"Сўғдиёна" - "Машъал" (0:1) учрашувидан сўнг меҳмонлар устози Александр Хомяков ўз фикрларини билдирди.
Киритилди: 13:38, 22.05.2016. Ўқилди: 2978 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун Қўқонда бўлиб ўтган учрашув роса қизиқарли кечишини тахмин қилгандик, аммо ундай бўлиб чиқмади.
Киритилди: 10:38, 22.05.2016. Ўқилди: 4480 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Кеча “Қўқон-1912” жамоаси Ўзбекистон Кубоги 1/8 финал жавоб учрашувида Наманганнинг “Навбаҳор” клубига қарши майдонга тушди.
Киритилди: 10:37, 22.05.2016. Ўқилди: 2836 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Насаф" ва "Нефтчи" жамоалари ўртасидаги Ўзбекистон кубоги нимчорак финал жавоб ўйинидан кейин "Насаф" устози Рўзиқул Бердиев ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 22:51, 21.05.2016. Ўқилди: 3897 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Насаф" ва "Нефтчи" жамоалари ўртасидаги Ўзбекистон кубоги нимчорак финал жавоб ўйинидан кейин "Нефтчи" устози Андрей Федоров ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 22:43, 21.05.2016. Ўқилди: 3079 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 22:42, 21.05.2016. Ўқилди: 3273 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Бунёдкор” – “Обод” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “қалдирғочлар” устози қатнашди.
Киритилди: 22:39, 21.05.2016. Ўқилди: 3767 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Кубогининг 1/8 финал босқичидан ўрин олган “Андижон” – “Қизилқум” (3:1) баҳсидан сўнг ташкил этилган матбуот анжуманининг биринчи қисмида мезбонлар бош мураббийи Бахтиёр Ашурматов иштирок этди.
Киритилди: 22:35, 21.05.2016. Ўқилди: 3204 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Бунёдкор” – “Обод” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида меҳмонлар устози иштирок этди.
Киритилди: 22:33, 21.05.2016. Ўқилди: 4144 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Кубоги 1/8 финал жавоб учрашуви доирасидаги “Қўқон-1912” – “Навбаҳор” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида меҳмонлар устози Александр Волков қатнашди.
Киритилди: 19:00, 21.05.2016. Ўқилди: 3396 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Қўқон-1912” – “Навбаҳор” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида “Қўқон-1912” жамоаси менежери Тоҳир Кападзе иштирок этди.
Киритилди: 18:58, 21.05.2016. Ўқилди: 3922 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун Ўзбекистон кубогининг нимчорак финал босқичи доирасида 6та жавоб ўйинлари бўлиб ўтади.
Киритилди: 15:51, 21.05.2016. Ўқилди: 5865 марта. Фикрлар сони: 7 та.
"Пахтакор" - "Бухоро" учрашувидан сўнг бухороликлар ҳимоячиси Сардор Раҳмонов ўз фикрларини билдирди.
Киритилди: 17:17, 19.05.2016. Ўқилди: 3293 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон кубогининг нимчорак финал босқичи доирасида бўлиб ўтган "Пахтакор" ва "Бухоро" жамоалари ўртасидаги ўйиндан кейинги матбуот анжумани ташкил этилди.
Киритилди: 21:21, 18.05.2016. Ўқилди: 4260 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Киритилди: 21:16, 18.05.2016. Ўқилди: 3803 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистон кубогининг нимчорак финал босқичи доирасида "Пахтакор" ва "Бухоро" жамоалари ўртасида дастлабки ўйин бўлиб ўтди.
Киритилди: 19:54, 18.05.2016. Ўқилди: 6676 марта. Фикрлар сони: 47 та.
Ўзбекистон кубоги 1/8 финал. Жавоб учрашуви
Киритилди: 16:51, 18.05.2016. Ўқилди: 2450 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ушбу ҳафта Ўзбекистон кубоги 1|8 финалининг жавоб ўйинлари ўтказилади. Мазкур учрашувларнинг мухлисларга ўзгача завқ улашиши кутилмоқда.
Киритилди: 16:04, 17.05.2016. Ўқилди: 2700 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистон кубоги 1/8 финал босқичи жавоб беллашувларининг бўлиб ўтиш саналари маълум бўлди.
Киритилди: 22:40, 06.05.2016. Ўқилди: 3446 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон Кубоги-2016 1/8 финалининг дастлабки учрашувида “Насаф” жамоаси йирик 4:1 ҳисобида ғалаба қозонди.
Киритилди: 17:18, 28.03.2016. Ўқилди: 3815 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Кеча бўлиб ўтган “Навбаҳор” – “Қўқон-1912” жамоалари ўртасидаги баҳсни бевосита стадионда кузатиб бориш учун Қўқон шаҳридан ҳам юзлаб мухлислар ташриф буюришди
Киритилди: 09:50, 27.03.2016. Ўқилди: 3943 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Бугун Ўзбекистон кубоги нимчорак финал дастлабки учрашувлар доирасида Тошкентнинг икки клуби – “Обод” ва “Бунёдкор” ўзаро баҳс юритишди ва анчагина қизиқарли кўриниш олган матч 2:2 ҳисобида якунига етди.
Киритилди: 22:38, 26.03.2016. Ўқилди: 3801 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Мамлакат кубоги 1/8 финали биринчи учрашувлари доирасидаги “Обод” – “Бунёдкор” баҳсида жангавор дуранг – 2:2 ҳисоби қайд этилди.
Киритилди: 21:59, 26.03.2016. Ўқилди: 3222 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон кубогининг нимчорак финал босқичи доирасида бўлиб ўтган “Нефтчи” – “Насаф” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида фарғоналиклар бош мураббийи Андрей Фёдоров қатнашди.
Киритилди: 21:56, 26.03.2016. Ўқилди: 4088 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Ўзбекистон кубогининг нимчорак финал босқичи доирасида бўлиб ўтган “Нефтчи” – “Насаф” учрашувидан кейинги матбуот анжуманида дастлаб қаршиликлар устози Рўзиқул Бердиев иштирок этди.
Киритилди: 21:50, 26.03.2016. Ўқилди: 4415 марта. Фикрлар сони: 2 та.