Исроиллик мутахассис Авраам Грантнинг Ўзбекистон терма жамоасини бош мураббий сифатида қабул қилишга тайёрлиги ҳақида ЎФФ сайтига таяниб берилган хабарларда манба нотўғри кўрсатилган.
Киритилди: 12:31, 18.06.2014. Ўқилди: 7240 марта. Фикрлар сони: 15 та.
Яқинда Ўзбекистон футбол федерациясида республикамизда хизмат кўрсатган мураббий, спорт устаси Баҳодир Иброҳимовнинг ҳаёти ва фаолиятига бағишланган китобнинг тақдимоти бўлиб ўтганди.
Киритилди: 09:37, 29.11.2013. Ўқилди: 4501 марта. Фикрлар сони: 6 та.
20 ноябрь куни ЎФФ анжуманлар залида, Ўзбекистонда хизмат кўрсатган мураббий, спорт устаси Баҳодир Иброҳимовнинг ҳаёти ва ёрқин фаолиятига бағишланган китобнинг тақдимоти бўлиб ўтди.
Киритилди: 11:41, 20.11.2013. Ўқилди: 2926 марта. Фикрлар сони: 1 та.
20 ноябрь куни ЎФФ анжуманлар залида таниқли футбол журналисти Владимир Сафаровнинг Ўзбекистонда хизмат кўрсатган мураббий, спорт устаси Баҳодир Ибрагимовнинг ҳаёти ва фаолиятига бағишланган китобининг тақдимот маросими бўлиб ўтади.
Киритилди: 14:13, 18.11.2013. Ўқилди: 3193 марта. Фикрлар сони: 1 та.
ЎФФ Терма жамоалар маркази директори Асқар Толибжонов Twitter микроблоглар хизматини ўчирди. @Talipdjanov аккаунти очилганига ҳали 24 соат ҳам бўлмаган эди.
Киритилди: 16:25, 14.08.2013. Ўқилди: 6678 марта. Фикрлар сони: 27 та.
Бугун Ўзбекистон футбол федерациясида бўлиб ўтган матбуот анжуманида ЎФФ Терма жамоалар маркази директори Ўзбекистон ёшлар терма жамоасига номзод футболчиларга етарли шарт-шароит яратиш мақсадида ЎзПФЛга айрим таклифлар киритилишини айтиб ўтди.
Киритилди: 18:33, 20.11.2012. Ўқилди: 5058 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Бироз муқаддам Асқар Толибжонов билан бўлиб ўтган матбуот анжуманининг биринчи қисми борасида тўхталиб ўтгандик. Узоқ муддат давом этган матбуот анжуманининг иккинчи қисмини эътиборингизга ҳавола қиламиз.
Киритилди: 15:37, 04.09.2012. Ўқилди: 12685 марта. Фикрлар сони: 86 та.
Бугун ЎФФ мажлислар залида терма жамоалар маркази директори Асқар Толибжонов билан матбуот анжумани бўлиб ўтди. Матбуот анжуманида кўтарилган асосий масала терма жамоамизнинг бўлажак ўйинлари олдидан ташкилий масалар бўлди.
Киритилди: 12:54, 04.09.2012. Ўқилди: 9600 марта. Фикрлар сони: 43 та.
Ўзбекистон футбол федерацияси терма жамоалар маркази директори Асқар Толибжонов билан матбуот анжумани бўлиб ўтади.
Киритилди: 10:03, 03.09.2012. Ўқилди: 5705 марта. Фикрлар сони: 20 та.