"Навбаҳор" жорий мавсумнинг илк баҳсини ўз майдонида Қаршининг “Насаф” клубига қарши ўтказади.
Бугун Намангандаги “Марказий” ўйингоҳда Суперлигасининг 1-туридан ўрин олган “Навбаҳор” – “Насаф” жамоалари ўртасидаги ўйиндан олдин учрашув комиссари Бекзод Арипов, ҳар икки жамоа, шунингдек, “Марказий” ўйингоҳ ва Миллий гвардия мутасаддилари иштирокида митинг бўлиб ўтди.
Ўзбекистон Суперлигасининг 1-туридан ўрин олган «Олимпик» — «Сурхон» (0:0) учрашувидан сўнг олимпиячилар бош мураббийи Темур Кападзе фикр ва мулоҳазалари билан ўртоқлашди.
Ўзбекистон чемпионатининг 1-тури доирасида бўлиб ўтган «Олимпик» - «Сурхон» ва «Нефтчи» - «Қўқон-1912» учрашувларининг энг яхши ўйинчилари номи эълон қилинди.
Ўзбекистон чемпионатининг 1-тури доирасида бўлиб ўтган «Олимпик» ва «Сурхон» жамоалари ўртасидаги учрашув статистикаси билан таништириб ўтамиз.
Ўзбекистон чемпионатининг 1-тури доирасида бўлиб ўтган «Нефтчи» ва «Қўқон-1912» жамоалари ўртасидаги учрашув статистикаси билан таништириб ўтамиз.
Coca-Cola Суперлига 1-тур учрашувлари доирасидан ўрин олган “Бунёдкор” – “Сўғдиёна” баҳси 3 март, пайшанба куни “Бунёдкор” стадионида ўтказилиши режалаштирилган эди.