Игорь Шквирин: "Агарда имкониятлардан самарали тарзда фойдалана олганимизда ғалаба қозонган бўлардик"
“Навбаҳор” – “Олмалиқ” жамоалари ўртасидаги учрашувдан кейин ўтказилган матбуот анжуманининг биринчи қисмида меҳмонлар бош мураббийи Игорь Шквирин иштирок этди:
Киритилди: 22:42, 23.05.2015. Ўқилди: 2404 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Навбаҳор" "Олмалиқ" билан дуранг ўйнади
Бугун Олий лига 10- тур беллашувлари доирасидан ўрин олган "Навбаҳор" - "Олмалиқ" учрашуви бўлиб ўтди. Жанговор ва муросасиз кечган ўйинда томонлар муроса йўлини танлашди.
Киритилди: 22:21, 23.05.2015. Ўқилди: 2970 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Сергей Лушчан: “Фикримча, “Динамо” юртимиздаги энг тартибли жамоа
“Бунёдкор” – “Динамо” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг иккинчи қисмида “қалдирғочлар” устози қатнашди.
Киритилди: 22:19, 23.05.2015. Ўқилди: 2938 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Тачмурод Агамуродов: “Бунёдкор”нинг маҳорати ўз сўзини айтди"
“Бунёдкор” – “Динамо” учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида самарқандликлар устози иштирок этди.
Киритилди: 22:13, 23.05.2015. Ўқилди: 2754 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Рашидовнинг ягона голи “Бунёдкор” ғалабасини таъминлади
Олий лига 10-тури доирасида “Бунёдкор” Самарқанднинг “Динамо” клубини кичик ҳисобда енгди.
Киритилди: 22:09, 23.05.2015. Ўқилди: 3295 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Д.Файзиев: «Мен ўйиннинг қаерда ўтишини белгиламайман»
Олий лига 10-тури доирасида бўлиб ўтган «Сўғдиёна» — «Пахтакор» (0:3) учрашувидан кейин мезбонлар бош мураббийи Даврон Файзиев матбуот анжуманида иштирок этди.
Киритилди: 21:14, 23.05.2015. Ўқилди: 3128 марта. Фикрлар сони: 1 та.
С.Бабаян: «Файзиев ҳамиша жамоани курашга чорлай олади»
Олий лига 10-тури доирасида бўлиб ўтган «Сўғдиёна» — «Пахтакор» (0:3) учрашувидан сўнг меҳмонлар устози Самвел Бабаян матбуот анжуманига ташриф буюрди.
Киритилди: 21:11, 23.05.2015. Ўқилди: 3359 марта. Фикрлар сони: 1 та.
"Пахтакор" йирик ҳисобда ғалаба қозонди
Олий лиганинг 10-турида "Пахтакор" "Сўғдиёна" меҳмони бўлиб йирик ҳисобда ғалаба қозонди.
Киритилди: 21:02, 23.05.2015. Ўқилди: 3561 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Сўғдиёна» истаган жойда ўйнайдими ёхуд нега Файзиев ўз «уйи»дан воз кечмоқда?
Киритилди: 17:02, 23.05.2015. Ўқилди: 4793 марта. Фикрлар сони: 13 та.
"Металлург" - "Андижон". Таркиблар (Онлайн трансляция)
Олий лига 10-тури доирасида "Металлург" - "Андижон" учрашуви аввал белгиланганидек 17:00да эмас 30 дақиқа кечроқ - 17:30да бошланадиган бўлди.
Киритилди: 16:57, 23.05.2015. Ўқилди: 3919 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Равшан Ҳайдаров: «Йўқотиш бор, аммо нолимайман»
Ўзбекистон ёшлар терма жамоаси (U-20) делегацияси эртага жаҳон чемпионатида иштирок этиш учун Янги Зеландияга жўнаб кетади.
Киритилди: 16:56, 23.05.2015. Ўқилди: 5102 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Олий лига, 10-тур. Бугунги ўйинлар якунланди!
Бугун Ўзбекистон чеммпионатининг 10-тур ўйинларига старт берилади. Олий лига доирасидаги 7та ўйин айнан бугунга белгиланган.
Киритилди: 16:35, 23.05.2015. Ўқилди: 8892 марта. Фикрлар сони: 20 та.
Энди реклама Сизга пул тўлайди!
