Қарши шаҳрилик Чори ота Асланов гарчи 80 ёшда бўлсада, миллионлар ўйини шайдоси.
Киритилди: 10:45, 02.02.2022. Ўқилди: 1464 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Янги мавсумда ўз олдига юқори мақсадларни қўйган ва таркибни кучайтириш борасида фаоллик билан иш олиб бораётган "Нефтчи" жамоаси сербиялик ёш ва истеъдодли ҳужумчи Марко Шарич билан шартнома имзолади.
Киритилди: 10:35, 02.02.2022. Ўқилди: 2399 марта. Фикрлар сони: 44 та.
Айни дамда Туркия йиғинида бўлиб турган "Нефтчи" футбол клубининг тайёргарлик жараёни доирасида режага киритилган назорат-синов баҳсларини ўтказиш юзасидан маълумот бериб ўтган эдик.
Киритилди: 10:08, 02.02.2022. Ўқилди: 1190 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Суперлига янги мавсуми олдидан «Динамо» жамоаси селекция ишларини давом эттирмоқда.
Киритилди: 09:59, 02.02.2022. Ўқилди: 1346 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Sport TV телеканали бугун — 2 февраль, чоршанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 05:30, 02.02.2022. Ўқилди: 2291 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Киритилди: 05:25, 02.02.2022. Ўқилди: 2836 марта. Фикрлар сони: 13 та.
FUTBOL TV телеканали бугун — 2 февраль, чоршанба куни қуйидаги кўрсатув ва трансляцияларни эфирга узатишни режалаштирган.
Киритилди: 05:00, 02.02.2022. Ўқилди: 7178 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Хабарингиз бор, бугун жамоамиз Дубайдаги ўқув-машғулот йиғини доирасида БААнинг номдор жамоаси «Шабаб Ал Аҳли» билан ўртоқлик ўйини ташкил этилди.
Киритилди: 22:20, 01.02.2022. Ўқилди: 1347 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўтган мавсумни ижара асосида жамоамизда ўтказган Авазбек Ўлмасалиев энди ҳуқуқий жиҳатдан “Бунёдкор” футболчиси!
Киритилди: 22:10, 01.02.2022. Ўқилди: 2064 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Аввал хабар берганимиздек, Ўзбекистон аёллар миллий терма жамоаси бошқарувини тажрибали мутахассис Мидори Ҳонда ўз қўлига олди.
Киритилди: 20:49, 01.02.2022. Ўқилди: 1652 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Янги мавсумга тайёргарлик кўраётган "Нефтчи" футбол клуби таркибни кучайтириш борасида изчил ишларни амалга оширмоқда.
Киритилди: 20:39, 01.02.2022. Ўқилди: 3189 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Киритилди: 19:47, 01.02.2022. Ўқилди: 2510 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 18:03, 01.02.2022. Ўқилди: 1309 марта. Фикрлар сони: 0 та.
АГМК жамоаси бугун Дубайда БААнинг номдор клуби — «Шабаб Ал Аҳли» билан ўртоқлик ўйинида майдонга тушади.
Киритилди: 16:47, 01.02.2022. Ўқилди: 1776 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Янги мавсумга тайёргарлик кўраётган Муборакнинг “Машъал” жамоаси ўзига янги техник директор тайинланди.
Киритилди: 14:46, 01.02.2022. Ўқилди: 1442 марта. Фикрлар сони: 0 та.
«Навбаҳор» клуби янги мавсум олдидан ўз логотипини ўзгартиришга қарор қилди.
Киритилди: 14:32, 01.02.2022. Ўқилди: 5429 марта. Фикрлар сони: 25 та.
Хабарингиз бор, Ўзбекистон миллий терма жамоаси Янги Зеландияга қарши учрашувга фаол тайёргарлик олиб борди
Киритилди: 13:58, 01.02.2022. Ўқилди: 3547 марта. Фикрлар сони: 33 та.
Ўзбекистон миллий жамоаси бугун Янги Зеландияга қарши ўртоқлик учрашувини ўтказади.
Киритилди: 13:48, 01.02.2022. Ўқилди: 3226 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Нодавлат нотижорат ташкилотлари фаолиятининг очиқлик индексини шакллантириш мақсадида Адлия вазирлиги томонидан нодавлат нотижорат ташкилотлари фаолиятининг шаффофлик даражасини баҳолаш методикаси ишлаб чиқилди.
Киритилди: 11:23, 01.02.2022. Ўқилди: 1026 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Бироз аввал хабар бириб ўтганимиздек футзал бўйича Биринчи лигага қуръа ташлаш маросими бўлиб ўтди.
Киритилди: 11:17, 01.02.2022. Ўқилди: 1353 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон футбол ассоциацияси Мидори Ҳонда билан шартнома имзолади.
Киритилди: 09:23, 01.02.2022. Ўқилди: 1641 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Бирлашган Араб Амирликларида ўзининг навбатдаги ўқув-йиғин машғулотларини олиб бораётган Ўзбекистон миллий терма жамоаси бугун йиғин доирасидаги навбатдаги ўйинини ўтказади.
Киритилди: 09:18, 01.02.2022. Ўқилди: 3582 марта. Фикрлар сони: 26 та.
Бу ҳақда ЎзПФЛ расмий сайти хабар берди.
Киритилди: 09:12, 01.02.2022. Ўқилди: 986 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Фарғонада анъанавий халқаро "Ҳоким Кубоги-2022" мусобақалари давом этмоқда.
Киритилди: 08:09, 01.02.2022. Ўқилди: 1769 марта. Фикрлар сони: 0 та.
Ўзбекистон миллий жамоаси ҳимоячиси Иброҳимхалил Йўлдошев ЎФА матбуот хизматига интервью бериб, миллий жамоа ва клуб миқёсидаги фаолияти ва келгусидаги режалари ҳақида гапириб ўтди.
Киритилди: 08:00, 01.02.2022. Ўқилди: 3216 марта. Фикрлар сони: 2 та.