Аввал хабар бериб ўтганимиздек, Ўзбекистон U-19 аёллар терма жамоаси шу йилнинг апрель ойида Осиё чемпионати саралашининг иккинчи босқичида иштирок этади.
Киритилди: 20:45, 15.02.2019. Ўқилди: 2210 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон аёллар олимпия терма жамоаси Тошкент вилоятининг «Чорбоғ» оромгоҳида ўқув-машғулот йиғинларини ўтказаётгани ҳақида аввал хабар бериб ўтгандик.
Киритилди: 20:38, 15.02.2019. Ўқилди: 1608 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Кўплаб мухлислар ҳалигача «Пахтакор» ва «Қайрат» клублари ўртасидаги шарқона «эл-класико»ни ширин хотиралар билан эслашади.
Киритилди: 20:34, 15.02.2019. Ўқилди: 5237 марта. Фикрлар сони: 24 та.
Бир қатор оммавий ахборот воситаларида Ўзбекистон миллий тера жамоаси дарвозабони Игнатий Нестеровдан Осиё Кубоги давомида олинган таҳлилларда таъқиқланган модда топилгани ҳақида маълумотлар пайдо бўлди.
Киритилди: 20:33, 15.02.2019. Ўқилди: 11376 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Хабарингиз бор, Ўзбекистон ёшлар терма жамоаси Осиё чемпионатининг саралаш ўйинларига тайёргарлик доирасидаги навбатдаги йиғинни ўтказади.
Киритилди: 15:35, 15.02.2019. Ўқилди: 3238 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Янги чемпионатга тайёргарлик кўраётган жамоалар назорат учрашувларини давом эттиришмоқда.
Киритилди: 14:39, 15.02.2019. Ўқилди: 2804 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Хабарингиз бор 6-8 фераль кунлари “Бунёдкор” академиясида фаолият олиб бораётган мураббийларнинг касбий маҳорат синовдан ўтказилган эди.
Киритилди: 14:28, 15.02.2019. Ўқилди: 2525 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Хадемай мамлакатимизда катта футбол мавсуми старт олади.
Киритилди: 14:23, 15.02.2019. Ўқилди: 3278 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Хабарингиз бор, Ўзбекистон олимпия терма жамоаси куни-кеча Испанияга етиб борди. Лобинко Друлович бошчилигида терма жамоа Испанияда дастлабки машғулотини ўтказди.
Киритилди: 11:49, 15.02.2019. Ўқилди: 2849 марта. Фикрлар сони: 1 та.
2019 йилги мавсумга тайёргарлик кўраётган Бекободнинг “Металлург” жамоаси ёшлари қўшни Тожикистон Республикасида бўлиб, назорат учрашувлари ўтказаётганлиги ҳақида хабар бергандик.
Киритилди: 10:37, 15.02.2019. Ўқилди: 1802 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 10:29, 15.02.2019. Ўқилди: 5031 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 10:34, 15.02.2019. Ўқилди: 2795 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Баъзи жамоалар эса футболчи ва мураббийлар иштирокида фотосессия ташкил этиш масаласига эътиборсиз қарашган.
Киритилди: 10:06, 15.02.2019. Ўқилди: 2649 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон футбол ассоциацияси футболчиларга бериладиган кўтарма пуллари масаласини тартибга солиш юзасидан иш олиб бораётгани барчага маълум.
Киритилди: 09:56, 15.02.2019. Ўқилди: 4425 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон профессионал футбол лигаси олдинда турган янги мавсумдан олдин суперлига клублари олдига бир қатор жиддий талабларни қўйган эди.
Киритилди: 09:52, 15.02.2019. Ўқилди: 3006 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Хабарингиз бор “Суғдиёна” Туркиянинг Анталия шаҳрида ўқув йиғин машғулот утказмоқда.
Киритилди: 09:45, 15.02.2019. Ўқилди: 3199 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун «Сурхон» футбол клубида навбатдан ташқари йиғилиш бўлиб ўтди.
Киритилди: 09:44, 15.02.2019. Ўқилди: 4324 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 09:42, 15.02.2019. Ўқилди: 2667 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Хабарингиз бор, Суперлига ва Про-лига клублари янги мавсум учун футболчи ва мураббийларини рўйхатдан ўтказиши учун аввало бир қатор талабларни бажариши лозим бўлади.
Киритилди: 09:43, 15.02.2019. Ўқилди: 1614 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 09:36, 15.02.2019. Ўқилди: 4978 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Янги мавсумга тайёргарликни Туркиянинг Анталия шаҳрида ўтказаётган Наманганнинг “Навбаҳор” клуби мазкур йиғин доирасидаги сўнгги назорат –синов баҳсини бугун Украинанинг “Олександрия” жамоасига қарши ўтказиб, 1:2 ҳисобида мағлубиятга учради.
Киритилди: 09:31, 15.02.2019. Ўқилди: 2151 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Туркияда ўқув-машғулот йиғинини ўтказаётган Навоийнинг “Қизилқум” футболчилари кеча йиғин давомидаги иккинчи назорат учрашувини ўтказишди.
Киритилди: 09:29, 15.02.2019. Ўқилди: 1887 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Мавсум яқинлашган сари Суперлига клублари ҳам асосий, ҳам ёшлар таркиблари ўйинини шакллантиришга катта аҳамият қаратмоқда.
Киритилди: 09:27, 15.02.2019. Ўқилди: 1863 марта. Фикрлар сони: 1 та.
FUTBOL TV телеканалланинг 15 февраль кунги кўрсатувлар дастури билан танишинг.
Киритилди: 09:18, 15.02.2019. Ўқилди: 6446 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 08:46, 15.02.2019. Ўқилди: 4186 марта. Фикрлар сони: 5 та.