Спорт янгиликларидан СМС орқали хабардор бўлинг ва ўз мобил телефонингиз ҳисобини оширинг.
Киритилди: 16:26, 23.05.2015. Ўқилди: 7172 марта. Фикрлар сони: 4 та.
“Бунёдкор” – “Динамо”. Видеопревью
Олий лига 10-тури доирасида Тошкентнинг "Бунёдкор" жамоаси Самарқанднинг “Динамо” клубини қабул қилади.
Киритилди: 07:46, 23.05.2015. Ўқилди: 3391 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Фирдавс Асадов: "Майдонга қайтишни соғиндим"
Жорий мавсум аввалида Муборакнинг "Машъал" клубига "Бухоро" сафидан келиб қўшилган истеъдодли футболчи Фирдавс Асадов айни вақтда Олий лигада кўриниш бераётган йўқ.
Киритилди: 22:16, 22.05.2015. Ўқилди: 3923 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Рўзимбой Аҳмедов: «Ёқимли анъанамизни давом эттирамиз»
Жорий мавсум баҳсларини Фарғонанинг «Нефтчи» клуби ўзгача кайфиятда ўтказиб, айни пайтда XXIV миллий чемпионатимиз мусобақа жадвалини бошқариб, мағлубиятга учрамаган ягона жамоа бўлиб турибди
Киритилди: 20:50, 22.05.2015. Ўқилди: 4219 марта. Фикрлар сони: 2 та.
10-тур ўйинлари бошланиш вақтлари
Олий Лига жамоалари Олий Лига 10-тур доирасида ўйинларнинг бошланиш вақтларини аниқлаб олишди.
Киритилди: 15:51, 22.05.2015. Ўқилди: 6165 марта. Фикрлар сони: 2 та.
«Динамо» мухлислари Тошкентга боришади
Киритилди: 14:48, 22.05.2015. Ўқилди: 3689 марта. Фикрлар сони: 3 та.
"Бунёдкор" клубининг акционерлари диққатига
Киритилди: 12:10, 22.05.2015. Ўқилди: 5614 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Ашурматов «В» гуруҳи ўйинларини кузатди ва БААдан қайтди
Киритилди: 08:59, 22.05.2015. Ўқилди: 5174 марта. Фикрлар сони: 8 та.
Ўзаро ўйинлар: «Машъал» — «Қизилқум»
Амалдаги чемпионат жадвалида ёнма-ён бораётган бу икки жамоанинг ўзаро учрашувлари доимо шиддатли ва муросасиз кечади.
Киритилди: 08:52, 22.05.2015. Ўқилди: 2693 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Ҳасанали Қодиров блогида: «Дастурхон атрофидаги гаплар» (2-қисм)
Ҳ.Қ. Яша-ака, Абрамов изланишларини, ўйинда яратган янгиликларини кўришни истамаётибсиз. Биз янги Кападзени кўрмоқдамиз. Тўғри, бунда Абрамовнинг хизмати йўқ.
Киритилди: 08:40, 22.05.2015. Ўқилди: 4374 марта. Фикрлар сони: 9 та.
Виталий Денисов: «Россия кубоги — ҳаётимдаги энг муҳим воқеалардан бири»
Ўзбекистон терма жамоаси ва "Локомотив" клуби ҳимоячиси Виталий Денисов Россия Кубогидан кейин ўз фикрлари билан ўртоқлашди.
Киритилди: 07:22, 22.05.2015. Ўқилди: 4012 марта. Фикрлар сони: 1 та.
«Локомотив» ва Денисов — Россия кубог соҳиби!
Астраханнинг “Центральный” ўйингоҳида Москванинг “Локомотив” ва Краснодарнинг “Кубань” клублари ўртасида футбол бўйича Россия кубогининг финал учрашуви бўлиб ўтди.
Киритилди: 07:13, 22.05.2015. Ўқилди: 3974 марта. Фикрлар сони: 3 та.
“Нефтчи” – “Насаф” ўйини олдидан
Ушбу учрашувга ҳар иккала жамоа мағлубият билан келмоқда. Ўтган турда “Нефтчи” сафарда “Пахтакор”га мағлуб бўлган бўлса, “Насаф” ўз майдонида “Металлург”га аламли тарзда имкониятни бой берди
Киритилди: 22:36, 21.05.2015. Ўқилди: 6744 марта. Фикрлар сони: 21 та.