Ўтиш учрашуви!
Киритилди: 11:29, 22.11.2015. Ўқилди: 2805 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Узоқ йиллик танаффусдан кейин кучлилар сафидга қайтган “Қўқон-1912” жамоаси дебют мавсумда 12-ўринни қўлга киритди.
Киритилди: 10:41, 22.11.2015. Ўқилди: 2383 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Киритилди: 10:32, 22.11.2015. Ўқилди: 2875 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Тошкентнинг “Бунёдкор” жамоаси – “Дарвозабон – ярим жамоа!” шиори остида очиқ машғулот ўтказди.
Киритилди: 16:54, 21.11.2015. Ўқилди: 3131 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бир неча йиллик танаффусдан кейин Олий лигада дебют мавсуми ўтказган “Қўқон-1912” жамоаси сўнгги турда “Бунёдкор”га ютқазиб қўйди.
Киритилди: 10:37, 21.11.2015. Ўқилди: 2291 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Эртага "Бунёдкор" стадионида "Бунёдкор" футбол клуби ташаббуси билан "Дарвозабон - ярим жамоа!" деб номланган очиқ машғулот ўтказилади.
Киритилди: 20:06, 20.11.2015. Ўқилди: 3635 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Жамоамиз 45 йиллиги
Киритилди: 23:26, 19.11.2015. Ўқилди: 2912 марта. Фикрлар сони: 5 та.
“Локомотив” футбол клуби олий лиганинг охирги турини ўтказиш учун эртага Наманганга йўл олади. Бугун жамоамиз аъзолари “Навбаҳор”га қарши кечадиган ўйин олдидан охирги машғулотни ўтказишди.
Киритилди: 16:18, 19.11.2015. Ўқилди: 2918 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Қарши Давлат университетида 2015 йилги Ўзбекистон кубоги соҳиби “Насаф” футбол жамоаси аъзолари ва олий таълим даргоҳи профессор-домлалари, талабалари билан учрашув ўтказилди.
“Қўқон-1912” жамоаси Олий лигадаги 310-ўйинини ўтказиш арафасида. 10-мавсум элитада иштирок этаётган қўқонликлар шу кунга қадар 309 та учрашув ўтказишга муваффақ бўлишди.
Киритилди: 10:57, 18.11.2015. Ўқилди: 2364 марта. Фикрлар сони: 1 та.
19 ноябрь куни “Қўқон-1912” жамоаси жорий мавсумдаги сўнгги учрашувида майдонга тушади.
Киритилди: 12:53, 17.11.2015. Ўқилди: 2590 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўринбосарларимиздан бу сафар дисквалификацияга учраган футболчи йўқ.
Киритилди: 21:23, 16.11.2015. Ўқилди: 2620 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Нефтчи” қисқа таътилдан сўнг, 11 ноябрдан бошлаб Қиргулидаги ўз қароргоҳида чемпионатдаги сўнгги 30 - турига тайёргарлигини бошлади.
Киритилди: 21:05, 16.11.2015. Ўқилди: 3370 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Жиззах вилояти ҳокими Исмаилов Сайфиддин Умарович "Сўғдиёна" клуби машғулотларига ташриф буюрди.
Киритилди: 20:03, 16.11.2015. Ўқилди: 3388 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Якунига етаётган мавсумни юқори кайфиятда ўтказган иқтидорли ярим ҳимоячи Санжар Шоаҳмедов қисқа фурсатда “Локо” мухлислари меҳрини қозонди.
Киритилди: 13:06, 16.11.2015. Ўқилди: 3668 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Қисқа танаффусдан сўнг бугундан "Андижон" жамоамиз ўз қароргоҳига йиғилиб машғулотларни бошлади.
Киритилди: 13:05, 15.11.2015. Ўқилди: 2783 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Аввал хабар берганимиздек, жамоамиз аъзолари “Бундкор”га қарши бўладиган ўйинга тайёргарликни бошлаб юборишган. Эътиборингизга кечаги машғулотлардан олинган фотоларни тақдим этамиз.
Киритилди: 12:35, 15.11.2015. Ўқилди: 3049 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Олий лигада юзага келган танаффусдан унумли фойдаланиш мақсадида “Локомотив” бугун ўртоқлик учрашувида майдонга тушади.
Киритилди: 13:36, 14.11.2015. Ўқилди: 3058 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Яна бир неча кунлардан сўнг миллий чемпионатимизнинг 30-тур учрашувларига старт берилади.
Киритилди: 12:47, 14.11.2015. Ўқилди: 3479 марта. Фикрлар сони: 16 та.
“Қўқон-1912” жамоаси Олий лига сўнгги тур учрашувига тайёргарликни бошлади.
Киритилди: 10:36, 14.11.2015. Ўқилди: 2887 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Мавсум-2015 кашфиётлари ҳақидаги мақолаларимизни давом эттирамиз. Бу сафарги қаҳрамонимиз – Қувондиқ Рўзиев.
Киритилди: 13:16, 13.11.2015. Ўқилди: 4310 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Сўнгги вақтларда чемпионатимизда келишилган ўйинлар тўғрисидаги гап-сўзлар анча авж олди. Айниқса, мавсум якунланиб бораётган айни паллада бу мавзу биринчи ўринга чиқди
Киритилди: 14:19, 12.11.2015. Ўқилди: 3134 марта. Фикрлар сони: 2 та.