Жорий йилги мавсумнинг дастлабки даврасини "Олмалиқ"да ўтказган хоразмлик ҳужумчи Рўзимбой Аҳмедов Шквирин жамоасини тарк этди.
Киритилди: 12:51, 06.07.2016. Ўқилди: 3812 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугунги “Андижон” – “Насаф” учрашувидан сўнг жамоамиз мураббийлари футболчиларимизга таътил эълон қилишди.
Киритилди: 12:35, 06.07.2016. Ўқилди: 4034 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Терма жамоамиз бугун ЖЧ-2018 саралаши 3-босқичига муносиб тайёргарлик олиб бориш мақсадида Австрия давлатида навбатдаги йиғин ўтказиш учун cафарга отланишади...
Киритилди: 12:33, 06.07.2016. Ўқилди: 31054 марта. Фикрлар сони: 24 та.
"Машъал" - "Локомотив" учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Александр Хомяков ўз фикрларини билдирди.
Киритилди: 06:21, 06.07.2016. Ўқилди: 3978 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон кубоги доирасидаги "Андижон" - "Насаф" (0:2) ўйинидан кейинги матбуот анжуманининг навбатдаги қисмида “Андижон” жамоасининг бош мураббийи Ориф Мамтказин иштирок этди ва ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 22:49, 05.07.2016. Ўқилди: 4208 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун бўлиб ўтган “Андижон” – “Насаф” 0:2 учрашувидан сўнг ўйин якунларига бағишланган матбуот анжумани бўлиб ўтди. Матбуот анжуманининг дастлабки қисмида клубимиз спорт директори Виталий Ни иштирок этди ва ўйин ҳақидаги фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 22:29, 05.07.2016. Ўқилди: 4683 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Бугун Ўзбекистон Кубогининг 1/4 финал босқич, дастлабки учрашуви бўлиб ўтди.
Киритилди: 20:59, 05.07.2016. Ўқилди: 7107 марта. Фикрлар сони: 4 та.
“Қўқон-1912” – “Бухоро” ўйинидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “Қўқон” жамоаси бош мураббийи Нўъмон Ҳасанов қатнашди.
Киритилди: 20:57, 05.07.2016. Ўқилди: 4561 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Қўқон-1912” – “Бухоро” ўйинидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида “Бухоро” жамоаси бош мураббийи Жамшид Саидов иштирок этди.
Киритилди: 20:53, 05.07.2016. Ўқилди: 3680 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ушбу жамоаларнинг чемпионат даврасидаги Қўқонда ўтган учрашувида меҳмонлар кичик 1:0 ҳисобида ғалаба қозонишганди.
Киритилди: 20:04, 05.07.2016. Ўқилди: 4292 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Пахтакор" клуби ҳужумчиси Игорь Сергеев фаолиятини Хитойда давом эттирадиган бўлди.
Киритилди: 19:44, 05.07.2016. Ўқилди: 17975 марта. Фикрлар сони: 16 та.
Ўтган ҳафтада «Навбаҳор» клубида яна ўзгаришлар юз берганидан хабарингиз бўлса керак. Клуб раҳбарияти алмашгач, ўз-ўзидан бош мураббий ҳам алмаштирилди.
Киритилди: 15:03, 05.07.2016. Ўқилди: 4653 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Хабарингиз бор, Олий лиганинг ҳар бир учрашувидан сўнг ҳар икки жамоадан учрашувнинг энг яхши ўйинчилари аниқланиб борилади.
Киритилди: 14:47, 05.07.2016. Ўқилди: 2999 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон чемпионатида ўзининг ўрнига эга бўлган ва халқаро мусобақаларда муносиб иштирок этиб келаётган “Насаф” футбол клубининг давралар оралиғида таркиби борасида жиддий ўзгаришлар бўлиши кутилмоқда.
Киритилди: 14:37, 05.07.2016. Ўқилди: 13430 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Жаомамизнинг туркманистонлик легионер футболчиси Артур Геворкян ўз фаолиятини Тошкентнинг “Локомотив” клубида давом эттирадиган бўлди.
Киритилди: 14:35, 05.07.2016. Ўқилди: 10352 марта. Фикрлар сони: 10 та.
6 ва 8 июль кунлари Ўзбекистон Биринчи Лигасида 17-турнинг икки учрашуви бўлиб ўтади. Учрашувларни қуйидаги ҳакамлар ва назоратчилар бошқариб боради.
Киритилди: 14:22, 05.07.2016. Ўқилди: 3993 марта. Фикрлар сони: 1 та.
2016 йилги Ўзбекистон Кубоги чорак финалининг дастлабки учта чорак финал учрашувлари 5 июль куни бўлиб ўтади. Учрашувларни қуйидаги ҳакамлар ва назоратчилар бошқариб боради.
Киритилди: 14:20, 05.07.2016. Ўқилди: 5422 марта. Фикрлар сони: 1 та.
2016 йилги Ўзбекистон Биринчилиги тақвимида ўзгариш юз берди.
Киритилди: 14:15, 05.07.2016. Ўқилди: 3973 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Футзал бўйича Ўзбекистон миллий терма жамоаси айни пайтда йиғинни давом эттирмоқда. Кунига икки маҳалдан олиб борилаётган машғулотларда 18 нафар футзалчи иштирок этмоқда. Бу ҳақда терма жамоа бош мураббийи Хосе Мария Мендезнинг фикрлари билан қизиқдик.
Киритилди: 10:35, 05.07.2016. Ўқилди: 4670 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Якунига етган биринчи даврада "Навбаҳор" сафида ҳаракат қилган Анвар Ражабов бошқа клубга ўтадиган бўлди.
Киритилди: 10:30, 05.07.2016. Ўқилди: 3476 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Амалдаги Ўзбекистон Кубоги ва Суперкубоги соҳиби - “Насаф” жамаоси бугун яна Ўзбекистон Кубоги баҳсларини давом эттиради.
Киритилди: 10:18, 05.07.2016. Ўқилди: 5589 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Аввал хабар бериб ўтганимиздек, жамоа таркибида ўзгаришлар амалга оша бошлади.
Киритилди: 10:15, 05.07.2016. Ўқилди: 6456 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Кеча бўлиб ўтган 15-тур учрашувидан сўнг, жамоамиз аъзоларига қисқа муддатли таътил берилди.
Киритилди: 10:04, 05.07.2016. Ўқилди: 4712 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Тошкентнинг “Бунёдкор” жамоаси ёзги танаффусга мусобақа пешқадами сифатида чиқиб кетганидан хабарингиз бор.
Киритилди: 23:46, 04.07.2016. Ўқилди: 6396 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Иккинчи даврага тайёргарлик бошланмоқда.
Киритилди: 19:05, 04.07.2016. Ўқилди: 3549 марта. Фикрлар сони: 1 та.