сари интилаётган Тошкентнинг «Локомотив» клуби бундан буён дунёга машҳур бўлган Германиянинг «AF Sports Reactive» компанияси билан яқиндан ҳамкорлик қилади.
Киритилди: 11:15, 17.06.2019. Ўқилди: 3186 марта. Фикрлар сони: 1 та.
FUTBOL TV телеканалининг 17 июнь кунги кўрсатувлар дастури билан қуйида танишинг!
Киритилди: 01:30, 17.06.2019. Ўқилди: 9482 марта. Фикрлар сони: 1 та.
17-18 июнь кунлари аёллар жамоалари мамлакат Суперлигаси 12-тур учрашувларини ўтказишади. Тур доирасидаги ўйинларда қуйидаги ҳакамлар фаолият олиб боради:
Киритилди: 01:30, 17.06.2019. Ўқилди: 2288 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Футзал бўйича Ўзбекистон XXIII миллий чемпионатининг 5-тур ўйинларига Жиззах шаҳри мезбонлик қилди.
Киритилди: 01:27, 17.06.2019. Ўқилди: 2283 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 01:22, 17.06.2019. Ўқилди: 2912 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 01:22, 17.06.2019. Ўқилди: 5642 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 01:15, 17.06.2019. Ўқилди: 2889 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 01:13, 17.06.2019. Ўқилди: 2835 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 00:22, 17.06.2019. Ўқилди: 4239 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Бунёдкор” – “Насаф” учрашувидан сўнг меҳмонлар устози Рўзиқул Бердиев қуйидагича фикр билдириб ўтди:
Киритилди: 21:01, 16.06.2019. Ўқилди: 3517 марта. Фикрлар сони: 2 та.
“Андижон” – “Металлург” учрашувидан сўнг мезбонлар устози Александр Хомяков ўйин тўғрисида қуйидагича фикр билдирди:
Киритилди: 20:41, 16.06.2019. Ўқилди: 2071 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Андижон” – “Металлург” учрашувидан сўнг меҳмонлар устози Андрей Шипилов ўйин тўғрисида қуйидагича фикр билдирди:
Киритилди: 20:32, 16.06.2019. Ўқилди: 2218 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 11-туридан ўрин олган “Андижон” ҳамда “Металлург” баҳси якунига етди.
Киритилди: 19:48, 16.06.2019. Ўқилди: 2763 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 11-туридан ўрин олган “Бухоро” ҳамда “Пахтакор” ўртасидаи баҳс бошланмоқда. Жамоаларнинг бошланғич таркиблари билан танишинг.
Киритилди: 18:50, 16.06.2019. Ўқилди: 3179 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 11-туридан ўрин олган “Бунёдкор” ҳамда “Насаф” жамоалари ўртасидаги баҳс бошланмоқда. Жамоаларнинг бошланғич таркиблари билан танишинг.
Киритилди: 17:21, 16.06.2019. Ўқилди: 2794 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 11-туридан ўрин олган “Андижон” ҳамда “Металлург” жамоалари ўртасидаги баҳс бошланмоқда. Жамоаларнинг бошланғич таркиблари билан танишинг.
Киритилди: 16:59, 16.06.2019. Ўқилди: 1989 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун Суперлигада 11-тур учрашувлари якунига етади. Кун доирасидан ўрин олган баҳсларда қуйидаги расмийлар фаолият олиб боради:
Киритилди: 16:43, 16.06.2019. Ўқилди: 2622 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Юртимиздаги бош ареналардан бири ҳисобланадиган "Бунёдкор" стадиони охирги вақтларда "Миллий" дея номланиб келинаётган эди.
Киритилди: 13:43, 16.06.2019. Ўқилди: 7840 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Киритилди: 10:24, 16.06.2019. Ўқилди: 2575 марта. Фикрлар сони: 1 та.
FUTBOL TV телеканалининг 16 июнь кунги кўрсатувлар дастури билан қуйида танишинг!
Киритилди: 10:05, 16.06.2019. Ўқилди: 10393 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 10:01, 16.06.2019. Ўқилди: 1900 марта. Фикрлар сони: 1 та.