«Динамо» - «Андижон» (2:0) учрашувидан кейин мезбонлар бош мураббийи Вадим Абрамов матбуот анжуманида иштирок этиб, журналистлар саволларига жавоб қайтарди.
Киритилди: 23:59, 15.11.2025. Ўқилди: 1077 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлиганинг 21-туридан ўрин олган "Динамо" - "Андижон" учрашуви видеошарҳини томоша қилинг.
Киритилди: 23:57, 15.11.2025. Ўқилди: 1163 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон U-17 терма жамоаси Жаҳон чемпионати 1/16 финалида Хорватияни мағлуб этди - 1:1, пен - 4:3.
Киритилди: 23:25, 15.11.2025. Ўқилди: 4999 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Бир неча дақиқа аввал Ўзбекистон U-17 терма жамоаси Жаҳон чемпионати 1/16 финалида Хорватияни енгиб (1:1, пен - 4:3) нимчорак финалга йўл олди.
Киритилди: 23:13, 15.11.2025. Ўқилди: 2865 марта. Фикрлар сони: 15 та.
Исломбек Исмоилов бош мураббийлигидаги Ўзбекистон ўсмирлар терма жамоасининг Жаҳон чемпионати 1/16 финалидан ўрин олган Хорватияга қарши ўйин учун асосий таркиби маълум бўлди.
Киритилди: 19:17, 15.11.2025. Ўқилди: 2974 марта. Фикрлар сони: 24 та.
Суперлига 21-турининг қолдирилган баҳсида "Динамо" ўз майдонида "Андижон" устидан 2:0 ҳисобида ғалаба қозонди.
Киритилди: 18:36, 15.11.2025. Ўқилди: 885 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлигада бугун 21-турнинг қолдирилган ўйинида "Динамо" "Андижон"ни мағлуб этди - 2:0.
Киритилди: 18:05, 15.11.2025. Ўқилди: 2626 марта. Фикрлар сони: 17 та.
Суперлига 21-туридан ўрин олган қолдирилган "Динамо" - "Андижон" ўйини бўлиб ўтди.
Киритилди: 17:56, 15.11.2025. Ўқилди: 1033 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Осиё Кубогига тайёргарлик жараёнини Корея Республикасида давом эттираётган Ўзбекистон U-23 бугун Вьетнамга қарши ўртоқлик учрашуви ўтказди ва 1:0 ҳисобида ғалаба қозонди.
Киритилди: 16:21, 15.11.2025. Ўқилди: 1383 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига 21-туридан ўрин олган "Динамо" - "Андижон" қолдирилган ўйини асосий таркиблари билан танишинг.
Киритилди: 15:43, 15.11.2025. Ўқилди: 679 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон миллий жамоаси кеча Мисрга қарши ўйинда 2:0 ҳисобида ғалаба қозонди. Ушбу баҳсда Остон Ўрунов энг ёрқин ўйин кўрсатган футболчи бўлди ва дубль муаллифига айланди.
Киритилди: 12:58, 15.11.2025. Ўқилди: 3472 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Равшан Ҳайдаров бошчилигидаги Ўзбекистон U-23 терма жамоасининг Вьетнамга қарши ўртоқлик учрашуви учун асосий таркиби эълон қилинди.
Киритилди: 12:22, 15.11.2025. Ўқилди: 1200 марта. Фикрлар сони: 0 та.
ЎзПФЛ расмий телеграм-канали Суперлигада октябрь ойининг энг яхши мураббийи деб "Пахтакор" устози Камолиддин Тожиевни топди.
Киритилди: 12:13, 15.11.2025. Ўқилди: 902 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Миср миллий терма жамоасининг саккиз ўйинлик мағлубиятсиз серияси Ўзбекистон терма жамоасига қарши ўртоқлик ўйинида (0:2) барҳам топди.
Киритилди: 12:08, 15.11.2025. Ўқилди: 996 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 10:36, 15.11.2025. Ўқилди: 3763 марта. Фикрлар сони: 20 та.
Суперлига 21-тур доирасида қолдирилган баҳсда фаолият олиб борувчи расмийлар маълум.
Киритилди: 08:58, 15.11.2025. Ўқилди: 546 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон Суперлигасида бугун бир ўйин ўтказилади.
Киритилди: 08:56, 15.11.2025. Ўқилди: 524 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Zo'r TV телеканали бугун — 2025 йил 15-ноябрь, шанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 07:40, 15.11.2025. Ўқилди: 4037 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Sport ва Futbol телеканаллари бугун — 2025 йил 15-ноябрь, шанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 07:20, 15.11.2025. Ўқилди: 1909 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон терма жамоасига чақирилмаган яримҳимоячи Аббосбек Файзуллаев Туркиянинг «Истанбул Башакшеҳир» клуби сафида икки томонлама ўтказилган ўйинда иштирок этди.
Киритилди: 21:43, 14.11.2025. Ўқилди: 4454 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 20:11, 14.11.2025. Ўқилди: 2472 марта. Фикрлар сони: 17 та.
Киритилди: 19:38, 14.11.2025. Ўқилди: 3028 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Нурбек Сарсенбаевнинг дисквалификация муддати якунланди.
Киритилди: 16:26, 14.11.2025. Ўқилди: 1581 марта. Фикрлар сони: 5 та.