Кириш Регистрация
18/11 00:45 Албания 0-2 Франция
18/11 00:45 Молдова 1-2 Исландия
18/11 00:45 Андорра 0-2 Туркия
19/11 00:45 Ирландия 1-1 Дания
19/11 00:45 Гибралтар 1-6 Швейцария
19/11 00:45 Испания 5-0 Руминия
19/11 00:45 Мальта 1-2 Норвегия
19/11 00:45 Швеция 3-0 Фарер ороллари
19/11 00:45 Италия 9-1 Арманистон
19/11 00:45 Греция 2-1 Финляндия
19/11 00:45 Лихтенштейн 0-3 Босния-Герцеговина
19/11 14:00 Непал 0-1 Кувайт
19/11 15:30 Мьянма 1-0 Мўғулистон
19/11 16:00 Мальдив ороллари 3-1 Гуам
19/11 16:00 Туркманистон 2-0 Шри Ланка
19/11 17:00 Гонконг 2-0 Камбожа
19/11 17:00 Ўзбекистон 2-0 Фаластин T
19/11 17:45 Малайзия 2-0 Индонезия
19/11 18:00 Вьетнам 0-0 Таиланд
19/11 19:00 Афғонистон 0-0 Қатар
19/11 19:00 Қирғизистон 0-1 Тожикистон
19/11 19:00 Сурия 1-0 Филиппин
19/11 20:00 Ироқ - Баҳрайн
19/11 20:00 Уммон - Ҳиндистон
19/11 20:00 Яман - Сингапур
19/11 21:00 Иордания - Хитой Тайпейи
19/11 22:00 Ливан - КХДР

Хабарлар

Европа Лигаси. «Рейнжерс» – «Порту» ва бошқа ўйинларнинг асосий таркиблари маълум

Баҳо:
+ | -

Европа Лигаси гуруҳ босқичи 4-туридан ўрин олган бир нечта ўйинлар бошланмоқда. Жамоаларнинг асосий таркиблари билан танишинг.

Рейнджерс Шотландия – Порту Португалия

8 ноябрь, 01.00, «Айброкс»

Рейнджерс – Макгрегор, Баришич, Хеландер, Голдсон, Тавернье, Джек, Камара, Баркер, Дэвис, Кент, Морелос.

Порту – Марчесин, Манафа, Теллес, Маркано, Мбемба, Урибе, Отавио, Корона, Данилу Перейра, Пепе, Соарес.

 

Фейеноорд Голландия – Янг Бойз Швейцария

8 ноябрь, 01.00, «Фейеноорд»

Фейеноорд – Вермеер, Иэ, ван дер Хейден, Карсдорп, Хапс, Торнстра, Кекчю, Синистерра, Тапия, Бергейс, Йоргенсен.

Янг Бойз – фон Балльмос, Соренсен, Лотомба, Цезигер, Гарсия, Эбишер, Лустенбергер, Фасснахт, Нгамале, Нсаме, Ассале.

 

Гуруҳ I

Вольфсбург Германия – Гент Бельгия

8 ноябрь, 01.00, «Фольксваген-Арена»

Вольфсбург – Перван, Брума, Кнохе, Тиссеран, Виллиам, Гилавоги, Штеффен, Брекало, Арнольд, Жоао Виктор, Вегорст.

Гент – Камински, Нгаде-Нгаджуи, Асаре, Пластун, Люстиг, Овусу, Кумс, Оджиджа-Офоэ, Яремчук, Депуатр, Дэвид.

 

Александрия Украина – Сент-Этьен Франция

8 ноябрь, 01.00, «Арена Львов»

Александрия – Панькив, Пашаев, Мирошниченко, Дубра, Бухал, Гречишкин, Банада, Третьяков, Ковалец, Шастал, Лучкевич.

Сент-Этьен – Рюффье, Дебюши, Фофана, Колодзейчак, Перрен, Юссуф, Ахолу, Норден, Буанга, Хазри, Берич.

 

Гуруҳ J

Вольфсберг Австрия – Истанбул Туркия

Дата проведения

8 ноябрь, 01.00, «Либенауэр»

Вольфсберг – Кофлер, Рнич, Новак, Золльбауэр, Шмитц, Линдль, Ритцмайер, Шмид, Ляйтгеб, Ньянгбо, Вейсман.

Истанбул – Гюнок, Кайсара, Карлуш Понк, Шкртел, Клиши, Озджан, Топал, Вишча, Окечукву, Кривелли, Гульбрандсен.

 

Гуруҳ K

Вулверхэмптон Англия – Слован Братислава Словакия

8 ноябрь, 01.00, «Молине Стэдиум»

Вулверхэмптон – Руй Патрисиу, Рубен Винагре, Коуди, Килмен, Доэрти, Рубен Невеш, Дендонкер, Нету, Моутинью, Траоре, Хименес.

Слован Братислава – Грейф, Медведев, Божиков, Абена, Байрич, Рабиу, де Кампс, Дражич, Вернон, Шпорар, Рафаэл Ратао.

 

Брага Португалия – Бешиктош Туркия

8 ноябрь, 01.00, «Мунисипал де Брага»

Брага – Эдуарду, Уоллес, Секейра, Бруно Виана, Эшгайю, Франсержио, Пальинья, Галено, Андре Орта, Рикарду Орта, Паулинью.

Бешиктош – Кариус, Вида, Роко, Эркин, Ленс, Уйсал, Йылмаз, Озъякуп, Бойд, Ялчин, Найир.

Манба: www.stadion.uz.
Киритилди: 00:16, 08.11.2019.
Ўқилди: 1791 марта.
Фикрлар: 1 та.

ЭНГ КЎП ЎҚИЛГАН ЯНГИЛИКЛАР

Асосий сахифа
© STADION.UZ
Гувоҳнома №0917. Берилган санаси: 02.12.2013. Муассис: «OSIYO KABEL» МЧЖ. Бош муҳаррир: Бўронов Олимхўжа Азимхўжа ўғли. Таҳририят манзили: 100057, Тошкент шаҳри, Уста Ширин 125. E-mail: admin@stadion.uz
Барча ҳуқуқлар ҳимояланган. Сайт материалларидан тўлиқ ёки қисман фойдаланилганда веб-сайт манзили кўрсатилиши шарт.
Блогдаги материаллар учун блог эгаси, хабарлар остидаги фикрлар учун фойдаланувчининг ўзи жавобгар.