“Қизилқум” – “Сўғдиёна” учрашувидан сўнг меҳмонлар устози Улуғбек Бақоев қуйидагича фикр билдириб ўтди:
Киритилди: 06:03, 16.06.2019. Ўқилди: 3097 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлига 11-тури доирасида “Қизилқум” ўз уйида “Сўғдиёна” билан баҳс юритиб, дуранг ўйнади.
Киритилди: 05:16, 16.06.2019. Ўқилди: 3125 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Локомотив» – «Сурхон» учрашувидан кейинги матбуот анжуманида «темирйўлчилар» устози Андрей Фёдоров ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 04:41, 16.06.2019. Ўқилди: 2704 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлига 11-турида “Локомотив” ўз уйида “Сурхон”ни қабул қилди ва 5:1 ҳисобида зафар қучди.
Киритилди: 04:29, 16.06.2019. Ўқилди: 2821 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 11-туридан ўрин олган “Қўқон-1912” ҳамда “Динамо” учрашуви якунланди.
Киритилди: 20:03, 15.06.2019. Ўқилди: 4148 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 11-туридан ўрин олган “Қўқон-1912” ҳамда “Динамо” ўртасидаги баҳс якунланди.
Киритилди: 19:59, 15.06.2019. Ўқилди: 4118 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 11-туридан ўрин олган “Қизилқум” ҳамда “Сўғдиёна” ўртасидаги баҳс бошланмоқда. Жамоаларнинг бошланғич таркиблари билан танишинг.
Киритилди: 19:30, 15.06.2019. Ўқилди: 2234 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 19:05, 15.06.2019. Ўқилди: 2306 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун Ўзбекистон футбол ассоциациясида Равшан Эрматов Ўзбекистон миллий, олимпия, ёшлар ва ўсмирлар терма жамоалари мураббийлари билан учрашув ўтказди.
Киритилди: 17:33, 15.06.2019. Ўқилди: 4665 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 11-туридан ўрин олган “Қўқон-1912” ҳамда “Динамо” ўртасидаги баҳс бошланмоқда. Жамоаларнинг бошланғич таркиблари билан танишинг.
Киритилди: 17:24, 15.06.2019. Ўқилди: 2774 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон футбол ассоциацияси томонидан истиқболли ва иқтидорли футболчиларни турли ёш тоифадаги миллий терма жамоалар ҳамда профессионал футбол клублари учун тайёрлаб бориш мақсадида бир қатор чора-тадбирлар амалга оширилмоқда.
Киритилди: 17:07, 15.06.2019. Ўқилди: 8106 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Аввал хабар берганимиздек, Ўзбекистон U-16 терма жамоаси шу йилнинг 14-22 сентябрь кунлари Тошкентда ўтадиган Осиё чемпионати саралашида иштирок этади.
Киритилди: 17:06, 15.06.2019. Ўқилди: 2133 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлиганинг 11-туридан ўрин олган “Динамо” – “Қўқон-1912” учрашуви бошланиш арафасида.
Киритилди: 16:52, 15.06.2019. Ўқилди: 1706 марта. Фикрлар сони: 1 та.
FUTBOL TV телеканалининг 15 июнь кунги кўрсатувлар дастури билан қуйида танишинг!
Киритилди: 01:00, 15.06.2019. Ўқилди: 11714 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 22:44, 14.06.2019. Ўқилди: 6803 марта. Фикрлар сони: 16 та.
Мамлакат чемпионатининг юқори дивизиони жамоалари мавсумнинг биринчи босқич ўйинларини якунлаш арафасида, кучлилар иккинчи босқичда яна мусобақани давом эттиришади.
Киритилди: 21:20, 14.06.2019. Ўқилди: 2103 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун 14 июнь куни Ўзбекистон футбол ассоциациясида Ижроия қўмитасининг йиғилиши бўлиб ўтди.
Киритилди: 21:05, 14.06.2019. Ўқилди: 6464 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Суперлиганинг 11-турида "Пахтакор" Бухорода "Бухоро" меҳмони бўлади.
Киритилди: 19:58, 14.06.2019. Ўқилди: 2469 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Жорий йилнинг 15 июль куни ЎФАдан муддатидан олдин ҳисобот-сайлови бўлиб ўтади.
Киритилди: 19:51, 14.06.2019. Ўқилди: 3940 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Ўзбекистон футбол ассоциацияси анжуманлар залида ташкилотнинг навбатдан ташқари йиғилиши ўтказилмоқда.
Киритилди: 19:37, 14.06.2019. Ўқилди: 4694 марта. Фикрлар сони: 9 та.
15 июнь куни Суперлиганинг 11-турига старт берилади.
Киритилди: 12:22, 14.06.2019. Ўқилди: 2858 марта. Фикрлар сони: 1 та.
13 июнь куни Ўзбекистон футбол ассоциацияси вице-президенти Умид Аҳмаджонов ўз аризасига кўра истеъфога чиқди. Унинг ўрнига ФИФА рефереси Равшан Эрматов тайинланиши кутилмоқда. «Tribuna.uz»нинг маълум қилишича, ЎФАда президент ҳам ўзгаради.
Киритилди: 10:35, 14.06.2019. Ўқилди: 5471 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Ўзбекистон Профессионал футбол лигаси Спорт мусобақаларини ўтказиш ва клубларни назорат қилиш бошқармаси бир неча учрашувлар якунига кўра сариқ карточкалари сони тўрттага етган ва навбатдаги тур ўйинларини ўтказиб юбориши лозим бўлган футболчилар рўйхатини маълум қилди.
Киритилди: 10:25, 14.06.2019. Ўқилди: 1628 марта. Фикрлар сони: 1 та.
FUTBOL TV телеканалининг 14 июнь кунги кўрсатувлар дастури билан қуйида танишинг
Киритилди: 06:35, 14.06.2019. Ўқилди: 9571 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Coca Cola Суперлигаси 11-тур доирасидан ўрин олган “Қўқон-1912” – “Динамо” учрашуви 15 июнь куни Қўқон шаҳрида бўлиб ўтади.
Киритилди: 06:32, 14.06.2019. Ўқилди: 3895 марта. Фикрлар сони: 1 та.