Ўзбекистон миллий терма жамоаси "Al Ain International Cup" мусобақасида иштирок этмоқда. Фабио Каннаваро бошчилигидаги жамоамиз бугун навбатдаги машғулотни ўтказди.
Киритилди: 22:24, 16.11.2025. Ўқилди: 2517 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Эрон — Ўзбекистон ўйини олдидан жамоалар расмийлари учрашув ташкилий масалалари бўйича учрашув ўтказишди.
Киритилди: 13:11, 16.11.2025. Ўқилди: 3237 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистон миллий жамоаси сардори Мисрга қарши учрашувдан кейин ўз фикрларини билдирди.
Киритилди: 10:36, 15.11.2025. Ўқилди: 3766 марта. Фикрлар сони: 20 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси “Al Ain International Cup” халқаро ўртоқлик мусобақасининг ярим финалида Миср терма жамоасига қарши майдонга тушиб, ишончли тарзда ғалаба қозонди.
Киритилди: 23:33, 14.11.2025. Ўқилди: 4773 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Киритилди: 23:03, 14.11.2025. Ўқилди: 1876 марта. Фикрлар сони: 40 та.
Миср миллий жамоаси бош мураббийи Ҳоссам Ҳассаннинг Ўзбекистонга қарши Al-Ain Cup турнири доирасидаги ўйин учун танлаган асосий таркиби маълум бўлди.
Киритилди: 20:11, 14.11.2025. Ўқилди: 2474 марта. Фикрлар сони: 17 та.
Ўзбекистон миллий жамоаси бош мураббийи Фабио Каннаваронинг Мисрга қарши Al-Ain Cup турнири доирасидаги ўйин учун танлаган асосий таркиби маълум бўлди.
Киритилди: 19:38, 14.11.2025. Ўқилди: 3030 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Бугун футбол бўйича Ўзбекистон миллий терма жамоаси ФИФА кунлари доирасида Мисрга қарши «Al-Ain Cup» халқаро ўртоқлик турнири доирасида ярим финал учрашувини ўтказади.
Киритилди: 11:10, 14.11.2025. Ўқилди: 3545 марта. Фикрлар сони: 8 та.
"Манчестер Сити" шарафини ҳимоя қилаётган ҳамюртимиз Абдуқодир Ҳусанов Ўзбекистон миллий жамоасининг Дубайдаги йиғинига қўшилди.
Киритилди: 12:13, 12.11.2025. Ўқилди: 2829 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Фабио Каннаваро бошчилигидаги Ўзбекистон миллий жамоаси ноябрь ойидаги йиғинини БААнинг Дубай шаҳрида ўтказмоқда.
Киритилди: 12:07, 12.11.2025. Ўқилди: 1245 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Фабио Каннаварро бошқарувидаги Ўзбекистон миллий терма жамоаси Дубайдаги илк машғулотларини ўтказди.
Киритилди: 05:55, 11.11.2025. Ўқилди: 1969 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси 2026-йилги Жаҳон чемпионатига пухта тайёргарлик кўрмоқда.
Киритилди: 15:18, 10.11.2025. Ўқилди: 1284 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси халқаро ўртоқлик турнирида иштирок этиш учун Дубай шаҳрига етиб келди.
Киритилди: 13:25, 10.11.2025. Ўқилди: 1808 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси ёрдамчи мураббийи Тимур Кападзе ўз фаолиятини янги босқичда давом эттириш истагини билдирган ҳолда, Ўзбекистон футбол ассоциацияси раҳбариятига лавозимидан озод этилиш тўғрисида мурожаат қилди.
Киритилди: 07:31, 10.11.2025. Ўқилди: 1636 марта. Фикрлар сони: 20 та.
Ўзбекистон миллий терма жамоаси бош мураббийи Фабио Каннаваро ноябрь ойидаги йиғинга жалб этилган футболчилар рўйхатини эълон қилди.
Киритилди: 21:55, 08.11.2025. Ўқилди: 2735 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Киритилди: 16:02, 04.11.2025. Ўқилди: 722 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 22:12, 13.10.2025. Ўқилди: 2124 марта. Фикрлар сони: 11 та.