Киритилди: 10:06, 15.02.2019. Ўқилди: 2649 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон футбол ассоциацияси футболчиларга бериладиган кўтарма пуллари масаласини тартибга солиш юзасидан иш олиб бораётгани барчага маълум.
Киритилди: 09:56, 15.02.2019. Ўқилди: 4425 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Ўзбекистон профессионал футбол лигаси олдинда турган янги мавсумдан олдин суперлига клублари олдига бир қатор жиддий талабларни қўйган эди.
Киритилди: 09:29, 15.02.2019. Ўқилди: 1891 марта. Фикрлар сони: 1 та.
FUTBOL TV телеканалланинг 15 февраль кунги кўрсатувлар дастури билан танишинг.
Киритилди: 09:18, 15.02.2019. Ўқилди: 6449 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон олимпия терма жамоаси аъзолари бугун эрта тонгда Тошкент - Истамбул - Валенсия йўналиши бўйлаб учиб, Испанияга етиб боришгани ҳақида хабар бериб ўтгандик.
Киритилди: 21:47, 14.02.2019. Ўқилди: 3328 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Хабарингиз бор, "Суғдиёна" жамоаси Туркиянинг Анталия шаҳрида ўқув йиғин машғулот утказмоқда.
Киритилди: 21:15, 14.02.2019. Ўқилди: 1902 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 21:11, 14.02.2019. Ўқилди: 2707 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Бугун Андижон шахридаги "Олимпия заҳиралари коллежи" мажлислар залида Ўзбекистон мухлислар клубининг бир нечта аъзолари, "Андижон" футбол клуби мутасаддилари, Вилоят касб-ҳунар таълим бошқармаси вакиллари, Вилоят маҳалла кенгаши аъзолари, ёш футболчилар, "Андижон" футбол клубининг фахрий футболчилари ва клуб фан-клуби аъзолари ўртасида йиғилиш бўлиб ўтди.
Киритилди: 20:43, 14.02.2019. Ўқилди: 3493 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 19:32, 14.02.2019. Ўқилди: 2141 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон футбол ассоциацияси томонидан Европа мамлакатлари футбол федерациялари билан яқин алоқалар ўрнатиб, ўзбек футболи ривожи йўлида уларнинг бой тажрибасидан унумли фойдаланиш йўлида бир қатор чора-тадбирларни амалга ошириб келишмоқда.
Киритилди: 16:59, 14.02.2019. Ўқилди: 2204 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Тошкентда янги мавсум тараддудини кўраётган «Динамо» жамоаси навбатдаги учрашувда «Сурхон» клубига қарши майдонга тушди.
Киритилди: 17:49, 14.02.2019. Ўқилди: 3304 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон олимпия терма жамоаси аъзолари бугун эрта тонгда Испанияга йўл олишгани ҳақида хабар бериб ўтгандик.
Киритилди: 17:26, 14.02.2019. Ўқилди: 2264 марта. Фикрлар сони: 1 та.
13 февраль куни Андижон вилоятида оммавий спорт ойлигига старт берилди. Вилоятнинг барча шаҳар ва туманларида шу муносабат билан турли мусобақалар ташкил этилмоқда.
Киритилди: 16:51, 14.02.2019. Ўқилди: 3274 марта. Фикрлар сони: 1 та.