Андижон вилояти ҳокими Шуҳратбек Абдураҳмонов бугун «Соғлом авлод» стадионида навбатдан ташқари йиғилиш ўтказиб, янги мавсумга олиб борилаётган тайёргарлик ишлари билан яқиндан танишди.
Киритилди: 19:46, 27.01.2019. Ўқилди: 2706 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Қримда шуғулланаётган «Навбаҳор» таркибига собиқ «Зенит» футболчиси Иван Соловьёв келиб қўшилганди
Киритилди: 17:26, 27.01.2019. Ўқилди: 4286 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Эртага 28 январь куни жаҳон футболи юлдузи Роберто Карлос пойтахтимизга ташриф буюради. Бразилиялик жаҳон чемпиони жойлашган самолёт соат 09:30да Ислом Каримов номидаги "Тошкент Халқаро аэропорти"га қўнади.
Киритилди: 17:20, 27.01.2019. Ўқилди: 3595 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Айни дамда Тошкентда йиғин ўтказаётган “Андижон” кунига икки маҳалдан машғулот олиб бормоқда.
Киритилди: 17:19, 27.01.2019. Ўқилди: 3979 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Фарғона вилояти футбол ассоциацияси томонидан хар йили анъанавий тарзда ўтказиб келинадиган “Ҳоким Кубоги” мусобақасининг бу йилгиси 29 январь куни расман старт олади.
Киритилди: 15:21, 27.01.2019. Ўқилди: 2873 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Янги мавсумга қизғин ҳозирлик олиб бораётган Бекободнинг “Металлург” жамоаси аъзолари бугун тонгда Туркияга учиб кетишди.
Киритилди: 14:43, 27.01.2019. Ўқилди: 1571 марта. Фикрлар сони: 1 та.
“Пахтакор” трансферлар вақтида шундай кўриниш олади.
Киритилди: 11:33, 27.01.2019. Ўқилди: 7772 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Бугунги ўйинлар ва уларни трансляция қиладиган телеканаллар билан танишинг.
Киритилди: 10:49, 27.01.2019. Ўқилди: 6948 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Мен учун Ўзбекистон миллий жамоаси мухлислари, энг содиқ, вафодор ишқибозлардир. Ватанпарварлик бобида ҳеч бир миллатдан қолишмайди.
Киритилди: 10:03, 27.01.2019. Ўқилди: 4589 марта. Фикрлар сони: 7 та.
"Пахтакор" бир қатор футболчилари билан хайрлашди.
Киритилди: 08:42, 27.01.2019. Ўқилди: 4956 марта. Фикрлар сони: 3 та.
"Пахтакор"нинг икки футболчиси АГМКга трансфер қилинди.
Киритилди: 08:24, 27.01.2019. Ўқилди: 7311 марта. Фикрлар сони: 3 та.
"Пахтакор" футболчилари фаолиятларини бошқа жамоаларда давом эттиришади.
Киритилди: 08:05, 27.01.2019. Ўқилди: 8727 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Янги мавсумга тайёргарликнинг учинчи йиғинини хорижга режалаштирган Бекободнинг “Металлург” жамоаси аъзолари бугун тонгда Туркияга учиб кетишди.
Киритилди: 07:59, 27.01.2019. Ўқилди: 2307 марта. Фикрлар сони: 1 та.
FUTBOL TV ва UzReport TV телеканалларининг 27 январь кунги кўрсатувлар дастури билан қуйида танишинг.
Киритилди: 07:56, 27.01.2019. Ўқилди: 12663 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Бугун, 26 январь эрта тонгдан мамлакатимиз бўйлаб умумхалқ экологик ҳайрия ҳашари бошланиб кетди.
Киритилди: 17:24, 26.01.2019. Ўқилди: 1937 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон футбол ассоциацияси мамлакат футболи ривожига тўсқинлик қилаётган, қонунда, регламентларда белгилаб қўйилган бандларга риоя этмай, ноқонуний ишларга қўл ураётган шахсларга қарши курашни давом эттиради, деб хабар берди ЎФА матбуот хизмати.
Киритилди: 17:16, 26.01.2019. Ўқилди: 7380 марта. Фикрлар сони: 12 та.
Аввал хабар бериб ўтганимиздек, футбол бўйича Ўзбекистон аёллар Олимпия терма жамоаси олдига ҳам Токио 2020 Олимпиадаси лицензиясини қўлга киритиш вазифаси қўйилганди.
Киритилди: 15:54, 26.01.2019. Ўқилди: 2774 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ўзбекистон футбол ассоциацияси мамлакат футболи ривожига тўсқинлик қилаётган, қонунда, регламентларда белгилаб қўйилган бандларга риоя этмай, ноқонуний ишларга қўл ураётган шахсларга қарши курашни давом эттиради.
Киритилди: 15:24, 26.01.2019. Ўқилди: 2039 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Қўқон-1912” жамоаси Тошкентдаги йиғиннинг сўнгги кунида назорат учрашувида “Сўғдиёна” жамоасига қарши майдонга тушди.
Киритилди: 15:15, 26.01.2019. Ўқилди: 2850 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Айни кунларда Суперлига жамоалари ўз таркибларини маҳоратли футболчилар билан кучайтиришмоқда.
Киритилди: 14:51, 26.01.2019. Ўқилди: 7491 марта. Фикрлар сони: 5 та.
Олмалиқнинг АГМК клуби 2019 йилги мавсумда ўз тарихида биринчи марта ОФК Чемпионлар Лигасида иштирок этади.
Киритилди: 14:50, 26.01.2019. Ўқилди: 3255 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Биласиз, Ўзбекистон вице-чемпиони “Пахтакор” ОЧЛ-2019 саралаши иккинчи ўтиш босқичи доирасида 12 февраль куни ўз майдонида Ироқнинг “Эйр Форс” жамоасига қарши баҳс олиб боради.
Киритилди: 14:00, 26.01.2019. Ўқилди: 7156 марта. Фикрлар сони: 16 та.
Ўтган йили бронза медалини қўлга киритган Наманганнинг «Навбаҳор» клуби янги мавсумда ҳам ўз олдига жиддий мақсадларни қўймоқда.
Киритилди: 12:59, 26.01.2019. Ўқилди: 3224 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Бугунги учрашувлар ва уларни трансляция қиладиган телеканаллар рўйхати билан танишинг.
Киритилди: 11:28, 26.01.2019. Ўқилди: 6594 марта. Фикрлар сони: 1 та.
FUTBOL TV ва UzReport TV телеканалларининг 26 январь кунги кўрсатувлар дастури билан қуйида танишинг.
Киритилди: 09:14, 26.01.2019. Ўқилди: 12745 марта. Фикрлар сони: 2 та.