Yevropa mintaqasida bir qator uchrashuvlar boshlanish arafasida. Hozircha jamoalar tarkibi bilan tanishing.
Yevropa mintaqasi, JCH-2018 saralashi.
10-tur
“A” guruhi
Fransiya – Belarus
Fransiya – Lyoris, Umtiti, Din, Varan, Sidibe, Tolisso, Lemar, Matyuidi, Koman, Jiru, Grizmann.
Belarus – Chernik, Politevich, Matveychik, Yanushkevich, Volodko, Korzun, Dragun, Kovalev, Karniskiy, Stasevich, Saroka.
***
Lyuksemburg – Bolgariya
Lyuksemburg – Juber, Yans, Skenderovich, Malje, Martinsh Pereyra, Yanish, Till, Filipps, Rodriges, Turpel, Joakim.
Bolgariya – Iliyev, Bodurov, Zanev, Popov, Bojikov, Chochev, Slavchev, Popov, Krayev, Nedelev, Delev.
***
Gollandiya – Shvesiya
Gollandiya – Sillessen, Rekik, van Deyk, Ake, Blind, Robben, Trindade, Babel, Veynaldum, Tete, Yanssen.
Shvesiya – Olsen, Lindelef, Augustinsson, Lyustig, Grankvist, Klasson, Larsson, Yuxansson, Forsberg, Toyvonen, Berg.
“B” guruhi
Vengriya – Farer orollari
Vengriya – Gulachi, Guzmich, Sabo, Fiola, Kadar, Shtyeber, Patkai, Nad, Djudjak, Ugrai, Eppel.
Farer orollari – Nilsen, Benyaminsen, Gregersen, Nes, Yunsen, Faere, Baldvinsson, Vatnxamar, Edmundsson, Yonsson, Sorensen.
***
Latviya – Andorra
Latviya – Vanin, Dubra, Kolesov, Gabov, Tarasov, Klyushkin, Solovyev, Torres, Indrans, Ikauniyeks, Shabala.
Andorra – Gomes Moreyra, Garsiya Renom, Maks Lyovera, Lima, Rebes, Rubio, Vyeyra, Garsiya, Alaes, Klemente, Puxol.
***
Portugaliya – Shveysariya
Portugaliya – Ruy Patrisiu, Pepe, Elizeu, Soaresh, Fonte, Bernardu Silva, Vilyam Karvalyu, Moutinyu, Joau Mariu, Andre Silva, Ronaldu.
Shveysariya – Zommer, Sher, Rodriges, Lixtshtayner, Djuru, Shakiri, Djaka, Froyler, Djemaili, Mexmedi, Seferovich.
“H” guruhi
Gresiya – Gibraltar
Gresiya – Karnezis, Papastatopulos, Stafilidis, Papadopulos, Torosidis, Taxsidis, Fortunis, Xristodulopulos, Zeka, Mantalos, Mitroglu.
Gibraltar – Ibraim, Barnett, Olivero, Chipolina, Pons, Bardon, Uoker, Lopes, Garsiya, Kumbz, Ernandes.
***
Belgiya – Kipr
Belgiya – Kurtua, Siman, Vertongen, MenYE, Alderveyreld, Vitsel, Shadli, Azar, Tilemans, Azar, Batshuayi.
Kipr – Panagi, Layfis, Aleksandru, Merkis, Artimatas, Margasa, Laban, Katelaris, Kiryaku, Demetriu, Soteriu.
***
Estoniya – Bosniya va Gersegovina
Estoniya – Aksalu, Baranov, Klavan, Pikk, Mets, Luts, Antonov, Teniste, Zenev, Anyer, Kyayt.
Bosniya va Gersegovina – Begovich, Sosalich, Kolashinas, Sushich, Zukanovich, Krunich, Simirot, Medunyanin, Xayrovich, Kodro, Ibishevich.
Eslatib o‘tamiz, barcha uchrashuvlar Toshkent vaqti bilan 23:45 da boshlanadi.