28-29 июль кунлари Суперлигада 19-тур учрашувлари бўлиб ўтади. Тур доирасидан ўрин олган ўйинларга қуйидаги ҳакам, назоратчи ва комиссарлар тайинлов олишди:
Киритилди: 00:09, 26.07.2018. Ўқилди: 3323 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Тошкентнинг "Бунёдкор" жамоаси ўз уйида наманганнинг "Навбаҳор" жамоасини қабул қилди ва 2:1 ҳисобида ғалаба қозонди.
Киритилди: 16:37, 25.07.2018. Ўқилди: 2553 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлиганинг 18-туридан сўнг мусобақа жадвали шундай кўриниш олди.
Киритилди: 15:23, 25.07.2018. Ўқилди: 8414 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Pepsi Суперлига 18-турида “Сўғдиёна” ўз майдонида “Локомотив”ни қабул қилди ва ушбу баҳсда ҳисоб очилмади. Ўйиндан сўнг жамоамиз таркибида ўйиннинг энг яхши футболчиси деб топилган дарвозабон Милан Митрович иштирок этди.
Киритилди: 07:47, 25.07.2018. Ўқилди: 2106 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлига 18-тури доирасидаги «Бунёдкор» ҳамда «Навбаҳор» жамоалари ўртасидаги баҳс ўз поёнига етди.
Киритилди: 07:23, 25.07.2018. Ўқилди: 2830 марта. Фикрлар сони: 4 та.
"Нефтчи" - "Қизилқум" баҳсидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Баҳром Ҳайдаров қуйидагича фикр билдирди:
Киритилди: 07:16, 25.07.2018. Ўқилди: 2191 марта. Фикрлар сони: 2 та.
"Нефтчи" - "Қизилқум" баҳсидан сўнг меҳмонлар устози Ҳамиджон Актамов қуйидагича фикр билдирди:
Киритилди: 07:15, 25.07.2018. Ўқилди: 1742 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Сўғдиёна" - "Локомотив" баҳсидан сўнг "темирйўлчилар" бош мураббийи Андрей Фёдоров қуйидагича фикр билдирди:
Киритилди: 07:13, 25.07.2018. Ўқилди: 1775 марта. Фикрлар сони: 1 та.
АГМК - "Бухоро" учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Бахтиёр Ашурматов қуйидагича фикр билдириб ўтди:
Киритилди: 07:10, 25.07.2018. Ўқилди: 1783 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Pepsi Суперлига 18-турида “Сўғдиёна” ўз майдонида “Локомотив”ни қабул қилди ва ушбу баҳсда ҳисоб очилмади.
Киритилди: 21:56, 24.07.2018. Ўқилди: 2992 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлиганинг 18-тури доирасида "Нефтчи" ва "Қизилқум" жамоалари ўртасидаги учрашув ниҳоясига етди.
Киритилди: 21:53, 24.07.2018. Ўқилди: 2999 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Суперлиганинг 18-туридан ўрин олган “Бунёдкор” – “Навбаҳор” учрашуви бошланди.
Киритилди: 21:26, 24.07.2018. Ўқилди: 2690 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлига 18-тури доирасида "Лококмотив" Жиззахда "Сўғдиёна" меҳмони бўлди.
Киритилди: 20:54, 24.07.2018. Ўқилди: 2695 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлиганинг 18-тури доирасида "Бунёдкор" - "Навбаҳор" учрашуви бошланиш арафасида.
Киритилди: 20:52, 24.07.2018. Ўқилди: 2879 марта. Фикрлар сони: 6 та.
Суперлиганинг 18-тури доирасида "Нефтчи" - "Қизилқум" учрашуви бошланиш арафасида.
Киритилди: 19:23, 24.07.2018. Ўқилди: 2929 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлиганинг 18-тури доирасида "Сўғдиёна" - "Локомотив" учрашуви бошланиш арафасида.
Киритилди: 18:22, 24.07.2018. Ўқилди: 2529 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Пахтакор" ярим ҳимоячиси "Металлург" билан учрашувдан сўнг беллашув ҳақида фикрларини айтиб ўтди.
Киритилди: 18:00, 24.07.2018. Ўқилди: 2307 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон миллий олимпия қўмитаси президенти ва Ўзбекистон футбол ассоциацияси 1-вице-президенти Умид Аҳмаджонов ташаббуси билан Профессионал футбол лигаси 2019 йилги мавсум учун талабларни кучайтираётганидан хабарингиз бор. Келаси йилдан бошлаб Суперлиганинг ҳар бир клуби ўз академияси фаолиятини йўлга қўйиши шарт.
Киритилди: 16:55, 24.07.2018. Ўқилди: 2157 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Бугун Суперлиганинг 18-тури доирасида учта ўйин бўлиб ўтади.
Киритилди: 11:45, 24.07.2018. Ўқилди: 2469 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Суперлига 18-туридан ўрин олган “Насаф” – “Қўқон-1912” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида Рўзиқул Бердиев ва бугунги учрашувнинг энг яхши ўйинчиси дея, эътироф этилган ҳужумчи Бобир Абдухолиқовлар иштирок этишди.
Киритилди: 00:34, 24.07.2018. Ўқилди: 2514 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Пахтакор” – “Металлург” учрашувидан сўнг мезбонлар дарвозабони Зафар Сафаев ўйин ҳақидаги фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 00:00, 24.07.2018. Ўқилди: 1966 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Пахтакор" – "Металлург" учрашувидан сўнг мезбонлар бош мураббийи Андрей Шипилов ўз фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 23:57, 23.07.2018. Ўқилди: 7708 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлига 18-туридан ўрин олган “Насаф” – “Қўқон-1912” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида Нўмон Ҳасанов иштирок этди.
Киритилди: 23:55, 23.07.2018. Ўқилди: 2034 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлига 18-тур доирасида кечган АГМК - «Бухоро» учрашувидан сўнг меҳмонлар бош мураббийи Улуғбек Бақоев ўйин борасидаги фикрларини билдириб ўтди.
Киритилди: 23:54, 23.07.2018. Ўқилди: 2330 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Суперлиганинг 18-туридан ўрин олган “Насаф” – “Қўқон-1912” учрашуви якунланди. “Марказий” стадионда бўлиб ўтган ўйинда мезбонлар кичик ҳисобда ғалаба қозонди.
Киритилди: 23:10, 23.07.2018. Ўқилди: 3354 марта. Фикрлар сони: 2 та.