01/04 23:45 | Vulverhempton | - | Vest Xem | ||
01/04 23:45 | Arsenal | - | Fulhem | ||
02/04 00:00 | Nottingem Forest | - | Man. Yunayted |
U-23 Osiyo kubogi saralash bosqichi doirasida O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi bugun Gongkongga qarshi maydonga chiqib, o‘ta yirik hisobda g‘alaba qozondi.
Kiritildi: 21:50, 09.09.2023. O'qildi: 4315 marta. Fikrlar soni: 3 ta.
U-23 Osiyo kubogi saralash bosqichi doirasida O‘zbekiston OTJ 9 sentyabr, shanba kuni Gongkongga qarshi bahs olib bordi.
Kiritildi: 21:31, 09.09.2023. O'qildi: 2734 marta. Fikrlar soni: 25 ta.
O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi U23 Osiyo kubogi saralash bosqichi doirasida Afg‘oniston bilan to‘qnash kelib, o‘ta yirik hisobda g‘alaba qozondi.
Kiritildi: 22:01, 06.09.2023. O'qildi: 3561 marta. Fikrlar soni: 5 ta.
Parij-2024 sari yo‘l Toshkentdan boshlanadi.
Kiritildi: 11:13, 06.09.2023. O'qildi: 2639 marta. Fikrlar soni: 1 ta.
Bugun 2024 yilning aprel-may oylarida Qatarda o‘tkaziladigan 23 yoshgacha bo‘lgan futbolchilar o‘rtasidagi Osiyo kubogining saralash bosqichiga qur’a tashlandi.
Kiritildi: 12:38, 25.05.2023. O'qildi: 5739 marta. Fikrlar soni: 3 ta.
Bugun 2024 yilning aprel-may oylarida Qatarda o‘tkaziladigan 23 yoshgacha bo‘lgan futbolchilar o‘rtasidagi Osiyo kubogining saralash bosqichiga qur’a tashlanadi.
Kiritildi: 08:54, 25.05.2023. O'qildi: 3009 marta. Fikrlar soni: 2 ta.
Yurtimiz mezbonik qilgan 23 yoshgacha bo‘lgan futbolchilar o‘rtasidagi Osiyo kubogi saralash bahslari 3-turidan o‘rin olgan Saudiya Arabistoni va Bangladesh terma jamolari o‘rtasidagi o‘yinning videosharhini quyida tomosha qilishingiz mumkin.
Kiritildi: 08:00, 03.11.2021. O'qildi: 1714 marta. Fikrlar soni: 0 ta.
Yurtimiz mezbonik qilgan 23 yoshgacha bo‘lgan futbolchilar o‘rtasidagi Osiyo kubogi saralash bahslari 3-turidan o‘rin olgan O‘zbekiston – Quvayt terma jamolari o‘rtasidagi o‘yinning videosharhini quyida tomosha qilishingiz mumkin.
Kiritildi: 07:51, 03.11.2021. O'qildi: 3873 marta. Fikrlar soni: 0 ta.
Eslatib o‘tamiz, mazkur musobaqaning final bahslari mamlakatimiz maydonlarida o‘tkaziladi, shu sababli vakillarimiz musobaqaga mezbon sifatida yo‘l olib bo‘lgan.
Kiritildi: 10:47, 02.11.2021. O'qildi: 4610 marta. Fikrlar soni: 0 ta.
Yurtimiz mezbonik qilayotgan Osiyo kubogi saralash U-23 bahslari bugun o‘z nihoyasiga yetadi.
Kiritildi: 09:12, 02.11.2021. O'qildi: 3594 marta. Fikrlar soni: 1 ta.
Toshkentda bo‘layotgan 23 yoshgacha bo‘lgan futbolchilar o‘rtasidagi Osiyo chempionati «D» guruhining dastlabki uchrashuvi yakunlandi
Kiritildi: 17:09, 27.10.2021. O'qildi: 4936 marta. Fikrlar soni: 15 ta.
O‘zbekiston futbol assosiasiyasi OFKga yurtimiz maydonlarida bo‘lib o‘tadigan U-23 Osiyo kubogi saralash bosqichi uchrashuvlariga tomoshabinlar bepul kiritilishi borasida so‘rovnoma yubordi.
Kiritildi: 11:24, 26.10.2021. O'qildi: 3667 marta. Fikrlar soni: 4 ta.
Nepalga qarshi Osiyo chempionati saralash bahsidan so‘ng O‘zbekiston U-22 terma jamoasi bosh murabbiyi Ravshan Haydarov o‘yin haqida o‘z fikrlarini bildirdi.
Kiritildi: 10:41, 18.07.2017. O'qildi: 5937 marta. Fikrlar soni: 2 ta.
O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi Osiyo chempionatiga saralash bahsining 2-turida Nepalni mag‘lub etdi.
Kiritildi: 09:04, 18.07.2017. O'qildi: 7833 marta. Fikrlar soni: 1 ta.
O‘zbekiston olimpiya terma jamoasi 23 yoshgacha bo‘lgan futbolchilar o‘rtasidagi Osiyo chempionatiga saralash bahsining ikkinchi o‘yinini o‘tkazdi.
Kiritildi: 08:43, 18.07.2017. O'qildi: 6764 marta. Fikrlar soni: 2 ta.
O‘zbekiston U-22 terma jamoasi BAAning Al Ayn shahrida start olgan U-23 OCH saralash turnirini Livan ustidan qozonilgan g‘alaba bilan boshladi.
Kiritildi: 08:54, 16.07.2017. O'qildi: 9991 marta. Fikrlar soni: 3 ta.
Kiritildi: 08:42, 16.07.2017. O'qildi: 7376 marta. Fikrlar soni: 5 ta.
Kiritildi: 08:24, 16.07.2017. O'qildi: 9983 marta. Fikrlar soni: 1 ta.
2018 yili 23 yoshgacha bo‘lgan futbolchilar o‘rtasidagi Osiyo chempionatiga saralash bosqichi “D” guruhi uchrashuvlarining o‘tkazilish kunlari ma’lum bo‘ldi.
Kiritildi: 14:57, 22.05.2017. O'qildi: 7372 marta. Fikrlar soni: 2 ta.
Kiritildi: 13:22, 06.07.2015. O'qildi: 4532 marta. Fikrlar soni: 5 ta.
Kiritildi: 21:01, 20.05.2015. O'qildi: 16513 marta. Fikrlar soni: 37 ta.
Kiritildi: 19:47, 20.05.2015. O'qildi: 8775 marta. Fikrlar soni: 13 ta.
Kiritildi: 23:48, 18.05.2015. O'qildi: 13765 marta. Fikrlar soni: 37 ta.
Kiritildi: 00:56, 17.05.2015. O'qildi: 11401 marta. Fikrlar soni: 21 ta.
Kiritildi: 23:10, 31.03.2015. O'qildi: 12436 marta. Fikrlar soni: 67 ta.