Куни кеча футбол бўйича 2025-йилги мавсум Суперлига мусобақасига қуръа ташланди.
Киритилди: 09:24, 03.02.2025. Ўқилди: 1502 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига янги мавсумига тайёргарлик доирасида «Динамо» жамоаси Тошкентда ўқув-машғулот йиғинини бошлади.
Киритилди: 09:08, 03.02.2025. Ўқилди: 676 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига-2025 йилги мавсумига қуръа ташлангач, «Динамо» бош мураббийи Вадим Абрамов клуб матбуот хизматига чемпионат старти ҳақидаги фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 08:58, 03.02.2025. Ўқилди: 963 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига-2025 йилги мавсумига қуръа ташлангач, «Қўқон-1912» жамоаси бош мураббийи Баҳром Ҳайдаров жамоа матбуот хизматига чемпионат старти ҳақидаги фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 07:42, 02.02.2025. Ўқилди: 981 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Аввалроқ хабар берганимиздек, «Навбаҳор» аъзолари бугундан қишки ўқув-машғулот йиғинининг иккинчи босқичини ўтказиш учун БААнинг Дубай шаҳрига учиб кетишди.
Киритилди: 21:28, 30.01.2025. Ўқилди: 1513 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Янги мавсумни Пролигада ўтказадиган «Олимпик» жамоамси тажрибали мутаҳассис, австралиялик Мирко Еличич билан келишувга эришди.
Киритилди: 20:51, 30.01.2025. Ўқилди: 1973 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Бразилиялик ҳимоячи Фернандес Алвеш Игор Габриэль "Навбаҳор" билан шартнома имзолади.
Киритилди: 19:30, 28.01.2025. Ўқилди: 2401 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Маълумки, «Андижон» Анталияда янги мавсум учун ўқув-машғулот йиғинини олиб бормоқда.
Киритилди: 08:40, 27.01.2025. Ўқилди: 987 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Янги мавсумга тайёргарликни Туркияда давом эттираётган "Пахтакор" бугун Қозоғистоннинг "Актобе" клубига қарши ўртоқлик ўйини ўтказади.
Киритилди: 23:50, 26.01.2025. Ўқилди: 1320 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Насаф" футбол клуби раҳбарияти жамоанинг амалдаги бош мураббийи Рўзиқул Бердиев билан шартномани узайтирди.
Киритилди: 23:46, 26.01.2025. Ўқилди: 1416 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Анталиядаги ўртоқлик учрашувида тинмай "Пахтакор" футболчиларига қўполлик қилган серблар, якунда битта қўполликка чидай олмадилар.
Киритилди: 15:20, 26.01.2025. Ўқилди: 4129 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Туркияда йиғини ўтказаётган "Сурхон" клуби кеча Шимолий Корея терма жамоасига қарши ўртоқлик ўйинида иштирок этди.
Киритилди: 09:10, 26.01.2025. Ўқилди: 3184 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Туркияда тайёргарлик кўраётган “Пахтакор” Анталиядаги иккинчи йиғини доирасида 24 январь, жума куни ўртоқлик учрашувида майдонга тушди.
Киритилди: 16:41, 25.01.2025. Ўқилди: 3855 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Насаф»нинг энг муҳим фигураларидан бири Ойбек Бозоров клуб билан шартномани узайтирди.
Киритилди: 09:24, 25.01.2025. Ўқилди: 1319 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Киритилди: 22:56, 23.01.2025. Ўқилди: 812 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ёш ва иқтидорли мутахассислардан бири, ўз вақтида "Насаф", ОКМК, "Навбаҳор" клубларида турли лавозимлар фаолият олиб борган Шаҳбоз Беғамов 2025 йилдан эътиборан "Нефтчи" жамоаси спорт директори лавозимида иш бошлайди.
Киритилди: 22:55, 23.01.2025. Ўқилди: 1155 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«Динамо» жамоасининг БАА йиғинидаги иккинчи рақиби Россиянинг «Акрон» клуби бўлади.
Киритилди: 23:07, 22.01.2025. Ўқилди: 693 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Бир неча йиллар давомида «Насаф» шарафини муносиб ҳимоя қилган ва маълум муддат "Пахтакор"да тўп тепган голеадор Драган Черан яна "аждарлар" сафига қайтди!
Киритилди: 20:27, 22.01.2025. Ўқилди: 2385 марта. Фикрлар сони: 46 та.
Янги мавсум учун жиддий селекция ишларини олиб бораётган «Қизилқум» раҳбарияти навбатдаги трансферни амалга оширди.
Киритилди: 20:17, 22.01.2025. Ўқилди: 808 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Жиззахнинг "Сўғдиёна" жамоаси ўз дарвозабони Милан Митрович билан ҳамкорликни узайтирди.
Киритилди: 12:54, 22.01.2025. Ўқилди: 921 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўтган мавсум давомида “Машъал” жамоаси сафида фаолият олиб борган ва жамоанинг суперлигага йўлланмани қўлга киритишида муҳим ҳисса қўшган 4 нафар футболчи жамоани тарк этди.
Киритилди: 08:50, 22.01.2025. Ўқилди: 869 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Бугун қишки ўқув-машғулот йиғинини ўтказиш учун Туркиянинг Анталия шаҳрига учиб кетадиган «Бунёдкор» бош жамоаси мураббийлар штабида италиялик мутахассислар иш бошлади.
Киритилди: 08:44, 22.01.2025. Ўқилди: 1561 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Виталий Шпанюк ва Владислав Беляев "Пахтакор" академиясида иш бошлади.
Киритилди: 21:49, 21.01.2025. Ўқилди: 1179 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Ўтган мавсумда Малайзиянинг "Кедаҳ Дарул Оман" жамоасида тўп сурган Суҳроб Нуруллоев «Насаф»га қайтди.
Киритилди: 23:26, 20.01.2025. Ўқилди: 1538 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўтган мавсум «Бунёдкор» мураббийлар штабида иш бошлаган Илёс Зейтуллаев расман «қалдирғочлар» бош мураббийига айланди.
Киритилди: 11:59, 20.01.2025. Ўқилди: 2551 марта. Фикрлар сони: 8 та.