Мамлакатимиз мухлисларига "Пахтакор" ва Ўзбекистон миллий терма жамоасидаги иштироки орқали яхши таниш бўлган маҳоратли ҳимоячи Даврон Ҳошимов "Навбаҳор"га ўтди.
Киритилди: 10:48, 07.02.2018. Ўқилди: 3203 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Аввал хабар берганимиздек, “Навбаҳор” навбатдаги назорат ўйинини “Оқ-тепа” жамоасига қарши ўтказди. Учрашувда "Навбаҳор" 3:1 ҳисобида ғалаба қозонди.
Киритилди: 11:00, 06.02.2018. Ўқилди: 2609 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Навбаҳор”нинг Тошкентдаги йиғини давом этмоқда. Бугун наманганлик футболчилар навбатдаги машғулотларни якунлашди.
Киритилди: 23:59, 04.02.2018. Ўқилди: 2447 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Мавсумлар оралиғида “Навбаҳор” таркибига қўшилган футболчилар билан шартномалар имзоланмоқда.
Киритилди: 14:42, 02.02.2018. Ўқилди: 5070 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Наманган шаҳрида Наманган вилоят ҳокими кубоги мусобақаси бўлиб ўтди. Вилоят жамоаларига муносиб ёшларни танлаб олиш мақсадида анъанавий тарзда ўтказиб келинаётган мусобақада бу сафар 12 та жамоа ғолиблик учун баҳс юритди.
Киритилди: 22:39, 31.01.2018. Ўқилди: 2839 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бундан бироз вақт олдин Қибрайдаги ўқув-машғулот базасида “Андижон” жамоасига қарши навбатдаги назорат ўйини якунланди.
Киритилди: 17:01, 31.01.2018. Ўқилди: 2603 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Навбаҳор” жамоаси мавсумлар оралиғидаги селекция ишларини давом эттирмоқда.
Киритилди: 19:46, 28.01.2018. Ўқилди: 3508 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Мавсумга тайёргарликни Тошкентда олиб бораётган “Навбаҳор” 28 январь куни навбатдаги назорат учрашувида Жиззахнинг “Сўғдиёна” клубига қарши ўтказади.
Киритилди: 16:21, 26.01.2018. Ўқилди: 2765 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Айни пайтда олимпия терма жамоамиз ихтиёридаги дарвозабонлар - Ботирали Эргашев ва Дилшод Ҳамроевлардан бири янги мавсумни «Навбаҳор»да ўтказиши мумкин.
Киритилди: 15:19, 24.01.2018. Ўқилди: 3095 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Куни-кеча “Навбаҳор” футбол клуби мухлисларининг йиғилиши бўлиб ўтди. “Навбаҳор” марказий ўйингоҳининг анжуманлар залида бўлиб ўтган йиғилишда бир қатор масалалар кўриб чиқилди.
Киритилди: 14:41, 24.01.2018. Ўқилди: 2340 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Тошкентда мавсумга ҳозирлик кўраётган “Навбаҳор” бугундан навбатдаги ўқув-машғулот йиғинига киришди.
Киритилди: 16:34, 23.01.2018. Ўқилди: 2209 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Навбаҳор” жамоасининг селекция ишлари давом этмоқда. Хусусан, кеча таркибга икки нафар футболчи қўшилди.
Киритилди: 09:48, 21.01.2018. Ўқилди: 3384 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Наманганнинг “Навбаҳор” жамоаси бугун Тошкентда ташкил этилаётган ўқув-машғулот йиғинининг дастлабки босқичини якунлади.
Киритилди: 15:53, 20.01.2018. Ўқилди: 3372 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Навбаҳор”нинг Тошкентдаги йиғини давом этмоқда. Аввал ҳабар берганимиздек, 20 январь куни навбатдаги назорат ўйини ўтказилади.
Киритилди: 17:52, 18.01.2018. Ўқилди: 2846 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Олдин ҳабар берганимиздек, бугун "Навбаҳор" Тошкент йиғинидаги навбатдаги назорат ўйинида Муборакнинг "Машъал" жамоаси рақиблик қилади.
Киритилди: 11:25, 17.01.2018. Ўқилди: 1480 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Навбаҳор”нинг сербиялик ҳимоячиси Дарко Станоевич айрим сабабларга кўра Тошкентда ўтаётган йиғинга ўз вақтида қўшила олмаганди.
Киритилди: 17:04, 15.01.2018. Ўқилди: 3094 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун «Навбаҳор» таркибига россиялик футболчи Янис Линда келиб қўшилди.
Киритилди: 16:51, 13.01.2018. Ўқилди: 4921 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Бундан бироз вақт олдин "Оқ-тепа" ўйингоҳида "Навбаҳор" - "Оқ-тепа" жамоалари ўртасидаги назорат ўйини якунланди.
Киритилди: 17:51, 11.01.2018. Ўқилди: 2505 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Мавсумга тайёргарликни Тошкентда давом эттираётган жамоамиз сафига бугун Аюбхон Нўъмоновни қўшилди.
Киритилди: 13:45, 11.01.2018. Ўқилди: 2697 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Шу кунларда Ўзбекистон футбол федерацияси вакиллари вилоятларда бўлиб, клубларнинг фаолиятини ўрганиб чиқишмоқда.
Киритилди: 09:35, 10.01.2018. Ўқилди: 3099 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Бугун Наманган вилоят футбол федерацияси ва «Навбаҳор» футбол клуби раҳбарияти, ишчи ходимлари иштирокида йиғилиш бўлиб ўтди.
Киритилди: 14:42, 09.01.2018. Ўқилди: 4845 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Навбаҳор»нинг Тошкентда ўтказилаётган йиғини давом этмоқда.
Киритилди: 22:08, 08.01.2018. Ўқилди: 3179 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Мавсумга тайёргарликни Тошкентда бошлаган "Навбаҳор" аъзолари бугундан икки маҳаллик машғулотларда қатнашишади.
Киритилди: 12:24, 06.01.2018. Ўқилди: 3514 марта. Фикрлар сони: 5 та.
“Навбаҳор” аъзолари бугун Тошкент шаҳрида тўпланиб, янги мавсумга тайёргарликни бошлашади.
Киритилди: 20:02, 05.01.2018. Ўқилди: 4655 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўтган мавсумни «Навбаҳор»да ўтказган тажрибали ҳужумчи Рўзимбой Аҳмедов янги мавсумни бошқа жамоада ўтказади.
Киритилди: 18:40, 04.01.2018. Ўқилди: 3639 марта. Фикрлар сони: 2 та.