Бугун “Насаф” клубининг спорт директори Николай Ильич Минчев ўзининг туғилган кунини нишонламоқда. Николай Ильич 46 ёшга тўлди.
Киритилди: 11:23, 20.10.2018. Ўқилди: 1847 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Хабарингиз бор, бугун Суперлиганинг 26-тури доирасида Наманганнинг “Навбаҳор” клуби ўз майдонида Бухоронинг “Бухоро” жамоасини қабул қилади.
Киритилди: 11:12, 20.10.2018. Ўқилди: 1822 марта. Фикрлар сони: 12 та.
Бугун Суперлиганинг 26-тури доирасида "Пахтакор" - "Локомотив" учрашуви бўлиб ўтади.
Киритилди: 09:27, 20.10.2018. Ўқилди: 2357 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун Ўзбекистон Суперлигаси 26-туридан ўрин олган 3 та баҳс бўлиб ўтади. Унда Наманганнинг “Навбаҳор” клуби янги мураббий қўл остидаги илк учрашувини ўтказади.
Киритилди: 08:01, 20.10.2018. Ўқилди: 3829 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўтган ҳафта Ўзбекистон ўсмирлар (U-14) термаси Тошкентда қисқа муддатли ўқув-машғулот йиғини ўтказди. Ушбу йиғин «Эйбар» (Испания) клубининг 15 ёшгача бўлган футболчилардан таркиб топган жамоасига қарши кечган халқаро ўртоқлик учрашуви билан якунланди.
Киритилди: 01:43, 20.10.2018. Ўқилди: 2961 марта. Фикрлар сони: 1 та.
FUTBOL TV ва Uzreport TV телеканалларининг 20 октябрь кунги кўрсатувлар дастури билан қуйида танишинг.
Киритилди: 01:00, 20.10.2018. Ўқилди: 19376 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ёшлар лигасида 26-тур доирасидан ўрин олган учрашувлар якунланди. Ўйинларда қуйидаги ҳисоблар қайд этилди:
Киритилди: 23:31, 19.10.2018. Ўқилди: 2069 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Пахтакор" ҳимоячиси "Локомотив" билан ўйиндан аввал бўлажак баҳс хусусида фикрларини билдирди.
Киритилди: 23:24, 19.10.2018. Ўқилди: 1960 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун Ёшлар лигасининг 26-тури доирасида “Бунёдкор” ёшлари “Металлург” меҳмони бўлишди.
Киритилди: 22:55, 19.10.2018. Ўқилди: 1872 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Нефтчи” – “Қизилқум” учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Баҳром Ҳайдаров қуйидагича фикр билдирди:
Киритилди: 21:44, 19.10.2018. Ўқилди: 1705 марта. Фикрлар сони: 1 та.
АГМК – “Насаф” учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Бахтиёр Ашурматов қуйидагича фикр билдирди:
Киритилди: 21:39, 19.10.2018. Ўқилди: 1748 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Pepsi Суперлига 26-турида “Сўғдиёна” ўз майдонида “Қўқон-1912” ни қабул қилди ва 1:0 ҳисобида ғалаба қозонди.
Киритилди: 21:34, 19.10.2018. Ўқилди: 2595 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Pepsi Суперлига 26-турида “Сўғдиёна” ўз майдонида “Қўқон-1912” ни қабул қилди ва 1:0 ҳисобида ғалаба қозонди. Ўйиндан сўнг “Сўғдиёна” жамоаси бош мураббийи Сергей Лушчан ўйин борасида ўз фикрларини билдирди.
Киритилди: 21:31, 19.10.2018. Ўқилди: 1867 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Сўғдиёна” – “Қўқон-1912” учрашувидан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Нўъмон Ҳасанов қуйидагича фикр билдирди:
Киритилди: 21:33, 19.10.2018. Ўқилди: 1918 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 21:30, 19.10.2018. Ўқилди: 1940 марта. Фикрлар сони: 1 та.
АГМК – “Насаф” учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Бахтиёр Ашурматов қуйидагича фикр билдирди.
Киритилди: 20:48, 19.10.2018. Ўқилди: 1990 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 20:45, 19.10.2018. Ўқилди: 2404 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистон чемпионатининг 26-туридан ўрин олган АГМК – “Насаф” учрашуви ўз ниҳоясига етди. Олмалиқдаги “ОКМК” стадионида бўлиб ўтган ўйинда меҳмонлар ғалаба қозонишди.
Киритилди: 19:54, 19.10.2018. Ўқилди: 2519 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 26-туридан ўрин олган иккита учрашув ниҳоясига етди.
Киритилди: 19:41, 19.10.2018. Ўқилди: 2901 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун "Пахтакор" ФК титуль ҳомийси "Метпром" компаниялар гуруҳи президенти Станислав Сергеевич Лазуткин туғилган кунини нишонламоқда.
Киритилди: 19:38, 19.10.2018. Ўқилди: 1769 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 26-туридан ўрин олган “Нефтчи” ва “Қизилқум” баҳси бошланмоқда.
Киритилди: 17:24, 19.10.2018. Ўқилди: 2151 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 26-туридан ўрин олган АГМК ва “Насаф” баҳси бошланмоқда.
Киритилди: 17:10, 19.10.2018. Ўқилди: 3085 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Суперлигаси 26-туридан ўрин олган “Суғдиёна” ва “Қўқон-1912” баҳси бошланмоқда.
Киритилди: 17:09, 19.10.2018. Ўқилди: 1941 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон футбол ассоциацияси томонидан ҳар бир вилоятдаги футбол мураббийларининг касбий маҳорати синовдан ўтказилаётгани ҳақида хабар берган эдик.
Киритилди: 16:43, 19.10.2018. Ўқилди: 1347 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлига 26-туридан ўрин олган “Сўғдиёна” - “Қўқон-1912” баҳси олдидан ўйин комиссари Маъмур Саидқосимов ва ҳар икки жамоа расмийлари иштирокида митинг бўлиб ўтди.
Киритилди: 12:51, 19.10.2018. Ўқилди: 3631 марта. Фикрлар сони: 1 та.