Хабарингиз бор, Олий лиганинг 25-турида «Навбаҳор» ўз уйида «Бухоро»га ютқазиб қўйганди.
Киритилди: 14:29, 17.10.2016. Ўқилди: 6891 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Олий лиганинг 20-тур қолдирилган ўйинлари дисквалификациялари маълум бўлди.
Киритилди: 14:27, 17.10.2016. Ўқилди: 7763 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Спорт ТВ"да бугунги футбол дастурлари вақти билан танишинг.
Киритилди: 14:22, 17.10.2016. Ўқилди: 24002 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Украинанинг «Ворскла» клуби яримҳимоячиси Санжар Турсунов футболчилар олдидаги қарздорлик масаласи ҳанузгача ҳал қилинмаганини маълум қилди.
Киритилди: 12:34, 17.10.2016. Ўқилди: 10140 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Мамлакатимизда янги футзал мавсуми бошланишига ҳам оз қолди.
Киритилди: 12:30, 17.10.2016. Ўқилди: 6341 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Локомотив" футболчилари эртага, 18 октябрь куни Олий лиганинг 20-туридан ўрин олган қолдирилган ўйинни ўтказишади. "Темирйўлчилар" Муборакда "Машъал" меҳмони бўлишади.
Киритилди: 11:50, 17.10.2016. Ўқилди: 5008 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Фаолияти давомида, воҳанинг “Насаф” ва “Шўртан” жамоаларида ишлаган мутахасис, Зоир Тўрақулов эндиликда “Машъал” академиясида иш бошлади.
Киритилди: 11:19, 17.10.2016. Ўқилди: 7383 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Футзал бўйича Ўзбекистон миллий чемпионатининг бошланишига оз фурсат қолди.
Киритилди: 10:51, 17.10.2016. Ўқилди: 5251 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун “Насаф-2” жамоамиз, 32-тур доирасидаги учрашувда “Пахтакор-2“ жамоасини қабул қилди.
Киритилди: 00:07, 17.10.2016. Ўқилди: 8323 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон чемпионати Биринчи лигасида 32-тур ўйинлари якунланди.
Киритилди: 00:06, 17.10.2016. Ўқилди: 10826 марта. Фикрлар сони: 2 та.
19-ёшгача бўлган қизлар ўртасидаги Марказий Осиё Футбол Ассоциацияси кубогининг иккинчи кунги баҳслари якунига етди.
Ўзбекистон терма жамоаси вакиллари Қирғизистонлик тенгқурларига қарши майдонга тушди.
Киритилди: 22:43, 16.10.2016. Ўқилди: 8095 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Олий лига 25-туридан жой олган "Нефтчи" - "Пахтакор" (1:0) ўйини видеошарҳи
Киритилди: 16:30, 16.10.2016. Ўқилди: 10246 марта. Фикрлар сони: 1 та.
19 ёшгача бўлган қизлвр ўртасидаги Марказий Осиё Футбол Ассоциацияси кубогининг иккинчи кун ўйинларининг дастлабкиси якунланди.
Киритилди: 15:15, 16.10.2016. Ўқилди: 5332 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Хитой чемпионатида 27-тур ўйинлари бўлиб ўтмоқда.
Киритилди: 14:27, 16.10.2016. Ўқилди: 16523 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Бугун “Насаф” футбол мактаби стадионида Ўзбекситон Биринчилиги 32-тур доирасидаги “Насаф-2” – “Пахтакор-2” учрашуви бўлиб ўтади. Учрашув соат 16:00да старт олади.
Киритилди: 13:47, 16.10.2016. Ўқилди: 7804 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Металлург” – “Қизилқум” жамоалари учрашувидан кейин мезбонлар жамоаси бошлиғи Шавкат Саидовнинг учрашув ҳақидаги фикрларини сўрадик.
Киритилди: 13:44, 16.10.2016. Ўқилди: 5469 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Олий лига 25-тур ўйинлари ҳам поёнига етди. Одатга кўра, турнинг ҳар бир учрашувидан кейин энг яхши ўйинчилар аниқланди.
Киритилди: 13:37, 16.10.2016. Ўқилди: 4982 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Хитой суперлигасида 27-тур ўйинлари бошланди.
Киритилди: 13:33, 16.10.2016. Ўқилди: 16611 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Айни дамда футболнинг оммавийлашиши нафақат ушбу ўйиннинг жозибасини, балки унга спорт тури эмас балки бизнес сифатида қарашни талаб этмоқда.
Киритилди: 12:07, 16.10.2016. Ўқилди: 7907 марта. Фикрлар сони: 2 та.
"Спорт ТВ"да бугунги футбол дастурлари билан танишинг.
Киритилди: 11:22, 16.10.2016. Ўқилди: 22013 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Олий лига 25-тур доирасидаги “Нефтчи” – “Пахтакор” (1:0) баҳсидан кейин фарғоналиклар футболчиси Жавоҳир Расулов ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 11:17, 16.10.2016. Ўқилди: 7418 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Бунёдкор” – “Насаф” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “қалдирғочлар” устози Сергей Лушчан қатнашди.
Киритилди: 11:15, 16.10.2016. Ўқилди: 7894 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Олий лига 25-тур доирасидаги “Нефтчи” – “Пахтакор” (1:0) баҳсидан кейин тошкентликлар вакили Жалолиддин Машарипов ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 11:15, 16.10.2016. Ўқилди: 8827 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Бунёдкор” – “Насаф” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида “аждарлар” устози Рўзиқул Бердиев иштирок этди.
Киритилди: 11:11, 16.10.2016. Ўқилди: 8724 марта. Фикрлар сони: 1 та.
25-турнинг марказий учрашувда “Бунёдкор” муҳим уч очкони қўлга киритди.
Киритилди: 11:10, 16.10.2016. Ўқилди: 7009 марта. Фикрлар сони: 1 та.