Янги мавсумда Суперлигада тўп сурадиган "Нефтчи" жамоаси беллашувларга тайёргарлик режасини белгилаб олди
FUTBOL TV телеканали бугун — 28 декабрь, сешанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Sport TV телеканали бугун — 28 декабрь, сешанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Sport TV телеканали бугун — 28 декабрь, чоршанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Бугун Наманган шаҳар, Давлатобод туманидаги “Ёш куч” стадионида Алишер Маҳмудов мураббийлик қилаётган “Навбаҳор-U-21” ёшлар жамоаси Усмон Асқаралиев ва Аъзам Ражаббаев мураббийлик қилаётган “Навбаҳор-U-18” жамоасига қарши ўртоқлик ўйини ўтказди.
Бугун Ўзбекистон олимпия терма жамоаси Туркиядаги йиғин доирасида «Анталяспорʼʼ клуби билан ўртоқлик учрашувини ўтказди.
Машҳур португалиялик мураббий Карлуш Кейруш Ўзбекистон миллий терма жамоасини бошқариши мумкин эди.
Йилнинг энг яхши футзал мураббийи совринини қўлга киритган Баҳодир Аҳмедов (Ўзбекистон футзал терма жамоаси ва “Ҳуахин-Жиззах” клуби бош мураббийи) ўз фикрлари билан ўртоқлашди.