“Нефтчи” – “Маъшал” ўйинидан сўнг мезбонлар аъзоси Бахтиёр Ёқубов ўйин ҳақида фикр билдирди.
Киритилди: 21:49, 18.04.2015. Ўқилди: 3518 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 21:09, 18.04.2015. Ўқилди: 4413 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Киритилди: 19:39, 18.04.2015. Ўқилди: 4717 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Киритилди: 15:22, 18.04.2015. Ўқилди: 6038 марта. Фикрлар сони: 25 та.
Киритилди: 11:53, 18.04.2015. Ўқилди: 4675 марта. Фикрлар сони: 20 та.
Киритилди: 04:09, 18.04.2015. Ўқилди: 3585 марта. Фикрлар сони: 17 та.
Киритилди: 21:27, 17.04.2015. Ўқилди: 3438 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 21:33, 17.04.2015. Ўқилди: 5850 марта. Фикрлар сони: 13 та.
Киритилди: 21:30, 17.04.2015. Ўқилди: 3456 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Киритилди: 20:36, 17.04.2015. Ўқилди: 4689 марта. Фикрлар сони: 10 та.
Киритилди: 18:28, 17.04.2015. Ўқилди: 3467 марта. Фикрлар сони: 4 та.
Олий лига 5-тури доирасида "Бунёдкор" - "Навбаҳор" учрашувида майдонга тушадиган бошланғич таркиблар маълум бўлди.
Киритилди: 18:04, 17.04.2015. Ўқилди: 3939 марта. Фикрлар сони: 15 та.
"Пахтакор" футбол клуби "Кексаларни эъзозлаш йили" давлат дастури асосида жамоа фахрийларини тақдирлаб боришни йўлга қўйди.
Киритилди: 14:34, 17.04.2015. Ўқилди: 3573 марта. Фикрлар сони: 3 та.
ОФК томонидан ўтказилаётган 14 ёшгача бўлган қизлардан тузилган терма жамоалар ўртасидаги ҳудудий мусобақаларда ўзбекистонлик Светлана Саакова комиссар сифатида фаолият олиб боради.
Киритилди: 14:14, 17.04.2015. Ўқилди: 3413 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Киритилди: 14:10, 17.04.2015. Ўқилди: 3045 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Аёллар футболи бўйича Ўзбекистон Суперкубоги учун "Металлург-Вумен" - "Севинч" ўртасида Бекободда кечган биринчи учрашув тугаллангач ҳар икки жамоа бош мураббийлар фикри билан танишдик. Дастлаб "Севинч" бош мураббийи Владислав Хан, кейин мезбонлар бош мураббийи Шерали Бобоқулов саволларга жавоб берди.
Киритилди: 11:25, 17.04.2015. Ўқилди: 3423 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Кеча, 16 апрель куни Бекобод шаҳридаги “Металлург” стадионида Ўзбекистон аёллар футболининг тарихида илк бор ўтказилаётган Суперкубокнинг дастлабки учрашувида “Севинч” жамоаси Бекободнинг “Металлург W” жамоаси устидан ишончли ғалабани қўлга киритишди.
Киритилди: 11:03, 17.04.2015. Ўқилди: 4059 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Тошкентнинг “Бунёдкор” жамоаси олий лига 5-тури доирасида Наманганнинг “Навбаҳор” клубини қабул қилади.
Киритилди: 08:32, 17.04.2015. Ўқилди: 3646 марта. Фикрлар сони: 3 та.
«Динамо» - «Локомотив» (0:1) ўйинидан кейин «Динамо» клуби ёрдамчи мураббийи Камо Газаров ўйиндан кейинги фикрларини билдирди.
Киритилди: 08:30, 17.04.2015. Ўқилди: 3035 марта. Фикрлар сони: 1 та.
Матбуот анжуманининг иккинчи қисмида жамоамиз устози Рўзиқул Бердиев журналистлар саволларига жавоб берди.
Киритилди: 07:56, 17.04.2015. Ўқилди: 6526 марта. Фикрлар сони: 11 та.
“Насаф” – “Қизилқум” жамоалари учрашувидан кейинги матбуот анжуманининг биринчи қисмида дастлаб меҳмонлар устози Юрий Лукин иштирок этди.
Киритилди: 07:53, 17.04.2015. Ўқилди: 2855 марта. Фикрлар сони: 2 та.
Сўзимнинг бошида Спорт-ТВ ходимларига алоҳида "Ассалому алайкум" дейман! Сўнгги пайтларда кўплаб биз мухлисларни эътирозларига сабаб бўладиган ҳаракатлар кўпайиб кетди, жонажон Спорт-ТВ каналимизда.
Киритилди: 00:25, 17.04.2015. Ўқилди: 11341 марта. Фикрлар сони: 36 та.
"Пахтакор" - "Шўртан" учрашувидан кейинги матбуот анжуманида жамоалар бош мураббийлари матбуот анжуманида иштирок этишди.
Киритилди: 23:15, 16.04.2015. Ўқилди: 3781 марта. Фикрлар сони: 3 та.
Киритилди: 23:12, 16.04.2015. Ўқилди: 3820 марта. Фикрлар сони: 7 та.
Навоийнинг “Қизилқум” жамоаси бугун Қаршида “Насаф”га 1:3 ҳисобида имкониятни бой берди. Шу тариқа клуб “аждарлар”ни қаторасига 13-ўйиндан бери мағлуб эта олишмаяпти.
Киритилди: 20:52, 16.04.2015. Ўқилди: 3019 марта. Фикрлар сони: 4 та.