Чемпионат баҳслари қизғин палласига келди. Яна уч турдан кейин мамлакатимизда футбол мавсуми поёнига етади. Жўжани санайдиган паллада ҳар бир жамоа майдонга ўзгача руҳ билан тушаётгани ҳеч кимга сир эмас.
Киритилди: 13:14, 29.10.2015. Ўқилди: 2603 марта. Фикрлар сони: 1 та.
31 октябрь куни "Пахтакор" олий лиганинг 28-турида "Машъал" меҳмони бўлади.
Киритилди: 17:39, 28.10.2015. Ўқилди: 3388 марта. Фикрлар сони: 14 та.
Бугун, 27 октябрь “Андижон” жамоамиз ярим ҳимоячиси Абдуллоҳ Олимовнинг ҳаётида унутилмас кун. Иқтидорли футболчи бўйдоқлар сафидан ўчирилиб, янги ҳаётга қадам қўймоқда.
Киритилди: 13:06, 27.10.2015. Ўқилди: 2210 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Мухлислар севимли жамоаларидан доим ғалаба кутишади. Ўз навбатида футболчилар ҳам майдонга чиқиб ишқибозлар учун тўп суришади. Табиийки, кетма-кет ғалабалар ҳар қандай мухлисни ҳам қувонтиради.
Киритилди: 12:40, 27.10.2015. Ўқилди: 2480 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун "Машъал" клуби болалар ва ўсмирлар футбол мактаби мураббийи Икрем Репатов оила қурмоқда.
Киритилди: 14:14, 26.10.2015. Ўқилди: 4463 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Кеча "Машъал" Ғузорда воҳа дербисини ўтказди. 1:0 ҳисобида мағлубият билан якунланган учрашувдан сўнг машғулотлар бугундан бошланди.
Киритилди: 11:57, 26.10.2015. Ўқилди: 2688 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун тушдан кейин Навоий шаҳрига етиб келган “Локомотив” жамоаси футболчилари эртага ўйин бўлиб ўтадиган стадионда машғулот ўтказишди.
Киритилди: 22:02, 25.10.2015. Ўқилди: 3261 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Олий лигада чемпионлик учун кураш олиб бораётган “Локомотив” футбол клуби эртага 27-тур баҳсида майдонга тушади.
Киритилди: 21:57, 25.10.2015. Ўқилди: 2387 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Қўқон-1912” жамоаси футболчилари Намангандаги мағлубиятдан тўғри хулоса чиқарган ҳолда “Металлург” билан бўладиган навбатдаги тур ўйинига жиддий ҳозирлик кўрмоқдалар. Жамоа аъзоларига бир кун ҳам дам берилмади. Футболчилар кечадан машғулотга киришган.
Киритилди: 18:58, 23.10.2015. Ўқилди: 2557 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Муборакда "Машъал" ва "Янгиер" ўсмирлари ўзаро баҳслашди.
Киритилди: 18:50, 23.10.2015. Ўқилди: 2963 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Тошкентнинг “Бунёдкор” жамоасининг олий лига доирасидаги учрашувларда киритган голлари 500тага яқинлашиб қолди.
Киритилди: 18:47, 23.10.2015. Ўқилди: 3019 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Фарғонанинг "Нефтчи" клуби раиси Тохир Кападзе ўз лавозимини тарк этган.
Киритилди: 18:36, 23.10.2015. Ўқилди: 4319 марта. Фикрлар сони: 2 та.
22 октябрь, пайшанба куни «Динамо» стадионининг анжуманлар залида «Динамо» футбол клуби ва жамоа мухлислари ўртасида учрашув бўлиб ўтди.
Киритилди: 18:26, 23.10.2015. Ўқилди: 4377 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Қадрли футбол муҳлислари, мана орадан вақтлар ўтиб, халқ тили билан айтганда- “жўжани кузда санайди”ган пайт ҳам етиб келди. Ўзбекистон чемпионатининг арафасида “Нефтчи” клуби раҳбарияти ва мураббийлари ўз муҳлислари билан бўлиб ўтган учрашувда, жамоа бу мавсумда ОЧЛга бериладига 4та йўлланмадан бирига эга бўлишга харакат қилади,
Киритилди: 14:33, 21.10.2015. Ўқилди: 3779 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Тайёрлов гуруҳлари ўртасида 1999-2000, 2001-2002 йил гуруҳлари ўртасида ўсмирлари ўртасида Республика мусобақаси бўлиб ўтди.
Киритилди: 19:48, 19.10.2015. Ўқилди: 2354 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Машъал" эртага Олий лиганинг 26-турини ўз майдонида Самарқанднинг "Динамо"сига қарши ўтказади.
Киритилди: 19:35, 19.10.2015. Ўқилди: 2425 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўтган турда "Металлург"ни мағлубиятга учратган "Андижон" жамоаси водий дербисида "Нефтчи"га қарши баҳсга тайёргарликни бошлади.
Киритилди: 10:24, 19.10.2015. Ўқилди: 2506 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 09:44, 18.10.2015. Ўқилди: 2682 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 09:23, 18.10.2015. Ўқилди: 2544 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 12:11, 17.10.2015. Ўқилди: 2901 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 11:29, 17.10.2015. Ўқилди: 5151 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 10:23, 17.10.2015. Ўқилди: 4527 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун “Қўқон-1912” жамоаси ҳужумчиси Отабек Ҳайдаровнинг туғилган куни. Отабек бугун 24 ёшга тўлди.
Киритилди: 11:42, 11.10.2015. Ўқилди: 2787 марта. Фикрлар сони: 1 та.