Pulishich: «Yangi mavsumda APL va mamlakat kubogi bizniki bo‘ladi»
«Chelsi» yulduzi Kristian Pulishich yangi mavsumda jamoasi ikkita sovrinni qo‘lga kiritishiga ishonmoqda. U «Standart» nashri bilan bo‘lgan suhbatda shunday deydi:
«Ochig‘i men bunday zafarga erishganimizga ishona olmayapman. Yevropa chempioni sifatida shuni aytishim mumkinki, bu biz uchun oson bo‘lgani yo‘q. Hozir sezyapmizki, yuqori darajadagi klublar bilan bemalol raqobat qila olamiz va ustunligimizni isbotlaymiz. «Siti» kabi mamlakat chempionini yenganimiz bizga katta ruh bag‘ishlaydi. Jamoaga baholiqudrat yordam berishga doimo tayyorman. Yangi mavsumda nafaqat APL bosh sovrinini, balki mamlakat kubogi ham bizniki bo‘ladi».
Eslatib o‘tamiz, «Chelsi» yangi mavsumni «Kristal Pelas»ga qarshi o‘z maydonida boshlaydi. Shuningdek, avgust oyi so‘ngida «Vilyareal»ga qarshi UEFA superkubogi doirasida bahs olib boradi.
Manba: futaa.com
Kiritildi: 16:33, 30.07.2021.
O'qildi: 1962 marta.