Ўзбекистон аёллар олимпия терма жамоаси Тошкентда йиғинга киришди
Ўзбекистон аёллар олимпия терма жамоаси пойтахтимиздаги "Чиғатой" спорт мажмуасида йиғинга киришди.
Киритилди: 15:33, 12.03.2019. Ўқилди: 1538 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Набихон Абдуғаниев: «Ўйингоҳимизда ишлар жадал бормоқда»
Айни пайтда Наманган шаҳридаги “Марказий” ўйингоҳда чим ётқизиш ишлари олиб борилмоқда. Биз мазкур жараён қандай бораётганлиги борасида “Марказий” ўйингоҳ директори Набихон Абдуғаниевдан интервью олдик.
Киритилди: 12:18, 12.03.2019. Ўқилди: 2394 марта. Фикрлар сони: 9 та.
«Бунёдкор» Ўзбекистон ОТЖ билан ўйнайди
Суперлиганинг 1-турида Жиззахда «Сўғдиёна» меҳмони бўлган «Бунёдкор» жамоаси аъзоларига учрашувдан кейин қисқа муддатли танаффус берилган эди.
Киритилди: 10:30, 12.03.2019. Ўқилди: 2474 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Жавоҳир Эсонқулов: «Жавоҳир Сидиқов билан ака-укамиз»
“Қўқон-1912” клубига янги келиб қўшилган Жавоҳир Эсонқулов “Водий дербиси”да яхши таассурот қолдирдишунинг учун ушбу футболчи билан қисқача суҳбатда бўлдик.
Киритилди: 09:48, 12.03.2019. Ўқилди: 3463 марта. Фикрлар сони: 1 та.
FUTBOL TV телеканалининг 12 март кунги кўрсатувлар дастури
FUTBOL TV телеканалининг 12 март кунги кўрсатувлар дастури билан танишинг.
Киритилди: 07:34, 12.03.2019. Ўқилди: 8163 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Пахтакор» Бабаян ҳужжатларни сохталаштирганини тасдиқлади
Самвел Бабаян ўзбек футболига қайтгани катта шов-шувларга сабаб бўлди. Kun.uz мухбири мутахассиснинг футболга қайтиши, унинг дисквалификацияси ва клубда олиб борилаётган ишлар борасида суҳбатлашиш учун «Пахтакор» клуби бош директори Дмитрий Адисман билан учрашди.
Киритилди: 20:11, 11.03.2019. Ўқилди: 8610 марта. Фикрлар сони: 12 та.
Ўзбекистонлик дарвозабонлар нега Европада ўйнамайди? – Санжар Қувватов саволларга жавоб берди (видео)
Ўзбекистон терма жамоаси ва “Пахтакор” клуби дарвозабони Санжар Қувватов WorldNews.uz ахборот агентлигининг илк меҳмони бўлди.
Киритилди: 18:47, 11.03.2019. Ўқилди: 5211 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Умид Аҳмаджоновга таъзия билдирамиз!
Икки кун ичида иккита мудҳиш воқеа юз берди.
Киритилди: 17:45, 11.03.2019. Ўқилди: 10492 марта. Фикрлар сони: 5 та.
«Келажагимиз умидлари». Бухорода болалар фестивали бўлиб ўтди
Ўзбекистон футбол ассоциацияси ва Ўзбекистон Республикаси Халқ таълими вазирлиги ҳамкорлигида умумтаълим мактаб ўқувчилари ўртасида мини-футбол бўйича “Келажагимиз умидлари” фестивали  ўтказилаётгани ҳақида аввал хабар бериб ўтгандик.
Киритилди: 17:43, 11.03.2019. Ўқилди: 2202 марта. Фикрлар сони: 1 та.
ОФКнинг Level-1 ўқув курслари бошланди
Бугун 11 март куни Тошкентда дарвозабонлар мураббийлари учун ОФКнинг Level-1 ўқув курслари бошланди.
Киритилди: 17:02, 11.03.2019. Ўқилди: 1742 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Ҳар бир маҳаллада футбол майдони» дастури Андижон вилояти кесимида
Киритилди: 16:16, 11.03.2019. Ўқилди: 2852 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Игорь Йелич: «Араб жамоалари бир-бирига ўхшаш»
Тошкентнинг «Локомотив» клуби Осиё Чемпионлар Лигасидаги юришини «Ал-Ваҳда» жамоасига қарши ўйин билан бошлади.
