Расман! Рустам Ашурматов ҳам фаолиятини ҳорижда давом эттиради
“Бунёдкор” академияси тарбияланувчиси, 2015 йилдан буён асосий таркиб футболчиси ҳисобланган Рустам Ашурматов эндиликда Корея чемпионати иштирокчиси “Гвангжу” клуби футболчисига айланди.
Киритилди: 13:49, 07.02.2019. Ўқилди: 11945 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 17:14, 06.02.2019. Ўқилди: 2748 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 15:39, 06.02.2019. Ўқилди: 3721 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун «Локомотив» «Астана»га қарши ўйнайди
"Локомотив" 30 январдан буён Туркияда ўқув-машғулот йиғинларини олиб бормоқда.
Киритилди: 11:13, 06.02.2019. Ўқилди: 2498 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Тошкентда «B» сертификати бўйича халқаро мураббийлик курсларининг иккинчи қисми бошланди
Ўзбекистон футбол ассоциацияси юртимизда мураббийлик соҳасини ривожлантириш, мураббийлар маҳоратини ошириш бўйича бир қатор чора-тадбирларни амалга оширмоқда.
Киритилди: 11:10, 06.02.2019. Ўқилди: 1707 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Асрор Ғофуров: «Водийда футболни севишади»
Хабарингиз бор, асли ўзбекистонлик бўлган, аммо сўнгги йилларни Туркиянинг турли лигаларида ўтказиб келаётган легионеримиз Асрор Ғофуров жорий мавсумдан фаолиятини Ўзбекистон Суперлигасида давом эттирадиган бўлди.
Киритилди: 11:03, 06.02.2019. Ўқилди: 3355 марта. Фикрлар сони: 2 та.
«Насаф» навбатдаги босқич тайёргарлигини бугундан бошлайди
Янги мавсум тайёргарлигининг учинчи босқичини ҳам “Насаф” Қаршида давом эттирадиган бўлди.
Киритилди: 10:38, 06.02.2019. Ўқилди: 6393 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Бухоро» йиғинига уч нафар россиялик футболчи келиб қўшилди
“Бухоро”нинг Тошкентда ўтаётган йиғинига россиялик легионер футболчилар келиб қўшилишди. Бу ҳақда клуб матбуот хизмати хабар бермоқда.
Киритилди: 10:32, 06.02.2019. Ўқилди: 3737 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Металлург» назорат учрашувида «Акжайик»ни мағлубиятга учратди
Туркиянинг Анталия шаҳрида йиғин ўтказаётган Бекободнинг “Металлург” жамоаси учинчи назорат учрашувида Қозоғистоннинг “Акжайик” жамоаси билан куч синашди ва 1:0 ҳисобида ғалаба қозонди.
Киритилди: 10:16, 06.02.2019. Ўқилди: 2317 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Достон Иброҳимов «Бухоро»нинг Тошкентдаги йиғинига қўшилди
Янги мавсум ҳозирликлари доирасида илк йиғинни Тошкентда 18-30 январь кунлари ўтказкан “Бухоро” жамоаси аъзоларига 3 кун дам берилган эди.
Киритилди: 10:09, 06.02.2019. Ўқилди: 2635 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Қирғизистон терма жамоаси етакчиларидан бири фаолиятини «Андижон»да давом эттиради
Янги мавсумга жиддий тайёргарлик кўраётган ва ўз сафига янги футболчиларни қўшиб олаётган жамоамиз яна бир янги ўйинчи билан шартнома имзолади.
Киритилди: 08:40, 06.02.2019. Ўқилди: 4028 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Шамшод Сариков: «ЎФАнинг қарорини ҳурмат қилишимиз лозим»
Хабарингиз бор, бугун ЎФА Азиз Турғунбоев иши бўйича ўз қарорини эълон қилди. Унга кўра «Навбаҳор» вингери энди ёзгача ўйнай олмаслиги маълум бўлди.
Киритилди: 08:37, 06.02.2019. Ўқилди: 2779 марта. Фикрлар сони: 3 та.
FUTBOL TV ва UZREPORT TV телеканалларининг 6 февраль кунги кўрсатувлар дастури
FUTBOL TV ва UZREPORT TV телеканалларининг 6 февраль кунги кўрсатувлар дастури билан танишинг.
Киритилди: 08:32, 06.02.2019. Ўқилди: 24480 марта. Фикрлар сони: 9 та.
«Андижон» туркиялик легионеримизни ортга қайтарди
Асли ўзбекистонлик бўлган, аммо сўнгги йилларни Туркиянинг турли лигаларида ўтказиб келаётган легионеримиз Асрор Ғофуров жорий мавсумдан фаолиятини Ўзбекистон Суперлигасида давом эттирадиган бўлди.
Киритилди: 20:10, 05.02.2019. Ўқилди: 6062 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Навбаҳор» Туркияга учади
Янги мавсумга тайёргарлик кўраётган Наманганнинг “Навбаҳор” клуби навбатдаги ўқув-машғулот йиғинини Туркиянинг Анталия шаҳрида олиб боради.
Киритилди: 17:28, 05.02.2019. Ўқилди: 3029 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Андрей Фёдоров: «Шунчаки сонни тўлдириш учун футболчи зарур эмас»
Хабарингиз бор, шу кунларда “Локомотив” янги мавсумга ҳозирликни Туркияда олиб боряпти.
Киритилди: 17:22, 05.02.2019. Ўқилди: 3235 марта. Фикрлар сони: 2 та.
«Қўқон-1912»да футбол қоидалари бўйича семинар бўлиб ўтди
Янги мавсумга Фарғона шаҳрида тайёргарлик кўраётган “Қўқон-1912” футболчилари учун, футбол қоидаларидаги ўзгаришларга бағишланган семинар ўтказилди.
Киритилди: 17:03, 05.02.2019. Ўқилди: 1798 марта. Фикрлар сони: 1 та.
23 февраль куни Ўзбекистон Суперкубоги-2019 учрашуви бўлиб ўтади
Юртимизда янги футбол мавсуми старт олишига ҳам борган сайин оз муддат қолмоқда. Янги мавсумни Ўзбекистон Суперкубоги учун ўтказиладиган ўйин очиб беради.
Киритилди: 16:52, 05.02.2019. Ўқилди: 4057 марта. Фикрлар сони: 1 та.
ЎФА Шамшод Сариков ва Жаъфар Ирисметовдан ташқари яна бир кишини четлатди
Шамшод Сариков ва Жаъфар Ирисметов 6 ойга дисквалификация қилинди.
Киритилди: 15:26, 05.02.2019. Ўқилди: 3718 марта. Фикрлар сони: 1 та.