02/04 23:45 | Ньюкасл | - | Брентфорд | ||
02/04 23:45 | Борнмут | - | Ипсвич | ||
03/04 00:00 | Ливерпуль | - | Эвертон |
Stadion.uz веб-сайти ва Ўзбекистон хоккей федерацияси мухлисларни Викторинада иштирок этишга таклиф этади.
Киритилди: 11:03, 10.01.2025. Ўқилди: 1032 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 14:58, 09.01.2025. Ўқилди: 641 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 18:29, 01.01.2025. Ўқилди: 836 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Минскнинг «Динамо» клуби канадалик ҳимоячиси Роберт Хемилтон "РБ Спорт" нашрига берган интервьюсида Тошкентга ташрифи ҳақидаги таассуротлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 10:14, 24.12.2024. Ўқилди: 1583 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Sport TV телеканали бугун — 24-декабрь, сешанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 07:55, 24.12.2024. Ўқилди: 1061 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Тошкентнинг "Ҳумо" хоккей клуби Қозоғистон чемпионати доирасидаги навбатдаги ўйинини ўтказди.
Киритилди: 10:49, 15.12.2024. Ўқилди: 395 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 13:10, 17.10.2024. Ўқилди: 708 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Тошкентнинг «Ҳумо» жамоаси "Pro Hokei Ligasy"нинг кейинги мавсумида иштирок эта олмаслиги мумкин, деб хабар беради Шайба.kz.
Киритилди: 18:13, 11.09.2024. Ўқилди: 2569 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Усть-Каменогорск шаҳрида ўтказилаётган хоккей бўйича Қозоғистон кубоги гуруҳ босқичи баҳсларининг «А» гуруҳида пойтахтимизнинг «Ҳумо» клуби иштирок этмоқда.
Киритилди: 12:08, 26.08.2024. Ўқилди: 639 марта. Фикрлар сони: 0 та.
23 апрель куни мамлакатимизда старт олган хоккей бўйича Осиё-Океания чемпионати ўз якунига етди.
Киритилди: 10:33, 01.05.2024. Ўқилди: 876 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбeкистон хоккeй бўйича U18 Осиё ва Окeания чeмпионатига мeзбонлик қилади.
Киритилди: 19:44, 01.04.2024. Ўқилди: 1017 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Хоккей бўйича Қозоғистон чемпионатида иштирок этаётган «Ҳумо» чорак финал босқичида плей-оффни якунлади.
Киритилди: 23:25, 05.03.2024. Ўқилди: 1153 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Қозоғистоннинг Профессионал хоккей Лигасида иштирок этаётган «Ҳумо» хоккей клуби бугун плей-офф босқичида бешинчи ўйинни ўтказди.
Киритилди: 21:46, 01.03.2024. Ўқилди: 1151 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Қозоғистоннинг Профессионал хоккей Лигасида иштирок этаётган «Ҳумо» хоккей клуби бугун плей-офф босқичида тўртинчи ўйинни ўтказди.
Киритилди: 23:34, 26.02.2024. Ўқилди: 1568 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Қозоғистоннинг Профессионал хоккей Лигасида иштирок этаётган «Ҳумо» хоккей клуби кеча плей-офф босқичида учинчи ўйинни ўтказди.
Киритилди: 19:21, 25.02.2024. Ўқилди: 1250 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Қозоғистоннинг Профессионал хоккей Лигасида иштирок этаётган «Ҳумо» хоккей клуби кеча плей-офф босқичида ўз иштирокини бошлади.
Киритилди: 10:21, 21.02.2024. Ўқилди: 1259 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Финляндия терма жамоаси хоккей бўйича жаҳон чемпионатида иштирок этишдан бош тортади, агар Россия терма жамоаси мусобақада иштирок этишига рухсат берилса.
Киритилди: 22:30, 30.11.2023. Ўқилди: 1467 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«Челси» ва «Арсенал» футбол клублари собиқ дарвозабони Петр Чех хоккейдаги фаолиятини давом эттирмоқда.
Киритилди: 10:26, 16.11.2023. Ўқилди: 1536 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистонда хоккейнинг қайта тикланиши ҳақидаги лавҳа машҳур Euronews телеканали орқали намойиш қилинди.
Киритилди: 08:30, 16.11.2023. Ўқилди: 916 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Тошкентнинг «Ҳумо» хоккей клуби янги мавсумни соврин билан бошлайдиган бўлди.
Киритилди: 23:19, 31.08.2023. Ўқилди: 2368 марта. Фикрлар сони: 12 та.
Финляндия ва Латвия мезбонлигида ўтган хоккей бўйича Жаҳон чемпионати якунланди.
Киритилди: 10:40, 29.05.2023. Ўқилди: 2222 марта. Фикрлар сони: 0 та.
ЦСКА хоккей клуби ҳимоячиси Ярослав Дибленко жамоасининг Гагарин кубогидаги ғалабасидан сўнг ўз ҳис-туйғулари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 08:12, 03.05.2023. Ўқилди: 2602 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Хоккей бўйича Қозоғистон чемпионатида иштирок этган "Ҳумо" клуби мавсумни кумуш медаль билан якунлади.
Киритилди: 23:24, 12.04.2023. Ўқилди: 1682 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Жорий мавсумда Қозоғистон чемпионатида иштирок этаётган "Ҳумо" хоккей клуби "Номад"га қарши финалдаги тўртинчи учрашувини ўтказиб, имкониятни бой берди.
Киритилди: 11:37, 09.04.2023. Ўқилди: 12097 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Жорий мавсумда Қозоғистон чемпионатида иштирок этаётган "Ҳумо" хоккей клуби финалдаги тўртинчи учрашувини ўтказди.
Киритилди: 19:42, 08.04.2023. Ўқилди: 1818 марта. Фикрлар сони: 10 та.