Neymar "PSJ" qolish uchun haftasiga million yevro talab qildi!
"Pari Sen-Jermen" hujumchisi Neymar parijliklar safida qolishi mumkin, faqat bir shart bilan.
AS.com xabariga ko‘ra, Neymar maoshining oshirilishini talab qilmoqda. U haftasiga 1 million yevro maosh to‘lanishini istamoqda. Hozirda braziliyalik futbolchining haftalik maoshi 750 ming yevronitashkil etadi
Xabarlarga ko‘ra, futbolchining vakillari klub prezidenti Nosir al-Helayfiyning Braziliyaga borganidan foydalanib, shartnomani qayta ko‘rib chiqishni so‘raganlar.
Avvalroq, Neymar "PSJ"ni tark etmoqchi ekani, Fransiya chempionatining saviyasi pastligidan norozi kani xabar qilingan edi. U otasiga murojaat qilib, "Real"ga o‘tish ishlarini tezlatishni so‘ragani ham xabar qilingan edi. Shuningdek, uning "Barselona"ga qatishi haqida ham mish-mishlar urchigan.
Eslatib o‘tamiz, Neymar 2017 yilning yozida 222 million yevro evaziga "PSJ"ga o‘tgan. U barcha musobaqalarda 30 o‘yinda 28 ta gol urgan.
Manba: vesti.kz
Kiritildi: 18:04, 18.03.2018.
O'qildi: 6198 marta.