Киритилди: 14:16, 11.03.2019. Ўқилди: 2412 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Навбаҳор»нинг стадиони ҳам ўзгармоқда (фото)
Хабарингиз бор, Наманганинг “Навбаҳор” клуби янги мавсум учун стадионини бутунлай ўзгартирмоқда.
Киритилди: 13:01, 11.03.2019. Ўқилди: 6844 марта. Фикрлар сони: 17 та.
Суперлига. Энг кўп томошабин қайси ўйинга ташриф буюрди?
Суперлига 1-тур якунларига кўра, ўтказилган 6 та учрашувда стадионларда қанча томошабин кирганлиги борасида ПФЛ расмий қайдномалари эълон қилинди.
Киритилди: 12:57, 11.03.2019. Ўқилди: 6792 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистон ОТЖ Осиё чемпионати саралашига тайёргарликнинг якуний босқичини бошлайди
Бугун Ўзбекистон олимпия терма жамоаси "Чиғатой" спорт мажмуасида ўқув-машғулот йиғинини бошлайди.
Киритилди: 10:39, 11.03.2019. Ўқилди: 2615 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзи асрасин! Доҳадаги «Локомотив» жойлашга меҳмонхонада ёнғин чиқди
"Локомотив" бугун Осиё чемпионлар лигасининг 2-тури доирасида Қатарнинг "Ар-Райян" клуби меҳмони бўлади.
Киритилди: 10:08, 11.03.2019. Ўқилди: 5813 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Факт! АГМК 5 йилдан буён 1-турда ғалаба қозона олмаяпти
2008 йилдан элитада қатнашаётган жамоамиз бу йил 12-марта кучлилар лигасида иштирок этмоқда.
Киритилди: 09:12, 11.03.2019. Ўқилди: 1670 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Тошкентдан Наманганга қайтаётган «Навбаҳор» мухлислари мудҳиш ЙТҲ қурбонига айланди
Бугун, 10 мартдан 11 март кунига ўтар кечаси Наманган вилояти Тўрақўрғон туманида “Нексия” ва “Дамас” автомашиналари иштирокида мудҳиш йўл-транспорти ҳодисаси содир бўлди.
Киритилди: 08:57, 11.03.2019. Ўқилди: 15456 марта. Фикрлар сони: 26 та.
FUTBOL TV телеканалининг 11 март кунги кўрсатувлар дастури
FUTBOL TV телеканалининг 11 март кунги кўрсатувлар дастури билан қуйида танишинг.
Киритилди: 03:27, 11.03.2019. Ўқилди: 6276 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Сергей Лушан: «Мақсад ғалаба қозониш эди»
Суперлиганинг 1-туридан ўрин олган “Сўғдиёна”– “Бунёдкор” (2:1) учрашувидан кейин мезбонлар устози Сергей Лушан ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 20:33, 10.03.2019. Ўқилди: 3197 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Вадим Абрамов: «Аламли мағлубиятга учрадик»
Киритилди: 20:23, 10.03.2019. Ўқилди: 3672 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Суперлига. Иккита «камбэк», иккита дуранг бугунги ўйинлар ҳақида (жадвал)
Бугун Суперлиганинг 1-туридан ўрин олган 3 та ўйин бўлиб ўтди.
Киритилди: 19:56, 10.03.2019. Ўқилди: 3499 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлига. «Суғдиёна» сўнгги дақиқаларда ғалабани илиб кетди
Суперлиганинг 1-туридан ўрин олган “Суғдиёна” – “Бунёдкор” учрашуви мезбонларнинг ғалабаси билан тугади.
Киритилди: 19:41, 10.03.2019. Ўқилди: 4535 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Андрей Канчельскис: «Ўйин жанговар руҳда кечди»
Киритилди: 18:49, 10.03.2019. Ўқилди: 2641 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Шахбоз Эркинов: «Ҳеч қачон осон бўлмаган»
Киритилди: 18:37, 10.03.2019. Ўқилди: 1737 марта. Фикрлар сони: 1 та.